Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oglumu tarikatlara kaptirdim ney yaptim ise geri alamiyorum lütfen yardim edin

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,301
    285 mesaja 542 teşekkür aldı
    Alıntı nitem09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar oglum 26 yasinda bir adam asagi yukari 2 senedir bizlere karsi cok sovuk davraniyor telefonlarimiza cikmiyor bizleri insan yerine koymuyor bizlerden nefret eder duruma geldi ben bunu takip ettim ve arastirdim takildigi adamlar normal bizim camilerimize gitmediklerini gördüm nerde merdiven alti camiler yada arap camileri var oraya gittiklerini gördüm daha da arastirdigimda Hizb ut tahrir diye bir tarikat oldugunu duydum adamlar ile konustum benim cocugumu rahat birakmalarini söyledim ama malesef birakmacaklarini söylüyorlar 1 senedir bununla savasiyoruz esim ve bende bittim artik dayanacak gücümüz kalmadi lütfen Allah rizasi icin bize yardim edin lütfen .
    zor bir durum, Allah yardımcınız olsun, sizler ebeyn olarak, ve oğlunuza'da yardımcı olsun, ancak ümitsiz bir durum da değil, gün doğmadan neler doğar, hatırlayın!
    her gün, yeni bir başlangıç ve yeni imkanlar demek!

hacı, hoca, camii vs fazla karıştırmadan, siz babası, annesi olarak daima oğlunuzun yanında olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi, özlediğinizi, ne yaparsa yapsın bundan vazgeçemeyeciğinizi anlatın, hissettirin;

onu arayın, yanına gidin, hal hatır sorun, nasıl olduğunu öğrenin, daima yanında olduğunuzu hissettirin, sorgulamadan, yargılamadan, kınamadan!

yeri geldiğinde bir anne, baba olarak, cocuğunuz için endişelendiğinizi anlatın,
    oğlunuzun yanlışları olsa dahi o konulara girmeyin, ama doğrulamayın da, zamanı gelince oğlunuz kendisi de farkına varacak, zaman lazım ama çocuğunuza sevginizi daima hissettirin, sık sık arayın, halini vaktini sorun, yeri gelince, yemeğe çağırın, gelsin, yemeğini yesin, gitsin tekrar, o konulara girmeyin, nasıl olduğunu öğrenin, sorun, kendinizden anlatın, sizlere yardım edebileceği konularda, yardım isteyin oğlunuzdan ve zaman tanıyın kendinize de, oğlunuza da.

eski günler'deki hatıraları anıp, moral bulun hep birlikte, bittik demeyin, düşunmeyin bile, Allah yardımcınız olsun, hepinizin.

2. 2 kişi sadece üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)