Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EM Rente Gutachter Termini

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    39
    215 mesaja 382 teşekkür aldı

EM Rente Gutachter Termini

Sizlerle burda Erken Emekli olmak icin Gutacter Hakkinda kendi edindigim Bilgileri Paylasmak istiyorum
    Calismak istemiyorsaniz veya herhangi bir Behinderung varsa Erken emeklilik icin nasil bir yol cizmelisiniz

ÖNCE SUNU KAFANIZA SOKUN:KOL,BACAK,GÖZ GITMIS KAPL AMELIYATI OLMUSSUNUZ KIMSENIN UMURUNDA DEGIL EMEKLI YASINIZ GELENE KADAR SIZI CALISDIRIRLAR

BU ÜLKEDE ANCAK PISIKOLIJIK PROBLEMLE EMEKLI OLABILIRSINIZ,SIZE BASKALARI BASKA HIKAYELER ANLATIRSA INANMAYIN

ilk Önce bir pisikologdan termin alin,Cogu pisikolog 6 ay sonra veriyor.
    Bu ara herhangi bir behinderungunuz varsa % Almaya calisin en az 50% alirsaniz cok güzel, 30% alabilirseniz Behinderten Gleichstellungs Antrag yapip alin

sik sik Pisikologa gidin Depresyona girdiginizi Anlatin,Internette depresyon belirtileri ile ilgili bir türü yazilar var,onlari okuyun,sizde olmayanlarida sizde varmis gibi psikologa anlatin
    Misal:Panik, herzattacke,Herzrasen,ängste,Geceleri uyuyama,kabus görme vs

Bir kac ay Pisikologa gittikden sonra artik kendinizi cok kötü hissettiginizi intihar bile etmeyi düsündügünüzü söyleyin,Pisikolog o zaman korkuya kapilir
    size dahada ilgi göstermeye baslar yada sizi bir klinigeyatmaniz icin ikna etmeye calisir

o konuda hic bir sey yapmazsa daha fazla dayanamayacaginiz söyleyip ve kur veya göndermesini isteyin

Illlaki bir sey yapacakdir
    Buda Emeklilik icin Atilan ilk adimdir

Rehada bilmiyorum neler yapiliyor ama Klinikde beyninizi baska seylerle oyalamaya calisiyorlar
    Sabah Aksam Toplu konusmalar,ögleden önce sizi 1-2 saat mesgul ediyorlar misal resim cizme ,Töpfern,oyun oynama vs
    ondan sonra Aksam yemegine kadar istediginizi yapa biliyorsunuz.ister klinikde kalirsiniz isterseniz disari gezmeye giderseniz
    En az 4 hafta orda kaliyorsunuz,isterlerse sizin durumunuza bakip 1-2 hafta uzatiyorlar
    Klinikden Entlassen yaparlarken sizin Tedavi gördügünüz Pisikologa Bericht yolluyorlar
    Bu adam hasta emekli olabilir diye,yada Düzeldi calisabilir diye

Burda dokunmak istedigim Nokta

Düzeldi calisabilir yazmasi
    o yazinin hic bir gecerligi yokdur moralinizi bozmayin,Pisikologunuza kendinizin halan kötü durumda oldugunuzu ve calisamayacaginizi söyleyin
    yani kranka devam edin

Sozial Verbanda üye olun,size yardimci olacakl insan onlar(Hepsi Erken emeklilik konusunda Gönüllü uzman Avukatdir)
    Sozial Verbandan Emeklilik icin basvuru yapin

Renten versicherrungdan cevap gelir sizi Gutachterya yollarlar
    Termin günü kesinlikle kendiniz gitmeyin,esinizle veya baska bir akrabanizla gidin (Yani siz araba sürmeyin)
    Cünkü Gutachter Nasil veya kimle buraya geldin diye soruyor
    Gutachternin Praxis,ine yaklasdiginizda kesinlikle kosa kosa,veya Güle oynaya gitmeyin,sizi izliyor olabilir

Gutachter neler soruyor ne kadar sürüyor

Bazi Gutachterlarin öyle cok zamani varki inanamazsiniz sizi 2-3 saat sorguluyor,cocuklugunuzdan baslayip gittiginiz günkü güne kadar neler yapdiginizi soruyor
    Bazi Sorularda sizin yalaninizi ortaya cikarmak icin tekrar tekrar soruyor
    Bende Alkol konusuna takildi 2,5 saatte belki 5 kere alkolikmisin diye sordu

Kendinizi nasil hissetiginizi sorulari
    Su an nasilsiniz=Kendimi iyi hissetmiyorum
    Hobiniz varmi= hayir
    evde ne yapiyorsun=kendimi kötü hissettigim icin aksama kadar yatiyorum
    Esinle aran nasil = Geht so
    Esin ile seks yapiyormusun=Hayir (kESINLIKLE EVET DEMEYIN)
    Depresyona girdikden sonra seky hayati kalmadi diyin

Az üstte yazdigim gibi yalaninizi yakalamak icin bazi sorulari tekrar tekrar sorabiliyor

Sansli bir insansaniz
    Neutral bir Gutachterya rastlarsiniz 3-5 soru sordukdan sonra sizi yollar ve emekli olursunuz
    Bana iki kere öylesi rasladi

Ama RV Gutachtersina rastladiginizda
    üstte yazdigim gibi sizi sorgular
    Birde su var bana denk gelmedi ama bazi Gutachterlarda sizleri Donunuza kadar soyup muayne ediyormus
    öyle duydum ne kadar dogru bilmiyorum
    Konu batum tarafından (13 Mart 2024 Saat 20:49 ) değiştirilmiştir.

2. 3 kişi batum üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)