Alıntı Birbey 3.1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunlarin altinda hep ayni neden var. Erkek cocugunu basi bos yetistirmek. Erkek cocuguna cok fazla yetistirirken özgürlük vermek. Özelikle blucaginda.

Kizi eve kapatan, erkek cocugunu cayira salan yetistirme metalitesi halen cok.

Erkek hic hayatinda maglubiyet yeniligi görmezse, mahallede baska cocugu dövünce babasi "aslanim" derse, yetisken oluncada kendi yenilmez sanar. Sonra ilk malübiyetde böyle olur.

Vallahi ben sirf annesine aciyorum. Ana yüregi. Adama hic acimiyorum. Mutlaka cinnet geciresiyi kadar bir sürecten gecmistir ama o sürece varasiya kadar bir cok halt yemistir yoksa durduk yere Jugendamt merakli degil sende cocugu falan uzak tutmasi.

Tabiki polis ayagina sikabilirdi belki, ama ben polise fazla suc bulmuyorum. Polise karsi siddet artiyor. Bunun altinda polisden korku kalmamasi yatiyor. Polis yerine ben olsam bende silaha sarilir vururdum. Saniselik olay. Tabiki öldürücü sekilde olmasaydi daha iyidi.

Mannheim'a hic gitmedim. Ama Almanya'nin bircok yerine gittim. En pis yer NRW, daha dogrusu Ruhrgebiet ve sonra Berlin geliyor. Bizim Bayern en temizyerdi burayida bozmaya basladilar. Hele yabancilar, Türk, Arap, Irak'li, Afganli hepsi sapitmis. Güzelliklen maalesef yola getiremiyorsun artik.

Annesinide anlamiyorum. Polis hadi korkuyor. Annesi ne korkuyor oglundan? Kalkip anasinida bicaklayacak degil ya. Git üstüne kulagindan cek tut.
Tek Kelimeyle pes Olaylari nereden alip nereye bagliyorsun Bu gün ona sikarlar yarin sana bana sikarlar bunun adi cinayat insan avlamak ayni Amerikadaki zenciler gibi ,Ama Bu kafa bunu Hakediyor gibi gösterirse Birde Polisi savunursa Bundan sonra Cok yasariz bunlari .