Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir ev almak istiyoruz hersey tamamladik bankalar hepsi hazir bir yerde takildik.

Tecrübeli Üye player6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,108
    63 mesaja 105 teşekkür aldı

Bir ev almak istiyoruz hersey tamamladik bankalar hepsi hazir bir yerde takildik.

Selam arkadaşlar kisa bir anlatim durumu bir ev bulduk herseyi hal etik bankalari velan
    simdi aklimizda su takildi evin kendi kagitlarinda toplam 136qm yaziyor ama bu makler exposesine bunu 81qm yazmis als wohnfläche diye diger qm larda nutzfläsche diye kayitli bu sadece exposede böyle yazılı
    Evin kendi grundrissinde gesamtwohnfläche 136qm yaziyor simdi sizce hangisi dogru? Sachberater görmus bunu expose de arastirmam gerekiyor diyor 81qm de bu evin fiyati. Ozaman pahli diyor çözemedim kafa kagitlarda gesamtwohnfläche 136qm yaziyor. Bazıları diyorki DG yerden tavana kadar 2Metreyi geçerse wohnfläche diye geviyor diye onuda bilmiyorum internete öyle okudum

Buraya resimleri ekliyorum yardiminiza veya fikrinize ihtiyacım var.

Konu player6767 tarafından (18 Kasım 2023 Saat 11:44 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Ejderabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    154
    111 mesaja 199 teşekkür aldı
    Alıntı player6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar kisa bir anlatim durumu bir ev bulduk herseyi hal etik bankalari velan
    simdi aklimizda su takildi evin kendi kagitlarinda toplam 136qm yaziyor ama bu makler exposesine bunu 81qm yazmis als wohnfläche diye diger qm larda nutzfläsche diye kayitli bu sadece exposede böyle yazılı
    Evin kendi grundrissinde gesamtwohnfläche 136qm yaziyor simdi sizce hangisi dogru? Sachberater görmus bunu expose de arastirmam gerekiyor diyor 81qm de bu evin fiyati. Ozaman pahli diyor çözemedim kafa kagitlarda gesamtwohnfläche 136qm yaziyor. Bazıları diyorki DG yerden tavana kadar 2Metreyi geçerse wohnfläche diye geviyor diye onuda bilmiyorum internete öyle okudum

Buraya resimleri ekliyorum yardiminiza veya fikrinize ihtiyacım var.

Bunu iyice araştır doğru 2 metre olayı.

Ben evi mahkeme yoluyla aldım ve Gutachten de 120qm yazıyor.

Üst kat 105qm ve alt katdan sadece 15qm Wohnfläche olarak sayılıyor cünkü alt kat 2 metreden yüksek degil, oysa ki alt katdada bir aile rahat oturur.

https://www.froehlichimmobilien.de/a...chten-muessen/

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

4. Ejderabi üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye player6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,108
    63 mesaja 105 teşekkür aldı
    Benim baktim evin 2 kati yerden cati yuksekligi 2.70cm saten benim sadece bilmek istedim
    Evin kagitlarinda wohnfläche 136qm yaziyor am exposede degisik Bunu niye yazdi onu anlamış degilm bakalim sali günu tekrar evde buluscaz maklerla sormam gerek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)