Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anne-Babanız vefat edince Baba ocağını kapattınız mı?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    Arkadaslar ayni sorunu bizde yasiyoruz malesef pekde iyi degil bu arada annem vefat edeli 8 sene oldu baba yasiyor 91 yasinda hafif demenz Allah razi olsun kiz kardesim bakiyor babama ,babam kiz kardesimin yaninda kaliyor ,bu arada biz yedi kardesiz 5 erkek 2 kiz , babam temelli dönmüstü 1984 . bag bahceyi babam bölüstürdü yasarken kavga etmeyelim diye bizim aile biraz cok sesli
    Eve gittim bu yil ev cökmek üzere kiz kardesimle evi actik havalandirdik köyde kerpic ev ,ben teklif yaptim her kardes yilda 3 binlira versin evin ihtiyaci olan isler karsilansin diye hic kimse sicak bakmadi yani cökmek üzere terk edildi ,yada satalim parayi bölüselim teklifi var .

annemden kalan tarlanin ablamin istegi üzere tapuya gittik, elinizda tapu varmi dedi müdür hayir dedik ,varis kim dedi babam ama tarlanin paylasimi teyzelerimle yapilmamis ,tapu cikarilmamis tapu müdürü varis leri bir araya getire bilirmisin dedi, mümkün degil dedim ,cünkü teyzem öldö ogluda öldü onun cocuklarida varis öyle deyince 80-100 kisiyi bir araya getirmek mümkün degil ,o zaman ekiyorsaniz ekin kimse ses etmedikce ama tarla parasini untun dedi .velhasil aglanacak halimize güldük umudu da kestik simdilik ekip dikiyor ablam helal hos olsun .

3 kücük tarladan haberimiz bile yok ,cünkü tapu yok elmizde bizlerde yerini bilmiyoruz ,babam söyledi muhtar ekiyormus birini , inanki bagislanacak olsa annemin hayrina bagislayacagiz ama oda mümkün degil .
    Konu haveri68 tarafından (03 Kasım 2023 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.

2. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)