Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aok Türkiyedeki saglik masraflarini ödermi?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Öncelilkla geçmiş olsun ..

Emekliliğe başvurduğunu söyle ama Türkiye de tedaviyi kabul edeceklerini sanmam ALG1 aldığın sürece Almanya da bulunman şart..

İleride emeklilik kabul edilirse AOK ile Rente daieresi kendi aralarında hesaplaşırlar

Doktorlar açıkça söylüyorlar onlar için senin masa sandalyeden farkın yok

Ama bunda gocunacak bir şey de yok .. Gerçekleri söylüyorlar

Benim Kaynana son altı ayda hastane-ev gitti geldi.. Yapacak bir şey yok artık

Evde mi ölmek ister yoksa Hospiz mi ayarlayalım dediler

Ama benim hanım ve baldız sanki 100 sene daha yaşayacakmış gibi kabullenemedilar

Sonra 2 hafta önce evde vefat etti..

Usta kanser teşhisi burdan Türkiye ye giderken varmıydı ? Hatırladığım kadar öyle bir şey yazmıştım..

Yaş kemale erince hastalıklar insanın peşini bırakmıyor
    Konu hOrOz tarafından (03 Eylül 2023 Saat 16:44 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    18 mesaja 60 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelilkla geçmiş olsun ..

Emekliliğe başvurduğunu söyle ama Türkiye de tedaviyi kabul edeceklerini sanmam ALG1 aldığın sürece Almanya da bulunman şart..

İleride emeklilik kabul edilirse AOK ile Rente daieresi kendi aralarında hesaplaşırlar

Usta kanser teşhisi burdan Türkiye ye giderken varmıydı ? Hatırladığım kadar öyle bir şey yazmıştım..

Yaş kemale erince hastalıklar insanın peşini bırakmıyor
    Selam kardesim kanser 6 yildir vardi ama ic organlarima sicramamisti, ben izine gitmeden evvel agrilarim vardi ultrason cekildim safrada tas var dediler agri %90 bundan dediler

Türkiyeye gittigindede agri cogalinca acil ameliyat oldum, sorasi agrim gecmedi Tomografi cekildim bukezde kanser akciger ile omurilik arasinda metastas yapmis dediler, Cd yi aldim geldim almanyaya burdaki doktorlarda incelediler sonuc ayni, hatta burdakiler 2 yil ömür bictiler.

Ben bu sartlar altinda burda nasil devam edeyim tedaviye kimsem yok bana 2 yil ömür bicmisler moralim sifir benim yasal yollardan gerekirse doktor raporuda alirim Aokdan kagitta alirim ailemin yaninda olmam lazim cok siddetli agrilarim var tekbasima idare edemiyorum

Emeklilik hala cevap gelmedi bu son güncel raporlarida Deutsche renteye verdim, 2 yil ömür bictiler dedim. 3 ay felan oldu yaklasik hala ses yok.
    Bu arada 42 yasindayim.

Zaten tedaviye Türkiyede baslasam ve Allahin izni ile ilaclar olumlu yönde etki gösterirse sorun yok gelir geri
    Dönerim, korkum kötüye gidersek ozaman isler karisir iste. Gücüm kuvvetim yerinde oldugu sürece tedavimi alirim zaten 3 haftada bir alicam gelir 1 hafta burda kalirim 3 hafta ailemin yaninda.

Kayinvalidenize Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu sekilsef tarafından (03 Eylül 2023 Saat 16:56 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)