Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3105 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 283 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Borçlanma yaparak emekli olacaklar...dikkat. Son firsat

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye guengoer52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    26
    112 mesaja 194 teşekkür aldı
    Alıntı ken_guen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bir sorum olacakti . Esim icin 2004 öncesi dolar borclanmasi yaptirmistik ama su ana kadar hic para yatirmadik . gecen sene Türkiyede yaptigim arastirmada bu aktin gecerli oldugunu ögrendim. Soruma gelince gecen hafta pazar günü kanal7 de birisi bu durumdan bahsetti güya bu yil sonuna kadar bir miktar para yatirilmasi gerekiyormus. hemen bizimle irtibata gecin diyor aksi taktirde cok daha fazla para ödememiz gerekebilirmis...Bu konuda bir bilgisi olan varmi?

Selam ve saygilar....
    2008 yili oncesi gunlugu 3.5 dolar uzerineen borclananlar icin bildigim kadariyla bir odeme suresi yok. Ne zaman sartlar olusmussa odeyip aylik baglatma talebinde bulunabiliyor diye biliyorum. Bir duyum var dogru yanlis bilmiyorum bu sene sonuna kadar odeme yapanlar gecen yil seyyanen yapilan 100 liralik zamdan yararlanirlar deniyor belki onunla alakalidir, iyice arastirmadan simsarlara para kaptirmayin

2. guengoer52 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    419 mesaja 680 teşekkür aldı
    Alıntı guengoer52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 yili oncesi gunlugu 3.5 dolar uzerineen borclananlar icin bildigim kadariyla bir odeme suresi yok. Ne zaman sartlar olusmussa odeyip aylik baglatma talebinde bulunabiliyor diye biliyorum. Bir duyum var dogru yanlis bilmiyorum bu sene sonuna kadar odeme yapanlar gecen yil seyyanen yapilan 100 liralik zamdan yararlanirlar deniyor belki onunla alakalidir, iyice arastirmadan simsarlara para kaptirmayin
    Dolar bazinda borclanma yapanlarin ödeme tarihi yok,emekli olanlarin gecmiste elde etmis oldugu haklar yeni emekli olanlarada uygulanmakta,emeklilik icin 3 sart yerine getirilmesi gerek,sigortalilik süresi,yas,prim gün sayisi bu 3 sarti yerine getirenler emeklilik talebinde bulunabilirler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)