Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ev sahibi olmak öyle dışardan göründüğü gibi kolay değil, şu am bu vakitte burda yazarken bilene aklımda başka şeylerler var ….
Benim yegen daha cok genc yasta bir sürü daire satin aldi, hatta zamaninda bir binayi da komple 6 daire halinde devr aldi, ne zaman arasam "Dayi su an kiraciyla ugrasiyorum, ben seni geri ararim" deyip duruyor, bu belki 20 kez böyle oldu. Yani ugrasacak bir kisilige sahip olmak da hakikaten önemli. Ben sahsen ne patron olmak isterim ne de cok zengin olmak isterim, normal bir yasam benim icin altin degerinde. Lotto oynuyorum bazen, bir kac milyon ciksa benim birden paralandigimi hic kimse fark edemeyecektir, ne lüks araba derdim var ne bir sey, bizim patron Porscheyi bana vermek istedi al biraz sür falan diye, zerre ilgimi cekmedi, bos ver dedim su an pek araba sürme istegim yok. Rol falan da yapmiyorum, hakikaten hic ilgimi cekmiyor, normallik benim en sevdigim durum. Daima 2 adet kot pantalonum vardir, ta ki yirtilana kadar giyerim, bazen hanim yirtigin cok büyük oldugunu iddia edip bana kiziyor, ancak o zaman yenisini aliyorum, yazik o pantolon da emekle üretilmis niye erkenden atayim.