Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: IT için Weiterbildung hangisini tavsiye edersiniz ?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    259
    128 mesaja 248 teşekkür aldı
    @cmssys

Network konusu çok büyük bunu öncedende tahmin etmiştim zaten, yani evdeki gibi deyil tabiiki
    Ondan dolayı sadece Network için hangi Schulung tavsiye edersiniz diye sormak istedim. IHK üzeri olan daha verimli olur diye düşünüyorum ve ayrıca Test de yapıyorlar ve sonuca göre Zertifikat veriyorlar bari, başka tavsiyen varmı Network için Weiterbildung gibi ?

OneNote sadece Not almak için kullanmaya demek istemiştim, yani Produktionda iken Makinanin hangi Steuerung, IP, OS, Netzwerke bağlımı deyilmi vs. gibi bilgilerini Not etmek için sonradanda SAP ye eklemeye veya kontrol etmeye doğrumu diye.

Helpdesk şu şekilde iş yerinde IT ile sorun olduğunda örneğin Headset, Drucker in yeri değişirse (Başka bir Netzwerkdose ye takıp plandaki Verteilerdeki Patchpanel ile Switchi ayarlama), Laptopda yavaşlama vs. olursa onunla ilgilenme, Neu OS aufsetzen v.s. gibi işler, yani anlatmak istediğim geniş çaplı bir Helpdesk, aslında Service Desk desem daha doğru olur. Mesleğe yeni başlayan anlattı, hepsini yapa yapa öğreniliyor diye.

Network içinde yapa yapa öğreniliyor ama Basic s leri bilmem gerek dedi arkadaş, ondan dolayı Network için bakıyorum daha çok.

Bence geriside yaparak öğrenilir zaten, örneğin Windows Server için Schulung gerekmi diye sordum arkadaşa hiç gerek yok burda gösteririm sana dedi.

Basis Wissen var ama yeterlimi onu tam bilemiyorum ama anladığım kadarı ile yeterli sadece Schulung/Weiterbildung veya lazım olan Microsoft Azure Lisans ile tamamlamam gerek.

Birde İngilizce gerek sanırım.
    Konu Burclu tarafından (29 Mayıs 2023 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)