Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3115 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bakim belgesi nasil verebilirim

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    134
    80 mesaja 219 teşekkür aldı
    Sevgili Kardesim.
    Evet eskiden oldugu gibi kolay bakim belgesi Kabul etmiyorlar. Arkadaslarinda belirttigi gibi . Valilik. veya Kaymakamliktan belgelenmesi gerekiyor.

Önceleri senede Iki defa gönderdigin taktirde kabul görüyordu. Sonralari Her Üc Ayda bir olarak degistirdiler..En son olarakta Her Ay olarak , Yani düzenli göndermen gerekiyor. Aslinda degermi bilmem ama göderdigin paranin %5 demisti bana Memur vergi iyadesinde geri ödenen para .

Kanunlara Nizamlara uygun olarak yaparsan, neden geri alma hakkin olmasin. Benim is Arkadasim Alman , Kaynanasina para yardim ediyorum diyordu ve Sene sonu vergi denklestirmesinde bunu kabul ediyorlardi. Herhangi bir belge istiyorlarmi dedigimde yok diye cevab vermisti .
    Bazi arkadaslarin imasina göre bizim mayamizda varya dolandiricilik, Veya Hakkimiz olmayani almak gibi. Ondan dolayi bizlere bakis acilari vede Talep ettikleride farkli oluyor.
    Sen yasalara göre ne isteniyorsa yap. Sonra kim ne derse desin aldirma.

Saygilarimla.

2. dalga üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)