Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 421 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 68 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 26 yıl sonra Arbeitsamt

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    11 mesaja 14 teşekkür aldı
    merhaba kardes,

sana tavsiyem arbeitsamt ta gittiginde hic bir yerde calisamam deme,eger dersen seni Arbeitsamtin Gutachtere gönderiller
    oda sana 6 ay kadar calisamaz derse (zaten öyle yapmiya calisiyorlar) ozaman seni (nicht vermittelbar zu Arbeitsmark)
    diye Alg1 ödemezler ve Hartz 4 (Bürgeld veya Grundsicherungsamta gönderiller)

Sana derlerse eger sen ama Krankttin (Ausgesteuert)
    ozaman sende ben en son yaptigim is icin Kranktim. Ama baska is yapabilirim mesala Pfördner olarak.
    Bu arada Reha ya veya emekliye basvur.
    Gördügüm kadar 24 ay ALG1 alma hakkin var. Sen 18 aya kadar ALG 1 al ve
    daha sonra Kranki bas: cünkü Krankengeld hakkin 18 ay tekrar yeniden basliyor

daha sonra söylersin Arbeitsamta Emekli veya Reha basvurdum diye:
    Ozaman Arbeitsamt emekli sürecini bekleyip fazla üstüne gelmiyorlar,
    ama yinede bewerbunglar yaziman lazim mesala Pförder ner olorak

3 Ay da bir Arbeitssamt Termin verebiliyor

Basirilar dilerim kardes.

Slm
    abbas
    Konu abbas2006 tarafından (08 Mayıs 2024 Saat 13:00 ) değiştirilmiştir.

2. abbas2006 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    135
    36 mesaja 64 teşekkür aldı
    Alıntı abbas2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba kardes,

sana tavsiyem arbeitsamt ta gittiginde hic bir yerde calisamam deme,eger dersen seni Arbeitsamtin Gutachtere gönderiller
    oda sana 6 ay kadar calisamaz derse (zaten öyle yapmiya calisiyorlar) ozaman seni (nicht vermittelbar zu Arbeitsmark)
    diye Alg1 ödemezler ve Hartz 4 (Bürgeld veya Grundsicherungsamta gönderiller)

Sana derlerse eger sen ama Krankttin (Ausgesteuert)
    ozaman sende ben en son yaptigim is icin Kranktim. Ama baska is yapabilirim mesala Pfördner olarak.
    Bu arada Reha ya veya emekliye basvur.
    Gördügüm kadar 24 ay ALG1 alma hakkin var. Sen 18 aya kadar ALG 1 al ve
    daha sonra Kranki bas: cünkü Krankengeld hakkin 18 ay tekrar yeniden basliyor

daha sonra söylersin Arbeitsamta Emekli veya Reha basvurdum diye:
    Ozaman Arbeitsamt emekli sürecini bekleyip fazla üstüne gelmiyorlar,
    ama yinede bewerbunglar yaziman lazim mesala Pförder ner olorak

3 Ay da bir Arbeitssamt Termin verebiliyor

Basirilar dilerim kardes.

Slm
    abbas
    çok teşekkür ederim kardeşim krankengeld 3 seneden sonra tekrar 18 hakkın oluyor sanırım yanlış biliyorsun

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Bu gün gittim Arbeitsamta Gleichstellung yüzde elli belgeyi görünce en çok onun üzerinde durdu ona göre işlem yaptı sarı bir zarf hazırladı sofort yazdı kırmızı damga ile sadece doktor açabilir yazıyor bir kaç belgeler koydu bunları doldur doktor raporlarını da koy hemen getir dedi neden böyle bir şey yaptı anlamadım Gutachten için mi bilmiyorum sizce nedir bu prosedür

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı dadaloglu3865 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim kardeşim krankengeld 3 seneden sonra tekrar 18 hakkın oluyor sanırım yanlış biliyorsun

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Bu gün gittim Arbeitsamta Gleichstellung yüzde elli belgeyi görünce en çok onun üzerinde durdu
    ona göre işlem yaptı sarı bir zarf hazırladı sofort yazdı kırmızı damga ile sadece doktor açabilir yazıyor bir kaç belgeler koydu bunları doldur
    doktor raporlarını da koy hemen getir dedi neden böyle bir şey yaptı anlamadım Gutachten için mi bilmiyorum sizce nedir bu prosedür
    aynen Krankengeld bitince aynı hastalıktan Krankengeld 3 sene bloke oluyor..

Millet bildiğinden değil düz mantık düşündüğünden sallıyor

Die Block- oder Sperrfrist beginnt, sobald Beschäftigte zum ersten Mal wegen einer Erkrankung arbeitsunfähig sind.
    Die Block- oder Sperrfrist dauert drei Jahre. Innerhalb dieser Zeit werden für maximal 78 Wochen Krankengeld bezahlt.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)