Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3268 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 186 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yüksek faiz ödemelerini geri almak ?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Acaba ne gibi hatalar cikiyor biraz aydinlatirmisin

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    834
    262 mesaja 544 teşekkür aldı
    Alıntı uyku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba ne gibi hatalar cikiyor biraz aydinlatirmisin
    arkadasim ben bildigim kadarini yazayim,
    hatali vertraglar 2002-2008 yillari arasinda bankalarin yaptigi kredi vertraglari.
    alman devleti kanun yapmis ve kredi vertragi söyle-söyle olmalidir demis.
    ama bankalar devletin istedigi herseyi kredi vertraglarina yazmamis,inanilir gibi degil ama böyle olmus.binlerce avukat calistiran bankalar,alman devletinin kanununa göre kredi vertragi yazamamislar,vertraglarda eksik bilgiler varmis.
    2008'den sonraki vertraglar yasalara uygunmus.
    yalniz sunuda unutma,evet vertraglar hatali deniyor ama ben bankayi mahkemeye verip,kazanan kimsede görmedim.

Üye Fedayi38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    189
    13 mesaja 23 teşekkür aldı
    Arkadaslarbende müracat ettim.
    Avukatin bana söylemesi söyle ilk etapda dosyami inceledi olumlu görüyorsa zaten ben size geri dönerim diyor ve bu ilk islem icin para almiyacagini söylüyor.
    Daha sonra eve Widerrufsbelehrungu gönderiyor ve siz bunu kendiniz bankaya yoluyorsunuz.Buraya kadar Avukat arka planda ve Bankadan red cevabi gelince Avukat devreyegeciyor.Benimkide Henüz o asamada degi bugün gönderdim evraklari.Fakat kafama benimde takilan bir soru oldu veya var Bankadan red cevabi gelince Rechtschutzum la ve Rechtschutzumun Kapsama alaniyla beraber birde Konto auszuglarla bana gel diye yazmis.Fakat bu asamanin bir sene kadar süreceginide ibraz etmistir.Burda bende kismseye Tavsie edemiyorum hatta kendi cevreme bile tavsiye edemedim nedenini sorarsaniz olayin nasil olacagini veya bitecegini bilmiyorum.Onun icinde birseyi tavsiye edersin iyi olursa iyi derler fakat netice kötüsonuclanirsan senden kötüsü olmaz.Onun icin kim neyaparsa kendi risk altinda yapmali rechtschutz ödermi ödemezmi ceptenmi öder onu bilemem.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)