PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da terör

tr-22
10 Ekim 2015, 13:15
Ankrada terör 30 ölü 126 yarali var.Ankrada olan terör olayini lanetliyorum,ölenlere allahtan rahmet diliyorum,yaralilar gecmis olsun acil sifalar diliyorum.
Cok üzgünüm yazacak fazla bir konuya deginmek istemiyorum,lütfen konuyu politikaya dagitmayalim, herkez üzüntüsünü ve terörü lanatledigini paylassin.

moralist
10 Ekim 2015, 15:20
Evet su an icin ölü sayisi 86

Ozanonur38
11 Ekim 2015, 00:15
95 Ölü oldu.

ölen tüm Can'larımızın devri daim olsun diyoruz.

memo82a
11 Ekim 2015, 00:20
Ölen Vatandaslarimizin mekanlari Cennet olsun geride kalan Aile Sakinlerine rabbim sabirlar versin.

smeilet
11 Ekim 2015, 04:30
Allah ölen masum vatandaslarimiza Rahmet eylesin.Terörün her türlüsüne lanet olsun.

BndD
11 Ekim 2015, 07:57
İnsanlar yaratılmadan önce Elest-i bezmi'nde Allah'a Sadece sana kulluk edeceğiiz diye ikrar verdi.
İşte o zaman Allah ta bu ikrara güvendi, ruhları bir bedene yerleştirdi ve İnsanı eşref mahlukat olarak yarattı.
Verilen bu ikrarınından dönenleri kesinlikle büyük bir Cehennem ızdırabı bekliyor!
İnsanlar Keşke Allahın emri olan Kuranı Kerimdeki birinci ayetini (oku) dikkate alsalardı, belkide Allahın en şerefli olarak yarattığına bu zulmü yapmazlardı.

Özüne yani Fani dünyadan baki dünyaya göçen, don değiştiren Canların,
Hak-Muhammed-Ali yardımcısı ola.
Hakk'la ilahe illallah
Hakk birsin Muhammed'en Resulullah
Aliyün Veliyüllah Ehli Beyt'i Keremullah

Yürü fani dünya,
sana gelende gülmüş var mıdır?

Mal sahibi, mülk sahibi,
Hani bunun ilk sahibi?
Mal da yalan, mülk de yalan,
Var biraz da sen oyalan.
Yunus Emere

Ecel şerbetini içtiğimizde Allahın huzurunda kimsenin kimseden üstünlüğü olmayacak.
Hepimiz hani o bilmeyerek üzerine basıp öldürdüğümüz karıncadan bile daha ufak ve zavallı olacağız!
Mal'ın mülk'ün ve maddi değerlerin
bir yere kadar önemi var,
Önemli olan insani değerlere sahip çıkmak.
O gün Mal'ın mülk'ün kudreti; mahşerdeki hesabını kapatmaya yetmeyecek!

Fani Dünyadan Baki Dünyaya göçtükten sonra malın mülkün değil, bıraktığın insani değerler, muhabbetin, dostluğun ve merhametin kurtaracak insanı.

haveri68
11 Ekim 2015, 12:44
Arkadaslar ben yanlis okumuyorum degilmi bu insanlar ölmedi öldürüldü ,alcakca kallesce serefsizce katledildi ,yani yataklarinda ölmedi huzur icinde ölmediler ,öldürüldüler .
bunu yapan lar her kimse hangi terör örgütünün üyeleriyse ,biz burdan bu alcaklara nefretimizi bildirmek zorundayiz ,arkasinda kim cikarsa ciksin kime dayanirsa dayansin
bu serefsizlerden hesap sorulmasini beklemiliyiz ,cok büyük zafiyet oldugunu hepimiz duyuyoruz ,bir an önce bu olayin acikla kavusmasini,ve serefsizlerin kimoldugunu bilmek
toplum olarak hepimizin hakki.

burda ölenlere allahtan rahmet diliyorum, ailelerine ve tüm milletimize sabirlar diliyorum
Hepimiz teröre karsi tepkimizi göstermek ,bir vatandaslik görevidir ,ama demokratik tepki olarak ,yakarak yikarak suclayarak,mesep ayrimi yapmadan .kardesce bir bütünlük icerisinde .

Antakya
11 Ekim 2015, 19:07
Keşke hain, kallesce ve acimadan vatan ve millet icin vurulan, şehit düşen polis ve askerlerimiz içinde burada, yani beceriksizlerde korkmadan konu acabilseydik.

moralist
11 Ekim 2015, 19:13
Arkadaslar en iyisi bu konu kapansin,herkes isine gücüne dönsün,anlamadagimiz islere burnumuzu sokmayalim

karam82
11 Ekim 2015, 19:34
Türkiye Cumhuryieti vatandasligini Tasiyan ve Askerimizinde Halkimizada Yapilan Her türlü Saldiri, Terör eylemini Bu forum da Kiniyoruz..

Sizlerden de ricam Eskidende Oldugu gibi bu foruma Hic bir sekilde Siyasetin Bulasilmamasi.

Hayatini Kayip eden Vatandaslarimiza Allahtan Rahmet Yakinlarina da Sabirlar diliyoruz.

Müsadenizle konu farkli alanlara cekilmeden kapatiyorum.