PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hollanda deniz kenarinda ailecek kalinacak yerler ariyorum.

Tual
02 Haziran 2015, 16:06
Arkadaslar, eski forumda adresler vardi, kaydetmedik.

Hollanda da deniz kenarinda ailece 3-4 gün kalmak icin otel veya pansiyon tipi yer bilen varmi?

Tesekkürler.

hope41
02 Haziran 2015, 16:24
Denizden kastin yüzmek sahil vs... ise kendim gitmedigim icin bilemem ama Den Haag deniz kenarinda, sonbahar da sahilini görmüstüm sahili büyük ve güzel. Scheveningen diye geciyor o bölge, haritadan bak, nette cok fotografta bulursun.

Zaten Hollanda´nin bati ucu yani deniz kenarlarinda cok olmasi lazim o tarz yerler, google dan arasan kesin bulursun.

Ama yok yüzmek icin degil dersen sana gezmen icin cok güzel yerler tavsiye edebilirim Hollanda´da....

Tual
02 Haziran 2015, 16:35
Usta hem yüzme, hem de cocuklarin oynayabilecegi yerler olan kamp yeri gibi bir yerler vardi, orayi sormustum.

hope41
02 Haziran 2015, 16:50
Usta hem yüzme, hem de cocuklarin oynayabilecegi yerler olan kamp yeri gibi bir yerler vardi, orayi sormustum.

Anladim, dedigim gibi Scheveningen diye ara b ak google da, eger oraya gideceksen de otelde araba icin park ayarlamaya bak, o bölgeler turistik oldugundan 24 saat neredeyse parali sokaklar, aklinda bulunsun.

Alternatif olarak da Belcika da Brugge sehrinin batisindaki sahil tarafina bak derim, Oostende diye ara yine google dan ;-) Ben kendim sahile yüzme amacli gitmedigim icin bilemiyorum ama yaz harici gördüm oralari, cok güzel yerler. Hatta gidersen Brügge sehrini de gezip görmeni tavsiye ederim, cok begenirsin eminim... yani daha önce gitmedi isen :)

Satalyamur
05 Haziran 2015, 20:55
Sana tavsiyem www.roompot.de oradan Hof Domburg 'u seç ve sonra Ferienwohnung sevebiliyorum. 85 qm çok rahat kendin pişir kendin ye terası var Grill yap akşam TV bak ve sayre. Çok rahat edersin. Deniz 5-10 dakika çok yakın yürüyerek. Güzel Havuzu var Parkın içinde o da fiyatın içinde kaldığın süre bedava. Bisiklet kiralama var...
Yazın yalnız biraz fiyatlı......

Başka bir tavsiyem Schoorl
Www.jamarco.de burası sadece Ferienhaus buda yeter diğeri gibi lüks değil ama olumlu. Fiyat olarak daha uygun. Denize arabayla 5-10 dakika. Park yeri günlük 5€. Ama Denizi diğeri gibi çok güzel. Uygun Marketler iki şehirlerde de yakın ve vardır.....
İki yerede çok gittim ufak çocuklarla hepimiz memnun kaldık.

Saygılar

fizikcimurat
05 Haziran 2015, 21:12
https://www.makkumbeach.de/

Burasida fena degil, bir-iki kere gitmistim. Evini kirala, denizin kenarinda, istedigin gibi keyif yap.

kaptan54
02 Temmuz 2015, 19:07
www.roompot.de/De-Soeten-Haert
burayi tavsiye ederim kumsali güzel ben dün gittim günübirlik istersen ev kiralarsin hersey icinde yegeini kendin yap. gezilecek yerlerde mevcut oyun parki filan ufak carsisi da var. yaliz bu mevsimde bile denizi baya soguk ve dün yosun ve deniz anasi coktu. 5 senedir genelde giderim cocuklar icin iyi oluyor.
kölnden 300 km yani iyi bir degisilkik icin deger