PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kiralik Oto araniyor, Istanbul / SAW / 23 Temmuz ila 23 Agustos arasi

baynet
02 Haziran 2015, 03:40
Selam dostlar.
Yukarida belirttigim tarihler arasinda uygun, güvenilir, kücük hasar sigortali, Mazotlu Symbol yada Linea standartlarinda bir oto kiralamak istiyorum.
Kendim bir cok firmayi arastirdim, bilhassa bu yil günlük 27 Eurodan baslayan fiyatlar taleb ediliyor.
Gurbetcilerin Kiralik oto sektörüne gösterdigi ilgi sebebiyle bu fiyatlar sezon yaklastikca gün begün arttiriliyor.
Bu konuda bana yardimci olabilecek arkadaslar varsa onlardan yardim taleb ediyorum.

hope41
02 Haziran 2015, 14:47
Aleyküm selam kardes.

Fiyatlar yazin tabi ki degisir ama ben gecen hafta 5 gün icin IST daydim, elite den kiraladim, fiyat hizmet arac vs... hepsi uygundu. Fiat Linea Multijet idi, 1700 km de idi araba dizeldi. Bana birde arac tesliminde bir kod numarasi verdiler, bir dahaki kiralamada indirim alacakmisim o numara ile.

http://www.elitcarrental.com/?hl=3

Istersen fiyatlara bak istedigin tarihlerde.

Gecen ay 10 günlügüne gitmistim baska biryerden kiralamistim, o an orasi uygun gelmisti ama daha kücük bir firma idi ama araba sifir Linea idi yine.

Cizgi rent a car var alternatif... Irili ufakli bir cok firma mevcut tabi, google dan ararsan cogu cikar kendin kiyaslama yaparsin ama elite normalde en uydunlarindan, cok bilinmedik firmalara da pek yanasma derim yine de.

aslankral
02 Haziran 2015, 23:57
http://www.thrifty.com.tr/

bu $irket uluslararasi taninmi$ bir $irket
önümüzdeki Agustos icin bir arkada$a kiraladik
Sabiha Gökcen Havalimanina 1km yakininda ofisleri varmi$
Arabayi havaalanina getiriyorlar
Fiyatlar uygun 20 Euroyu gecmiyor

baynet
03 Haziran 2015, 01:59
Dostlar sağolun varolun..
Bilgi amaçlı aşağıda çizgi rentacar a yazdığım email ve onlardan gelen cevabı isim yerlerini editleyerek paylaşıyorum. Bakin müşterileri ile resmen nasıl dalga geçiyorlar.

Sayın (baynet),

Belirtmiş olduğunuz tarih aralığında tarafınıza iletebileceğimiz fiyat
teklifi 915€ olacaktır. Onay bildirmeniz durumunda rezervasyonunuz bu
fiyat üzerinden açılacaktır.

Saygılarımla,

İsim Soyisim

Ç İ Z G İ* R E N T* A* C A R
+90 85
+90 44
+90 53
info@cizgi

> baynet isimli müşteri 23-07-2015 18:00-23-08-2015 16:00
> tarihleri için rezervasyon yaptırmak istemektedir.
> Müşteri rezervasyonu Sabiha Gökçen Dış Hatlar-Sabiha Gökçen
> Dış Hatlar konumları için seçmiş olup rezervasyon bilgileri
> aşağıdaki gibidir.
> Telefon : 0049
> Cep Telefonu :
> E-posta : baynet
> Araç tipi : Renault Symbol DizelMüşteriye iletilen fiyat: 930 EUR
> Müşteriye belirtilen yol ücreti: 0 EUR
> Müşterinin eklemek istedikleri: Yukarida belirttigim tarihler
> arasinda (30 günün üstünde kiralamalarda), daimi müsteriniz
> olarak sizlerden uygun bir fiyat taleb ediyorum. Umarim müsteri
> memnuniyeti kapsaminda bana yardimci olabileceginizi düsünüyor
> saygilarimi sunuyorum.

--
CİZGİ RENT A CAR

hope41
03 Haziran 2015, 10:20
Arkadasim dalga gecmek derken fiyati mi kastediyorsun? Senin gidecegin tarihte fiyatlar artiyor tabi. Ben simdi elite den baktim en ucuz model Renault Symbol benzinli ve fiyat 744 EUR, diesel olani da 868, Linea da diesel ayni fiyat yani benzinli de 24 EUR Diesel de 28 EUR günlük.

http://www.avrasyarentacar.com/Rezervasyon/ --> burdan da bir kere kiralamistim, araba sifir Linea idi, daha kücük bir firma ama ben memnun kalmistim Orda diesel Linea 27 EUR günlük senin istedigin tarihlerde, yani toplam 837 EUR ya geliyor, Hyundai´nin i20 modeli var 24 EUR ya veya ayni fiyata Accent, onlar 744 EUR yapiyor toplamda. Sen verdigim linkten kendin bak model ve fiyatlara. Istersen sana benim gecen ay gittigimde rezervasyon yaptigim adamin telini veririm, direk arar telde sorarsin, belki daha uygun verir.

özfenerli
03 Haziran 2015, 12:36
S.a
Ben Bunlardan 19 günlüğüne Hyundai i20 dizel ayırttım. Günlük 24.-€
http://www.avrasyarentacar.com/

baynet
03 Haziran 2015, 16:55
Arkadaslar, hepinize cok tesekkür ediyorum.
Avrasya rent a car dan günlügü 27 euroya dizel Linea aracini rezervasyon yaptirdim.
Kücük hasar sigortasi hakkinda herhangi bir ön bilgi göremedim.

Arkadaslar, Türkiyede Oto kiralama konusunda cok hassas oldugumu belirtmek istiyorum, zira bir cok kez sahtekarlikla karsilastim. Bir cok firmalar beraber calisiyorlar, teslimatta rezervasyon yaptiginiz arac gelmiyor. Rezervasyon yaptiginiz fiyatin cok daha asagisinda herhangi bir arac vermeye calisiyorlar. Birde Full kasko kiraliyorsunuz, Arac tesliminde sizlerden günlük 10 Euro kücük hasar sigortasi (Selbstbeteiligung) isteniliyor. Aksi taktirde sizlerden kücük bir cizgi hasarina karsi 500 Euro taleb ediliyor.
Bunu kabul etmiyorsaniz araci gps üzerinden takip ediyorlar, kücük bir hasar verip sizlere bunu fazlasi ile ödetiyorlar.

Bilhassa Istanbul Sabiha Gökcen Havalimanindan arac kiralayanlarin cok daha dikkatli olmalarini tavsiye ediyorum.
Hepinize tekrar cok tesekkür ediyorum. Saygi ve Selamlarimla

hope41
03 Haziran 2015, 17:19
Hadi hayirli olsun, kazasiz belasiz teslim etmek nasib olsun diyelim. Benim gecen hafta TR de arac kiraladigimda basima kücük bir olay geldi, bir dügün telasimiz vardi, arabayi park ettigim yerden cikarken TR de milletin park etmesini engellemek icin betondan yere yuvarlak seyler yapiyorlar ya, park ettigim yerin ilerisinde varmis ama arabanin icinden tabi ki göremedim onu, ileri giderken arabanin alti sürttü biraz, sonra geri geldim filan ondan kurtulmak icin... sonradan baktim ön sol tamponun alti cok az cizilmis, araci teslim ederken adamlara anlattim, baktilar ve sorun degil dediler ama eminim baskalari olsa kesin para koparmaya calisirlardi, araci aldigimda 1700 km de idi yani yeni araba. Elitecarrental da oldu bu. Kücük bir firmada gecen sene kiralamistim o zamanda hafif bir duvara sürtme olayi olmustu araci, o arac biraz eski idi ama 2007 Linea idi ya da 2009, firma sahipleri cok cüzi bir sey aldilar 50 TL mi ne verdim galiba, yani sansima iyi insanlara denk gelmisim diyelim.... Kendi aracimla birsey olmuyor ama TR de arac kiraladim mi hep bir aksilik oluyor :) Cok sükür gerci kaza filan degilde iste TR de biraz trafik ve yollar ararlar soförler deli dolu olunca ufak tefek seylere her zaman hazirlikli olmak gerekiyor :)

Madem anlattim birde sunu belirteyim ki, bir keresinde uzun gittigimde her gün arac lazim olmadigindan gittigim ilk günlerde birkac günlük arac almistim havaalanindan... sonrada dönecegim zamana yakin iki gün kala bir araba kiralamak icin aradim birkac yeri cogunda araba yoktu filan, yazin malum dolu hepsi... sonra biri ile tel üzerinden anlastim. Adam ile bulusma saatine yakin konustum, dedi o arac serviste idi gelecekri ama isi uzamis... ama sana daha yeni arac vericem kendi kullandigim arabayi vericem hem yeni hem markasi bilmem ne dedi, bir saat sonra ama getirebilirim dedi... tamam dedik tabi :) Sonra adami ara ki ulasabilesin :D Kac kez aradim SMS attim adam ne cikiyor ne geri dönüyor... simdi gülerek yaziyorum ama o zaman sinirden adam yanimda olsa dalacak gibiydim... sonra artik zaman da kalmadigi icin en acilinden girdim avise hemen kiraladim bir arac, THY Miles& Smiles karti olanlara %30 filan indirim yapiyorlar, tabi daha pahali arac diger firmalara göre ama Ford almistim, iki günlük oldugundan dedik cok da tutmuyor mecburen kiraladik :)... bu da böyle baska bir ani arac kiralama ile ilgili :)

aslankral
03 Haziran 2015, 17:51
baynet hayirli olsun
yukaridaki vermi$ oldugum linkteki fiyatlari kar$ila$tirsaydin ke$ke senin tarihlerde
Dizel arabalar 20 Euro civarinda
benzinler 17 Euro

baynet
04 Haziran 2015, 13:41
Gösterdiginiz ilgi ve alaka icin hepinizden Allah razi olsun!

Cok Muhterem arkadasim #aslankral, thrifty.com.tr adresinde Kasko sigortasi Muafiyetli oldugu icin cekimser kaldim. (Mini hasar sigortasi yok)
Zira bu ve benzeri sirketler müsterilerine cazip fiyatlar göstererek arac tesliminde kücük hasarlara karsilik extra ücretler taleb ediyorlarki buda bazen cok daha pahaliya mâl olabiliyor.
Avrasya rent a car dan özellikle bu konuda teyit istedim, hemen beni telefonla arayip kasko konusunda teminat verdiler.

Bu sitenin tekrar aktif hale getirilmesi beni gercekten cok sevindirdi. Emegi gecenlerden Rabbimiz razi olsun.
Tekrar herkese cok tesekkür ediyorum.

nationalathem
27 Temmuz 2015, 10:20
kıbrıs ta araç kiralama (http://www.kktckiralikarac.com/)k istiyorum irtibata geçermisiniz?

serkomen
22 Eylül 2015, 09:37
kıbrıs araç kiralama (http://www.kktckiralikarac.com/) hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

korayce
17 Ekim 2015, 23:20
arkadaslar ben istanbul da elitcar dan 22 günlügüne kiraladim havaalanindan aldim havaalaninda teslim ettim 9000km de arac geldi cok memnun kaldim tavsiye ederim.

barisguvenw
07 Eylül 2017, 15:41
2017 yılındayız ve bu konuya cevap yazma eğiliminde buldum kendimi. Geçtiğimiz kurban ayında Elit Car' dan kiraladığım megan araba ile Antalya tatilimi huzurlu ve geze geze geçirdim. Havalimanında teslim aldığım araba ile kesinlikle tatilim kolaylaştı. Hem de uygun fiyatla bir haftalığına kiraladığım firmanın personeli ile ahbap olduk. Kesinlikle elitcar bundan sonra uğrak mekanım olacak.

neco54
07 Eylül 2017, 18:32
2017 yılındayız ve bu konuya cevap yazma eğiliminde buldum kendimi. Geçtiğimiz kurban ayında Elit Car' dan kiraladığım megan araba ile Antalya tatilimi huzurlu ve geze geze geçirdim. Havalimanında teslim aldığım araba ile kesinlikle tatilim kolaylaştı. Hem de uygun fiyatla bir haftalığına kiraladığım firmanın personeli ile ahbap olduk. Kesinlikle elitcar bundan sonra uğrak mekanım olacak.

Km,yi kontrol ettilermi. Yani bir hafta icinde kac km yaptigini.

barisguvenw
13 Eylül 2017, 13:54
Km,yi kontrol ettilermi. Yani bir hafta icinde kac km yaptigini.

14 güne kadar olan kiralamada günlük 400 km limit veriyorlar, bize fazla fazla yetti. 14 gün üzeri kiralamalarda sınırsız km veriliyormuş.

barisguvenw
04 Ekim 2017, 17:48
Hala elitcar (https://elitcarrental.com/) dan araç kiralıyorum ve herkese tavsiye edeceğime dair sevgi oluştu firmaya karşı.