PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tesekkür Butonumuz Eklenmistir Bol tesekkürlü forumlar

karam82
31 Mayıs 2015, 20:22
Evet arkadaslar

cok sükür bir cok ayarimizi hallettik diyebiliriz.

bir kac ayar sonra beceriksizler.beep.to yu ozbeceriksizler.com olarak devam yasatacagiz.

Tesekkür Butonumuzda eklenmistir.

Bol Tesekkürlü forumlar

ASi KarTaL
31 Mayıs 2015, 20:33
insallah.. bircok foruma gittim üye oldum lakin insan alistigi yeri birakmiyor.. :)

karam82
31 Mayıs 2015, 20:42
Asi Kartal arkadasim.

malum forum 5 günlük ama 5 gün icinde bu kadar üye toplanmissa demekki eski üyelerimizin bir cogu buranin yolunu bulcaktir, bizlerde adresimizde onlari mutlaka bekliyor olacagiz.

beceriksizler.beep.to gibi 14 senede 100 bin üye varirmiyiz onuda artik hep beraber insallah görecegiz.

Herseyin hayirlisi

saygilar

talo176
31 Mayıs 2015, 20:43
birakma zaten.. ;-)

Beceriksizler.beep.to eski dev kadrosuyla yeni adresi ozbeceriksizler.com

bos
31 Mayıs 2015, 21:49
...Tesekkür butonu geldi artik yavas yavas eksiklikler gideriliyor

Memoli1976x
31 Mayıs 2015, 21:50
beceriksizler.beep.to yu sizlere özbeceriksizler.com da devam ettirecegiz ayni sekli ile insallah.

nsavrim
31 Mayıs 2015, 22:18
:pArkadaslar bizde Paylasim yapan arkadaslara bir tesekkürü cok görmeyelim.:rolleyes:

chips
02 Haziran 2015, 00:41
tebrikler. kaldigimiz yerden devam ;)

not: tesekkür eden üyelerin isimlerini siralarken virgül (,) den sonra bosluk karakteri birakmadigi icin, tesekkür eden sayisi yükseldikce toplu olarak bir sira asagi aliyor isimleri. virgül (,) den sonra isimlerin arasina bir bosluk karakteri birakilirsa bu sorun cözülür. sorun degil, daha cok görünüm güzelligi...

emir71
06 Haziran 2015, 20:16
Birde bu hususu unutmayalim!!
eski Beceriksizler her zaman üye olmaya acik degildi sadece özel günlerde (Tabii simdilik bu bizim icin gecerli degil) iste bu özellik bana göre tabi insanlarin daha da bir ilgisini cekiyordu ve merak uyandiriyordu belki Avrupa da tek büyük Board du insAllah bunu da burda devam ettirecegiz. SabIr

S&S

fahri
25 Ağustos 2015, 23:38
karam kardesim slm olsun..ben gustav olarak 8 yildir..bereberdik..simdi yeni ismimle yeni uyu olmaktan yinde gurur duyuyorum..saygilarimi sunarim

kaptannnn
06 Ağustos 2016, 21:22
Kardesler cok tesekkürler de buton nerde 😅😅

Brtn
27 Aralık 2017, 15:38
Abi telefondan ne chrome da nede normal internet appinde tesekür buttonu yok

TipiTip
27 Aralık 2017, 15:49
Abi telefondan ne chrome da nede normal internet appinde tesekür buttonu yok

Resimlerin üzerine tikla iyice bak !!

https://i.hizliresim.com/7ylblr.png

https://i.hizliresim.com/POyo8v.png

Gökbey
28 Ocak 2018, 12:36
Sayin Admin ve mod kardesler malum bu akilli telefonlar ciktiktan sonra cogunlukla board a telefondan giriyoruz ve telefonda tesekkür butonu yok yada ben göremiyorum ve bu yüzden sunum yapan kardeslere tesekkür edemiyoruz bunu cözme imkaniniz varsa iyi olur.

webci
28 Ocak 2018, 12:41
Crome yuklersen buyuk bir ihtimal tesekkur edebilirsin..

karam82
28 Ocak 2018, 12:54
Sayin Admin ve mod kardesler malum bu akilli telefonlar ciktiktan sonra cogunlukla board a telefondan giriyoruz ve telefonda tesekkür butonu yok yada ben göremiyorum ve bu yüzden sunum yapan kardeslere tesekkür edemiyoruz bunu cözme imkaniniz varsa iyi olur.

Selam Gökbey

Her islemde tesekkür butonu mevcut, telefonda neyle giriyorsaniz iyi incelerseniz görürsünüz.

ek olarak farkli bir thema da yakinda geliyor mobil uyumlu.