PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tekirdağ valencia Güzergahi hakkinda bilgi lazim

asvilya
27 Ağustos 2015, 04:08
Selam arkadaşlar eylül başında iki aile araçla Tekirdağdan valencia ya gideceğim yol güzergahım şöyle bulgar belgrad zagreb slovenya venedik nice barcelona valencia güzergahım doğrumu giden arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi yol otoban gümrük hakkında teşeskürler

TipiTip
27 Ağustos 2015, 11:03
bence yanlis ,

ben olsam Tekirdag - Ipsala - Selanik - Igomenitsa - burdan Karsiya gecerdim secim sende Bari - Ancona - Brindisi - Venedik istedigin yere Gemi ile gic

tabi Italyada nekadar yukarda bir sehir secersen o kadar kara yolu kisaliyor deniz yolu uzuyor , Venedigi görmek istiyorsan Igomenitsadan Venedik gemisine bin

Venedik üzeri Milano - Torino - Monaco üzeri gitmeni tavsiye ederim sonra Marsilya - Montpolier - Barcelona devam edersin büyük sehir olarak Barcelonadan sonra zaten Valencia geliyor

Otoban ücretlerini bu ülkelerde Giselerde öteyebilirsin , hepsinde Para Birimi olarak Euro geciyor , istersen Kredi Kartinida kullanabilirsin

gümrük sorunu cikmaz , vize sorunu haliyle yoktur sizde cünki diger ülkelerden gitmek istedigin icin Schengen Vizesi vardir tahminen

onun haricinden GERCEK AVRUPA ÜLKELERINDESIN , ne Bulgar ne Sirp ne Sloven ile ugrasmayacaksin

Yunan olsun Italya olsun cok Rahat Ülkeler , Fransada aynen Ispanyada Aynen , dedigim bu Güzergahtan gidersen , Akdeniz Sahilindi Seyahat etmis olursun ,

Yunanda biraz ülke icine giriyorsun , ve az birazda Italyada ....

tabi zevk düsünce senin , baska arkadaslarda kendi düsüncelerini tecrübelerini yazsinlar , ama ben sayisini unuttugum kadar Meslek icabi bu Ülkeleri gezdim ,

Sizin gibi niyetim olsa , yukarida yazdigim güzergahtan giderdim

Hayirli Yolculuklar , Tekirdagtan Bir Kac Sise Raki , Kesandan Helva alip bana getirmeye unutma ;)

asvilya
28 Ağustos 2015, 00:28
ilginize teşekür ederim dediğin yolu inceliycem
Bulgar ne Sirp ne Sloven demişsin bulgara çok çıktım girdim problem olmuyor belgrad zagreb slovenya da sorun yaşarmıyım diye kafam karıştı Pasaportlar 5 kişi (1 gri hizmet - 2 yeşil) (2 bordo-1i yunan shengen vizesi diğeri ispanya 1 yıllık erasmus öğrencşlerine verilen öğrenci vizesi). Araç ta 3 şöför olacağız gemiyi pek tercih etmedik
rakı ve helvayı mail atarım:))))

TipiTip
28 Ağustos 2015, 00:45
ilginize teşekür ederim dediğin yolu inceliycem
Bulgar ne Sirp ne Sloven demişsin bulgara çok çıktım girdim problem olmuyor belgrad zagreb slovenya da sorun yaşarmıyım diye kafam karıştı Pasaportlar 5 kişi (1 gri hizmet - 2 yeşil) (2 bordo-1i yunan shengen vizesi diğeri ispanya 1 yıllık erasmus öğrencşlerine verilen öğrenci vizesi). Araç ta 3 şöför olacağız gemiyi pek tercih etmedik
rakı ve helvayı mail atarım:))))

ya tabiki sen bilirsin , benimkisi sadece bir tavsiye ,

Vizeler icin benim dedigim gibi gitsen hic sorun cikmaz

bu eski Yugoslavya ülkelerinin ne yapicagi hic belli olmuyor , lanet insanlar

birde o MAIL isini birak , ;) sen simdi Kesan'dan gecicen :D

ben Telefon ediyorum bir Tenekede Peynir hazirlasinlar 4 Yolda Burger King önünde onuda al getir :-)))