PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amazon.de visa kredi karti veriyor almalimiyim ?

fuk_18
21 Ağustos 2015, 22:39
arkadaslar amazon 40 euro gutschrift visa karti kredi karti veriyor alayimmi almayimmi kararsiz kaldim,sizce nasil bir karttir normal kart eve geliyormu baska isler icinde kullanabilirmiyim ?

H@K@N
22 Ağustos 2015, 11:24
Kredi karti ihtiyacin varsa,alabilecegin kredi kartlardan birisi Amazon.de'nin bu karti.

DAS SOLLTEN SIE WISSEN
Die Amazon-Visa-Karte wird von der Berliner Landesbank ausgegeben.
Kosten im Überblick
- Jahresgebühr von 19,99 Euro ab dem
zweiten Jahr
- Sollzinsen von 14,98% effektiv im Jahr
- Abhebegebühren von 3% des Umsatzes,
mindestens 7,50 Euro (im Ausland
mindestens 5 Euro)
- Keine Abhebegebühren bei Guthaben auf
der Karte
- Fremdwährungsgebühr von 1,75% des
Umsatzes außerhalb der Eurozone

Leistungen im Überblick
- 30 Euro Amazon-Gutschein für Neukunden
- Pro gesammelter 1.000 Punkte erhalten Sie
einen Amazon-Gutschein im Wert von 10 Euro
- Punkte erhalten Sie für Einkäufe bei Amazon
(1 Euro Umsatz = 2 Punkte) oder bei anderen
Händlern (2 Euro Umsatz = 1 Punkt)

DANN LOHNT SICH DIE KARTE
Sie bestellen Waren im Wert von mindestens 1.000 Euro im Jahr beim Versandhändler Amazon.
Für Abhebungen sowie für Zahlungen im Ausland nutzen Sie eine Kreditkarte mit niedrigeren Gebühren.
Sie nutzen die Teilzahlfunktion nicht.
Sie lassen sich beim Online-Einkauf nicht vom Bonusprogramm beeinflussen.

Yukaridada belirttigim gibi sadece 40 € veriyor diye karti alacaksan hic alma ama
ihtiyacin varsa piyasada sunulan kredikartlardan alabilecegin kartlardan 3 taneden birisi bu kart'dir.

fuk_18
22 Ağustos 2015, 12:57
peki bu karti tek amazonda kullanmiyorum dimi heryerde kullanabiliyorum yani inetrnette baska alisverislerde yada kredi karti isteyen isletmelerde falan,

Murat01
22 Ağustos 2015, 19:21
Evet.Normal kredi karti yani.
Istedigin her yerde kullanabilirsin.

fuk_18
22 Ağustos 2015, 22:04
amazondan aldigim kredi karti ile bankamatikden para cektigimizde ustune faiz demi aliyorlar bunlarin yokmu faizsiz olani ben sadece online alis veris ve bazi otellerde kredi karti zorunlulugu var genellikle 5 yildizlilarda o yuzden dusunuyorum diyelim otelde harcadim faizlimi geri oduyorum geri parayi

bambumbam
22 Ağustos 2015, 22:22
Amazon Guthaben icin yapacaksan Suan yapma.

benim bildigim 80 € ya kadar cikmisti O Angebot.*

biraz bezkle insallah gelir yine.

fuk_18
22 Ağustos 2015, 22:53
yok 40 euro 80 euro pekde umrumda degil sadece anlasilmasi icin 40 euro yazdim ben lazim oldugunda kullanmak icin zaten kredi karti ariyordum amazonda gorunce tam ustune geldi soramak istedim sizlere,yukarda yazdigim gibi kredi karti alinca nelere gebühr oduyoruz yada faiz oduyoruz?

Amazon Guthaben icin yapacaksan Suan yapma.

benim bildigim 80 € ya kadar cikmisti O Angebot.*

biraz bezkle insallah gelir yine.

bambumbam
22 Ağustos 2015, 22:56
yok 40 euro 80 euro pekde umrumda degil sadece anlasilmasi icin 40 euro yazdim ben lazim oldugunda kullanmak icin zaten kredi karti ariyordum amazonda gorunce tam ustune geldi soramak istedim sizlere,yukarda yazdigim gibi kredi karti alinca nelere gebühr oduyoruz yada faiz oduyoruz?

vallaha ben Kredi karti kullaniyorum ama dis devletlerden para mara cekmiyorum Sadece buralardan alis veris yapioyrum gebühr yok tabiki,.

yardimci olamicam :(