PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayseriden online sucuk-pastirma siparisi...

akbaba
16 Ağustos 2015, 20:28
selam arkadaslar,
kayseriden online sucuk-pastirma siparisi vereniniz oldumu? nerden yaptiniz.
ben Türkiyede tatil yapan tanidigima kayseri sucuk-pastirmasi göndermek istiyorum,
internetten siparis verilebilen yerler var ama tecrübem olmadigi icin fikrimde yok.
internette konulan fotograflar güzel ama gönderdileri sucuk-pastirma nasil?
icinizde bana bir yer tavsiye edebilecek bir arkadas varmi?
ben izinde duymustum,dayi-yegen diye bir pastirmaci vardi,internet sayfalarida var ama tanimmis markalarin mallari yok,sahin-imamoglu-basyazici-murat korkmaz bunlar iyi diye biliyorum...

hOrOz
16 Ağustos 2015, 20:31
gidersin tadarsin alirsin

awschar
20 Ağustos 2015, 12:17
Türkiye den hicbir kargo sirketiyle et ürünü gecmez gümrükten Avrupa ya. Birde ceza ödersiniz üstüne üstelik. Bende Kayseri liyim biz izinden Almanya ya dönerken bile yanimida bavulda getirdigimiz pastirmalar filan yakalanmasin diye dokuz takla atiyoruz. Tavsiye etmem yani. En iyisi hOrOz ustanin da yukarda dedigi gibi yerinde gidip yemek. Hadi afiyet olsun...

akbaba
20 Ağustos 2015, 19:57
arkadaslar yazdiklarim okunmuyormu?anlasilmiyormu?
ben almanyadayim,bir arkadasim Türkiyede tatilde,izmirde.
ben burdan internet yoluyla arkadasima kayseriden pastirma-sucuk yollamak istiyorum.
pastirmacinin internet sayfasindan,kredi kartiyla ödeme yapip,sucuk-pastirmayi izmire göndermek istiyorum,
konu acmamin sebebi,bildiginiz iyi sucuk-pastirmasi olan bir yer biliyormusunuz?
bakin burayi bileniniz varmi?
http://dayiyegen.com.tr/giris.asp
mesela,kayserideki akrabalarima cicek göndermek istesem,cicekcinin internet sayfasina giriyorum,kredi kartiyla ödeme yapiyorum cicegi ayni günde götürüyorlar.

moralist
20 Ağustos 2015, 20:11
usta,ben kendime arasira güllüoglu karaköyden kargo ile baklava yollatiyorum,dünyaya bir kere geliyoruz,birkac kurusun hesabi yapilmaz anliyacagin

akbaba
20 Ağustos 2015, 20:27
moralist, ben 1985'lerde karaköy güllüoglundan baklava yemistim,almanyaya baklava gönderdiklerini bilmiyordum.
simdi sayfaya baktim,UPS ile 69TL karsiliginda almanyaya geliyormus,yalniz baklava paketi nasil geliyor,kac günde geliyor,tazeligi filan nasil,biraz yazsana..
ayrica tesekkürler,beni anladigin icin...

f4scistx
20 Ağustos 2015, 20:41
moralist, ben 1985'lerde karaköy güllüoglundan baklava yemistim,almanyaya baklava gönderdiklerini bilmiyordum.
simdi sayfaya baktim,UPS ile 69TL karsiliginda almanyaya geliyormus,yalniz baklava paketi nasil geliyor,kac günde geliyor,tazeligi filan nasil,biraz yazsana..
ayrica tesekkürler,beni anladigin icin...

bende merak ettim yalniz tam okuyunca cok taze de gelmiyormus gibi, ekstra böyle paket icin hazirlanmis gibi, isitiniz felan yaziyor

akbaba
20 Ağustos 2015, 20:50
aksam aksam canim baklava istedi...
bu karaköydeki güllüoglunda,porsiyonda 3-4 dilim baklava olur,yanindada ayran,baklavanin tadini ancak yiyenler bilir,anlatilmaz
birinci porsiyonu yersin,ikinci-ücüncü artik gittigi yere kadar
birde beyazitta haci bozan ogullari vardi,baklavasi muhtesemdi, yillarca yedim,hangisi daha lezzetli karar veremedim..

moralist
20 Ağustos 2015, 21:32
slm,ben iki kere siparis ettim,kredi kartiyla ödemesi oluyor,ve en cok 1,5 günde geliyor,vakuum paketledikleri icin taptaze geliyor,ben genelde kuru baklava siparis ederim daha uzun taze kaliyor
saygilar

f4scistx
21 Ağustos 2015, 11:52
slm,ben iki kere siparis ettim,kredi kartiyla ödemesi oluyor,ve en cok 1,5 günde geliyor,vakuum paketledikleri icin taptaze geliyor,ben genelde kuru baklava siparis ederim daha uzun taze kaliyor
saygilar

valla bende denicem simdi
hangi sirket getiriyor en iyisi ptesi istemek

moralist
21 Ağustos 2015, 14:23
slm,ups le geliyor,euro 3.20 oldugu icin pek pahali gelmiyor bana,hic olmazsa adam gibi baklava yerim

f4scistx
21 Ağustos 2015, 14:38
abi cok güzel ya, insallah gercekten cok güzeldir tadi,baklava cok severim. eger öyleyse kac kisiye tavsiye edip onlar zengin olur :D

moralist
21 Ağustos 2015, 14:52
valla bende baklavasiz duramam,bu arada izinde ankara da ankamall da hacibaba nin baklavasini da cok begendim.maalesef getirmek nasip olmadi tükenmisti,bide burma kadayifi bingöl lü bir dükkandan tattim,sütlü olani harikaydi,yav sirf tatli yemek icin hafta sonu tükiyeye ucarim haa;)
https://www.baklavasiparisi.com/index.asp

f4scistx
23 Ağustos 2015, 23:11
Bu sayfa ne? Gülogludan yarin vercem siparisi. Gerci hic bir yerde önceden nereye yolladiklarini yazmamislar

hope41
24 Ağustos 2015, 10:00
Dün reklamlarda gözüme carpti, bir bak istersen

http://www.memlekettengelsin.com/

Düzeltme olarak ekleyeyim... az önce linki paylastim ama tahmini olarak yurt disina da kargo yapiyorlardi diye düsünmüstüm ama sayfada gördügüm kadari ile sadece yurt icine kargo varmis

f4scistx
24 Ağustos 2015, 10:51
biz en iyisi gida sektörüne gidelim . yeme icme her zaman tutar

Amca
25 Ağustos 2015, 12:04
Siparisini ver!

Buyur:
https://www.pastirmacim.com/

Selamlar
Amcaniz

Not: Şahin-Bonfile-Kuşgömü-Pastırma
Sanal Kredi Karti Kullanmaya Özen Gösteriniz

f4scistx
25 Ağustos 2015, 13:03
almanyaya yollamiyorlar amca

Amca
25 Ağustos 2015, 19:59
almanyaya yollamiyorlar amca

Arkadasim Arkadas Buradan online ile Türkiyede IZMIR de bulunan Arkadasi icin Siparis verecekmis :D

Sende istersen Kayseriden Türkiyede yasiyan Akrabana (Annene Babana) yollatirsin...

BEWEISS:
arkadaslar yazdiklarim okunmuyormu?anlasilmiyormu?
ben almanyadayim,bir arkadasim Türkiyede tatilde,izmirde.
ben burdan internet yoluyla arkadasima kayseriden pastirma-sucuk yollamak istiyorum.
pastirmacinin internet sayfasindan,kredi kartiyla ödeme yapip,sucuk-pastirmayi izmire göndermek istiyorum,
konu acmamin sebebi,bildiginiz iyi sucuk-pastirmasi olan bir yer biliyormusunuz?
bakin burayi bileniniz varmi?
http://dayiyegen.com.tr/giris.asp
mesela,kayserideki akrabalarima cicek göndermek istesem,cicekcinin internet sayfasina giriyorum,kredi kartiyla ödeme yapiyorum cicegi ayni günde götürüyorlar.

f4scistx
25 Ağustos 2015, 20:55
amcam pardon ozaman yanlis anlasilma oldu
ben konuyu acana degil benden üstekki arkadasa , hani ups ile geliyormus taze, yazana
benden o yorumdan yola cikarak, bize yani almanyaya nasil geleceginin planlarini yapiyorum :D

ordakileri bosver bizi zaten cok düsünmüyorlar anne baba haric, herkes kendi havasinda orda

:
slm,ups le geliyor,euro 3.20 oldugu icin pek pahali gelmiyor bana,hic olmazsa adam gibi baklava yerim

gezgin38
25 Ağustos 2015, 22:56
al kardes bi göz at http://www.pastirmamarket.com/urun/basyazici-antrikot-pastirma , birde google den bakarsin sahin sucuk pastirma var.