PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kimyasal Is kazasi gecirdim bilgilerinize ihtiyacim var!!!

AtescH
08 Ağustos 2015, 03:45
Iyi aksamlar arkadaslar dun aksam mesayisi icin isime gittigimde 2 saat sonra komsu firma olan dezenfektionfirmasinda kimyasal gaz patlamasiyla olusan havayi soludugumdan dolay agir bir zehirlenme gecirdim Arbeitsunfall aufnahme yaparak intensive kaldirilan kisilerin arasindaydim bugün ogleden sonra saat 3 e kadar tüm testleri yaptilar zamanla nefes alip vermem falan duzeldi solunum yollarinda dün asiri sekilde yanmalar olusumustu bugun biraz giciklanma var gözlerdeki yanma sorunu yada bas donmesi mide bulantisi falan hemen hemen en aza indi buna dayanarak Unfallkrankenhaus bizi ögleden sonra 3 gibi hastanaden cikabilecegimizi soylediler ama nachtraglich sorunlarin ortaya cikabileceginden falan bahsettiler ki su anda falan cildimde kasinmalar ufak ufak sivilecelenmeler basladi bize dedikleri cigerlerinizde ödem toplanabilir falan demislerdi bogazlarimizdaki yanma icin falan ilac tedavisi uyguluyorlar su anda ama benim merak ettigim bugunun yarinida var bu kimyasal kacaktan biz hicmi etkilenmedik 3- 5 sene sonra herhangi bir komplike sorunla yada buna benzeri bir ciddi bir hastalikla karsilastigimizda bununla alakali olarak simdiden yapabilecegimiz resmi adimlar ne olabilir entschädigung, anklage falan bu denli bilgisi olan kisilerin bilgilerine ihticim var.

haber icin http://www.hamburg.de/nachrichten-hamburg/4579124/chemieunfall1/

karam82
08 Ağustos 2015, 09:23
Cok Gecmis Olsun arkadasim.

Hukuki yollar tazminat hakkinizin oldugunu tam olarak yasadiginiz ülkenin kini bilemedigimden birsey diyemiycegim.

Saygilar

AtescH
08 Ağustos 2015, 11:42
Tesekurler kardesim arastirmaya sorusturmaya devam edecegim kesinlikle.

cenk1978
08 Ağustos 2015, 12:58
büyük geçmiş olsun arkadaş....Allah acil şifalar versin sana

cenk1978
08 Ağustos 2015, 14:04
büyük geçmiş olsun arkadaş....Allah acil şifalar versin sana

Speedy123
08 Ağustos 2015, 14:18
Geçmiş olsun kardeş, acil şifalar dilerim. Doktor kontrollerine gitmeyi ihmal etme sakın, başta sağlık.

LocDog
08 Ağustos 2015, 16:15
Büyük gecmis olsun arkadasim! Senin bu kaza arbeitsunfall olarak gecti icin otomatikmen Bg( berufsgenossenschaft der chemie) e bilgi gitmisdir. Normalinde sonradan problem cikarsa (allah göstermesin)sen Bg e yine basvurabilirsin ve onlar yardimci olur . Senin calisdim firma kimya sendikasindasa oraya da sorabilirsin (Igbce). Normalinde onlarda sana yardimci olabilirler ve yol gösterebilirler.
Saygilar LocDog

AtescH
08 Ağustos 2015, 21:39
Tesekurler arkadaslar kismet olursa hafta ici lungen arzt basta olmak uzere gerekli kontroller icin basvurumu yaptim avukat araciligi ile entschädigung icinde gerekli islemleri hafta ici insallah baslitacagim.uyarilariniz icin Allah razi olsun.

turan38
09 Ağustos 2015, 23:53
büyük gecmis olsun arkadasim
bundan sonra avukat tutmusun zaten o sana gerekli yollari gösterir
sende bu sirada dr kontrollerini hic aksatma lungen artz haut artz git
arkadasin dedigi gibi berufgenosenschaft a Bilgi gittigi icin onlar sizlerle baglantiya gececeklerdir sanirim
S&S

delitürk
10 Ağustos 2015, 09:25
Gecmis olsun kardes,Rabbim saglik sihhat nasip eylesin insallah