PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : b2b-beschaffungsplattform.de ( taniyormusunuz)

sswiss
03 Ağustos 2015, 14:47
slm arkadaslar ben gecen yil internette bir reklam gördüm ve bir bakayim dedim .sitede marka ayakabi 6 euro elbise 3 euro buna benzer cok sey vardi telefondan leptopa bir cok cesit tikliyordum bakmak icin ancak giris yapamiyordum 3 saniyede üye ol diyordu öyle ya cok ucuz dedim ve üye oldum girdim yine bakamadim ve bosver diyip ciktim bir kac hafta sonra bir Rechnung geldi almanyadan 240 euro ilk yil diyor zar zor aradim ve ulastim bana dediler bu rechnungu ödemem lazim bende dedim ya bakin öyle bir dolandirici site kurmussunuzki kim girerse girsin merak eder ve üye olur ben üye oldum ama sizin dolandirici oldugunuzu anladim ve hemen ciktim ne yani simdi sizin sitenizi 10 dakika gezdim diye 240 euro mu ödüyecem dedim ve telefonu kapattim
yinede bir pislik olmasin diye bu 240 euroyu ödedim cünkü sevmem öyle adimin biryerde kayitlara alinsin istemem bu güne Kadar olmadi öyle sey.

gecen hafta maillerime bakiyordum baktim 1.mahnung gelmis ayni yerden 199 euro istiyorlar

arkadaslar bu site hakkinda bilgisi olan varmi birde fikirleriniz nedir ne yapmam lazim

tskler
isvicrede yasiyorum

MoiZz
03 Ağustos 2015, 15:20
B2B Technologies Chemnitz GmbH i.L., Neefestraße 88, DE-09116 Chemnitz

Handelsregister und Handelsregisternummer: Amtsgericht Chemnitz: HRB 22402,
Umsatzsteuer-Identnr. gem. § 27a Umsatz-StG: DE245855274
Liquidator: David Jähn

http://www.abzocknews.de/2014/07/01/chemnitzer-firma-droht-anklage/
http://www.freiepresse.de/WIRTSCHAFT/WIRTSCHAFT-REGIONAL/Chemnitzer-Firma-droht-Anklage-artikel8861207.php

Zamaninda Melango diye bir sayfasi vardi bu David Jähn ´nin, Registieren ederek Insalara Fatura yolluyordu hic biyerde Not yazmiyordu Üyelik Ücretlidir felan diye.
Avukatlardan güya Kazanilmis Davalarin Resimlerini yollayip Parayi ödeyinde Mektup yolluyordu. Tabiki bende Avukattan yazi yazdirdim parayi Ödemedim.
Senin Anlican 3 Kagit.

sswiss
03 Ağustos 2015, 19:53
iyide avukatin Saat ücreti en az 240 frank simdi avukat bu kagitlari yazar ve 1 Saat harcadim der bu sitenin yolladigi fatura Kadar da avukata vermis olacagiz

satobyte
03 Ağustos 2015, 21:19
artik o günler geride kaldi arkadasim suan hangi websayfasina girersen gir bir sey almak istediginde mecbur konto nr girmelisin ve satici olan firmada banka dökümanlari icin ayriyetten resimleriyle birlikte kart üzeri senden recnung alabilir, üye olmakla falan sakin para ödeyeyim demeyesin istedigi yere gitsinler korkmana gerek yok ,seni dolandiriyorlar suan dikkat et ,alabiliyorsan gönderdigin paranida geri cektir bankandan saygilar,

bu arada uyari yapmisken sunuda söyliyeyim yeni soyguncular hendyler üzerinden bilet kazandiniz ve para kazandiniz diye kafadan firma ismi atip konto nr leri istiyorlar ve vermis oldugunuz hesaptan ne kadar paraniz varsa cekildigini görüyorsunuz uzak durun derim soyguncular bunlar suanki formulleri bunlar