PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumum ile gurur duyuyorum

ALSANCAK-35
07 Mayıs 2017, 18:00
Basliktada belirttigim gibi Boardumuzla gurur duyuyorum.Basta Sayin adminimizin bize verdigi deger vechile bu forumu acip bizi birlestirmesinimi sayayim,birbirinden kiymetli,degerli moderatörlerimizin bizlere sundugu herbiri altin degerinde türlü mesakkatlerle bizlere sunmaya calistigi bilgilerimi sayayim,ve siz birbirinden kiymetli degerli board arkadaslarimizin zaman zaman yüksek özverilere dayanan emeklerinimi sayayim.Hic birinizin hakki ödenmez.Ben kendi gecmis tecrübelerimde Boardumuz kadar konu zengini,teferruatli, saatlerce kendimizi unutacak kadar bizi baglayan baska bir örnek board görmedim.Hepinize sonsuz tesekkürler eder gözlerinizden öperim.iyiki böyle bir forum var,iyiki varsiniz.

44Malatya
07 Mayıs 2017, 18:28
Aynen katılıyorum. Forumun yeniden açıldığını duyduğumda sevincimden ne yapacağımı bilmiyordum ama ileride böyle ters gideceğinide hiç aklımdan geçirmek istemedim. Biz burda bir aile gibiyiz, nasıl iyi günde berabersek kötü günde de beraber olmalıyız. Admin, mod ve tüm Özbeceriksizler ailesine sonsuz teşekkürler. İyiki burası var.

yadikar
10 Mayıs 2017, 15:54
Dünyanin hicbir yerinde bu kadar yardim sever bir board oldugunu sanmiyorum, kiymetini bilin, saygili olun ve kimseyi kirmayin, kaybederseniz sonra cok ararsiniz.

talo176
10 Mayıs 2017, 16:41
eyvaAllah kardesim.. ok78rcp

neco54
10 Mayıs 2017, 17:57
Ben kapandiginda krize girmistim. Iyiki varsiniz Beceriksizler.

S&S

Sdt
10 Mayıs 2017, 19:39
galiba hepimiz icin gecerli,
insanin sürekli yaptigi seyler vardir.

internete girince de ilk is her zaman buraya bakmak oluyor.

gercekten, yardimseverlik, düzen üst düzeyde

iyi ki varsiniz

memo82a
10 Mayıs 2017, 20:03
Keske bu Kelime herkes icin gecerli olsa neredeeeeeeeeee