PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayar Molasi Sonrasi bir kac güzel yenilikler

karam82
29 Nisan 2017, 13:22
Selam Arkadaslar

Kisa Ayar molasi sonrasinda tekrar aranizdayiz.

Fark etmis oldugunuz üzere 4.2.4 e gecis yapip bir iki yenilikle tekrar faliyetteyiz.

1. Yenilik Canli Tv Bölümü Eger Sorunsuz yürürse kalacaktir, eger sorun verirse kaldirmak zorunda birakmaz insallah.
Yukarda Buton dan da erisim saglayabilirsiniz, Türkce Karekter sorunu biraz mevcut onuda en kisa süre icinde gideririz. Suan Türk Kanallari mevcut ve ileride sorun vermezse muhtemel Alman Kanallarida yer alcaktir.

2. Yenilik ise Bir cok forumlarda muhtemel görmüssünüzdür film seriti ama Sadece download bölümlerinde görüntülenmesi ayarlanmistir.Ana sayfada görüntü yansimasi yada her bölümde gözükmesini istemedigimden
Film, ALbüm, Program vs downloadla alakali bölümlerde yansiyacaktir.

https://abload.de/img/denemeehus8.png

Bu Calísmalar biraz deneme amacli suan kalcaktir ileriki sürecte duruma göre tekrar gözden gecirebiliriz.

Umarim Bu calisma hosunuza gidecektir.

Paylasim ve Yardim dayanismasi icinde olan yilmaz arkadasimiza da tesekkürlerimi sunarim.

Selam
29 Nisan 2017, 20:29
Kutlarim.

Gercekten cok güzel yenilikler.

DJ TENAY
01 Mayıs 2017, 13:51
1.05.17 yukaridaki canli Tv ye tiklayinca bu cikiyor> Internal Server Error

39uzeyir
01 Mayıs 2017, 16:16
500 Internal Server Error
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Web Server at ozbeceriksizler.com

karam82
01 Mayıs 2017, 16:25
Arkadaslar

o Sorun ayarlarda kaynakli degil, eklentinin kendisinden kaynakli memory limit i yükseltim ama, bu kayanagin erisiminde o sorunu fark ettim de bakalim baska yoldan ekleme sansimiz olursa onu uygulamaya calisirim.
aksi taktirde sorun kendiliginden yogun olmayan saatlerde düzeliyor.

Rookie
02 Mayıs 2017, 12:15
Canli tv super calisiyor
bunu smart tv de nasil kullanabiliriz
Emeginiz icin tesekkurler

Öncelikle emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
Cep telefonundan beceriksizler sayfasına girdiğimde başlıklar cep telefonununa göre
Gösteriyor konuya tıkladığımda bilgisayar formatında gösteriyor buda cepte okurken sıkıntı yaratıyor.
Cepte yeniler diye tıklıyorum konulara bakıyorum bir sonraki zamanda yeniden tıkladığımda
eskiler silinmemiş oluyor
öncekinde bu problemler yoktu bunlar giderilebilirse memnun olurum.