PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1&1 Vertragi olanlar dikkatine.

tr-22
10 Nisan 2017, 11:55
slm arkadaslar benim 1&1'da basima geldi sizlerin basinada geldiyse hemen müdahale edin.

Benim 1und1 vertragim var devamli onlein rechnunglari takip ederim,Mart ayi ortalarinda baktim benim flät olan telefonum her aramasi hesaplaniyor,bende o zaman hemen 1und1 aradim,bana söyledikleri rechnung olmadan bakamayiz.

Baktim dün benim rechnung geldi,düsündügüm gibi fazladan hesaplaniyor,bugün hemen aradim,telefondaki zat ile yirmi dakikaya yakin konustuk,bana söyledigi benim flät bitmis onun icin hesaplanmis,aslinda yalan benim gördügümü oda görüyor,bana kesilen rechnungtan iki gün sonra hesaplaniyor benim flätim bitmeden.
Baktim adam beni savmaya basladi ikna edemiyor telefonu kapati.

Bende ikinci kez aradim,telefondaki kisiye tekrar her sey anlattim kontrol etti,bana biraz bekle dedi,iki dakika kadar bekledim baktim bana diyorki bir dahaki rechnungta gutschrif olarak gelicek ve bana e mail ile bildircekler.

Benim esiminde ayni sekilde onunda fazla hesaplanmis üstelik benim hesaptanda fazla,yaptiklari hata her iki telefonun hesaplanmasi ayni gün basliyor ayni gün bitiyor,abna söyledigi oda ayni sekilde onun fazlaligi gutschrift olarak gelicek ve hemen e mail bildirecekler ve e mail beschtetigung geldi.

Sizlerde Rechnunglarinizi kontrol ederseniz iyi olur,bilgilendirme amacli konu acilmistir.

giresun_28
10 Nisan 2017, 12:04
a.selam. aynisi gecen sene benimde basima geldi. Olay söyle gerceklesti, biz bizim internet hizini yükelttik fakat hersey oldugu gibi kalacagini söylemistik yani telefon hala flat internet de öyle yani flat tabiki, sadece 6.000 hizdan 16.000 yükseltmek istedik ve kabul edildi. 1-2 ay sonra baya para kestikleri oldu (güya telefon flat degil dakikasi ile hesapliyor) ve bende hemen aradim problemi anlattim kabul etmeyeceklerdi fakat ben telefonda dedim ki (ses kayidi bile yapildi yani kendinizi zor duruma düsürmeyin yani avukata gerek kalmasin :) )sonra hepsi guthaben olarak geri yolladilar :) yani artik firmalar bile üc kagitciligin masterini okumuslar :)

fuk_18
10 Nisan 2017, 12:25
cikis verin abi bu firmaya kendi vatandaslari koyun oldugu icin yediriyorlar ama bize sökmüyor bu oyunlari o yuzden durust bir firma degil musteri memnuniyeti sifir zaten

tr-22
10 Nisan 2017, 13:01
cikis verin abi bu firmaya kendi vatandaslari koyun oldugu icin yediriyorlar ama bize sökmüyor bu oyunlari o yuzden durust bir firma degil musteri memnuniyeti sifir zaten

Haklisin,zaten iyice sinirlendim düzelsin hemen cikis vericem,iyi angebot yaptiklari icin iki vertrag uzattim simdide her ay onlari takip edmekten kendimi alamiyorum.

mustafa200222
10 Nisan 2017, 15:47
Haklisin,zaten iyice sinirlendim düzelsin hemen cikis vericem,iyi angebot yaptiklari icin iki vertrag uzattim simdide her ay onlari takip edmekten kendimi alamiyorum.

Tr22 abi bende geçen hafta çıkış verdim online. Bu 1und1 dan yıl sonuna vetragi.verince.selamlar bitiyor bana aylık 500 dakika konuşma 5 ile 10 gb arası internet vetrag i. Lazim. Varmi uygun bir angebot ? Telecom a geçecek gibiyim.iyi bir vetrag bulamassam. Tr abicim. O dediğin meseleyide.gecen hafta hallettim.berline.gidip. selamlar. Ne yaptin. Sende halletttinmi?

tr-22
10 Nisan 2017, 17:12
Tr22 abi bende geçen hafta çıkış verdim online. Bu 1und1 dan yıl sonuna vetragi.verince.selamlar bitiyor bana aylık 500 dakika konuşma 5 ile 10 gb arası internet vetrag i. Lazim. Varmi uygun bir angebot ? Telecom a geçecek gibiyim.iyi bir vetrag bulamassam. Tr abicim. O dediğin meseleyide.gecen hafta hallettim.berline.gidip. selamlar. Ne yaptin. Sende halletttinmi?

ok78rcp

Benim vertrag bitmisti cikis vermistim,benim aylik 2GB flät internet 300 dakika frei minuten vardi aylik 12,99 € ödüyordum.Beni aradilar bana vertrag icin 2GB internet 300 flät aylik 6,99€ ödüycegimi söylediler bende kabul ettim,bunun yaninda esimin vertragini uzattim ayni sekilde.
Bana o zama e mail bestetigung geldi her sey yolundaydi.Ta ki bu ay fark ettim benim aradiklarim hepsi hesaplanmis,esimin telefonuda ayni sekilde fakat onun hesabi da fazla geldi.
Söylemek istedigim benim bildigim 300 dakika frei minutem var,bugün ögreniyorum,itiraz ettiler 200 dakika frei minutem varmis,bununda cok tartismasini yaptik,yalniz bana yazili gelmediginden dolayi e mail vardi ,bende e maili atmisim bulamadim,bunada fazla yapacak bir sey yok.

Kimin 1und1 ile sözlesmesi varsa herkez cok dikkat etsin hesaplarda devamli yanlislik oluyor cünkü bu benim ilk olmamisti.

Romeo29
12 Nisan 2017, 18:57
6 senedir 1&1 ( 4 tane hattimiz var ) in Flat ini kullaniyorum ama hic bir yanlis hesaplamaya denk gelmedim..

emir71
12 Nisan 2017, 19:04
slm arkadaslar benim 1&1'da basima geldi sizlerin basinada geldiyse hemen müdahale edin.

Benim 1und1 vertragim var devamli onlein rechnunglari takip ederim,Mart ayi ortalarinda baktim benim flät olan telefonum her aramasi hesaplaniyor,bende o zaman hemen 1und1 aradim,bana söyledikleri rechnung olmadan bakamayiz.

Baktim dün benim rechnung geldi,düsündügüm gibi fazladan hesaplaniyor,bugün hemen aradim,telefondaki zat ile yirmi dakikaya yakin konustuk,bana söyledigi benim flät bitmis onun icin hesaplanmis,aslinda yalan benim gördügümü oda görüyor,bana kesilen rechnungtan iki gün sonra hesaplaniyor benim flätim bitmeden.
Baktim adam beni savmaya basladi ikna edemiyor telefonu kapati.

Bende ikinci kez aradim,telefondaki kisiye tekrar her sey anlattim kontrol etti,bana biraz bekle dedi,iki dakika kadar bekledim baktim bana diyorki bir dahaki rechnungta gutschrif olarak gelicek ve bana e mail ile bildircekler.

Benim esiminde ayni sekilde onunda fazla hesaplanmis üstelik benim hesaptanda fazla,yaptiklari hata her iki telefonun hesaplanmasi ayni gün basliyor ayni gün bitiyor,abna söyledigi oda ayni sekilde onun fazlaligi gutschrift olarak gelicek ve hemen e mail bildirecekler ve e mail beschtetigung geldi.

Sizlerde Rechnunglarinizi kontrol ederseniz iyi olur,bilgilendirme amacli konu acilmistir.

Selamlar,

simdi Telefon görüsmesini kapattim 1&1 ile ayni Problem bende de var gecen ayda olmustu bu ayda Gutschrif yazakcaklarmis.Insani sinir ediyorlar gecen ayda konustugumda Fehler aufgetren dedi bu ayda 15€ keseceklerdi nerdeyse.Simdi Fachabt. bildirdi dedim gecen ayda bildirildi bir sonuc alinamadi.

Aman takip edin isin sonunu birakmayin.

S&S

tr-22
12 Nisan 2017, 20:56
Selamlar,

simdi Telefon görüsmesini kapattim 1&1 ile ayni Problem bende de var gecen ayda olmustu bu ayda Gutschrif yazakcaklarmis.Insani sinir ediyorlar gecen ayda konustugumda Fehler aufgetren dedi bu ayda 15€ keseceklerdi nerdeyse.Simdi Fachabt. bildirdi dedim gecen ayda bildirildi bir sonuc alinamadi.

Aman takip edin isin sonunu birakmayin.

S&S

Evet bunlar iyice soygunculuga gectiler,benim yaptigim ikinci sözlesme 2GB internet 300 dakika flät,önceki gün bana diyorki senin 200 dakikan flät var,bir sürü tartistik bende yüksek sesle bagirmaya basladim Telefonu hemen kapadi.

Konuyu acmamin sebebide 1und1'da vertragi olan arkadaslarimiz kesilen gebührlerini kontrol etsinler.

emir71
12 Nisan 2017, 21:03
Aynen katılıyorum sana, benim bu ikinci arayisim hep aynı Fachabteilung a weiterleiten yaptim diyorlar

musti50
17 Temmuz 2017, 23:10
Beyler bir sorum var bende 1und1dayim aylik 10eu ödüyorum ne yazikki kündigen etmeye unuttum ve 1 sene uzuyacak 8.aydan sonra
Acaba buna karsi birsey yapabilirmiyim sanirim aylik 20eu ödemem gerekecek

hOrOz
17 Temmuz 2017, 23:13
Beyler bir sorum var bende 1und1dayim aylik 10eu ödüyorum ne yazikki kündigen etmeye unuttum ve 1 sene uzuyacak 8.aydan sonra
Acaba buna karsi birsey yapabilirmiyim sanirim aylik 20eu ödemem gerekecek

na yapabileceksin anlaşmaya imzalayan senisin zamında kündigen yapmayınca bir sene daha uzayacağını biliyorsun

neco54
17 Temmuz 2017, 23:19
Arkadaslar sizler Contol-Center app,ini kullanmiyormusunuz. O app,te hepsini görebilirsiniz.

S&S

musti50
17 Temmuz 2017, 23:23
Daha demin yükledim appi yapacak birsey yok 1 sene uzuyacak

neco54
17 Temmuz 2017, 23:50
Benim orda 4 adet vertragim var. Bu senede 5 yilina basladim. Daha basimiza böyle bir olay gelmedi.
D-Netz ve 8 gb Internet ayda 29.99 € ödüyorum. Arti icinde Türkiye flatta var ama internetim Türkiyede 1 gb.
Gerisi hepsi Flat. Sirbistan haric. Ama artik Türkiye opsiyonu yok yapilan vertraglarda. Bana genede yaptilar 2 sene uzattim diye.
Teyit amacli 1 hafta önce aradim varmi diye cikan sahis yok dedi. O Zaman Spezial Abteilungla bir görüsün dedim.
Beni hatta 1-2 dakika betletti. Sonrasinda bütün söylediklerimi geri aliyorum dedi ve sizin anlasmanizda yapilmis dedi.
Birde 6 ay öceden uzattim. Anlasmanizi yapin ve bir ay sonra online üzeri cikisinizi verin. Bütün bilgilerinizde Conrol-Centerde görebilirsiniz.

S&S