PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balikesirde ev almak

akif1976
08 Nisan 2017, 03:53
Merhabalar..balikesir taraflarinda kendime ev almak istiyorum ama biliyorsunuzki cok dolandirici var. Ören burhaniye pelitköy ayvalik sarimsakli ve diger deniz gören yerler tercihim.sizlerden bu yerlerde ev alan varsa bana tavsiyelerde bulunabilirmi.tesekkur ederim

haveri68
08 Nisan 2017, 16:58
Ustam ben arsa aldim kendim yaptirdim nerde kaliyorsun bilmiyorum yakindaysan gel görüselim yada ben bir hafta sonra altinoluk ta olacagim gelirsin görüsürüz ,sadece sana sunu söyleye bilirm türkiyenin insan olarak en bozuk yeri belirtigin yerler orada kimse komisyon almadan is yapmaz onun icin cok dikkatli ol derim seni öyle bir kafaya alirlarki hic ruhun duymaz ,ben seninle sadece bilgimi paylasabilirim .

mustafa200222
08 Nisan 2017, 17:25
Ustam ben arsa aldim kendim yaptirdim nerde kaliyorsun bilmiyorum yakindaysan gel görüselim yada ben bir hafta sonra altinoluk ta olacagim gelirsin görüsürüz ,sadece sana sunu söyleye bilirm türkiyenin insan olarak en bozuk yeri belirtigin yerler orada kimse komisyon almadan is yapmaz onun icin cok dikkatli ol derim seni öyle bir kafaya alirlarki hic ruhun duymaz ,ben seninle sadece bilgimi paylasabilirim .

Arkadasim. Komisyonu Türkiyenin.her sehirlerinde. Aliyorlar. Normal.emlakcilar.parasini.ordan kazaniyor. Ama Dikkat etmek gerek para kazanmak icinde.yalana.genelde.yalan soyliyorlar. O yuzden guvene.bileceginiz. emlakcilarla.is yapin.

Prens-66
14 Nisan 2017, 00:55
Bu durumlar bizleri çok ama çok üzüyor..

Burası Saygı, Sevgi ve Hoşgörüden, malesef başka yerlere gidiyor ve burası sizin platformunuz.

Burayı malesef sizler bu yöne çekiyorsunuz

Her fırsatı kötüye kullanmak, her Sözü ağır tartmak Beceriksizler Ailesine yakışmıyor