PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şu anki Ruh halim.

Ergene
19 Mart 2017, 00:23
Ben ara sıra efkarlanırım -:))
Gene efkarlandım biraz...

http://www.dailymotion.com/video/xxy8uu_aynur-hashas-o-yar-gelir_music

karam82
19 Mart 2017, 01:16
Ergene Arkadasım
her zaman icin hayatta iniş çıkışlar, ölmüşleri hatırlamalar, sevdiğimizi görmek isteği, yeri gelir kendimizi yalnız his etmemiz..
bazen çıkmazlarda bogusmak kisacasi her zorluğu asabilmek icin savaşma Azmi'ni kayıp etmemen önemli olan.
Arada bir efkarlanmak güzeldir insani rahatlatır...

bana benim bir haftalık bir maceramı anlatayım..
Ben Azer Bülbülü çok seven biriyim. Tüm albümünü koydum sürekli dinliyorum ilk bir iki gün iyi gitti, üçüncü dördüncü gün kimseyle konuşmuyor sessiz oldum, 5 altıncı gün önüme gelen herkes e çatıyor asebi oldum. Sonra dedim en iyisi biraz Ankara muzikleri dinleyin attım Ankara havalarını sonra baktım ne dert kaldı ne tasa...

hayırlı geceler

Ergene
19 Mart 2017, 01:21
Ergene Arkadasım
her zaman icin hayatta iniş çıkışlar, ölmüşleri hatırlamalar, sevdiğimizi görmek isteği, yeri gelir kendimizi yalnız his etmemiz..
bazen çıkmazlarda bogusmak kisacasi her zorluğu asabilmek icin savaşma Azmi'ni kayıp etmemen önemli olan.
Arada bir efkarlanmak güzeldir insani rahatlatır...

bana benim bir haftalık bir maceramı anlatayım..
Ben Azer Bülbülü çok seven biriyim. Tüm albümünü koydum sürekli dinliyorum ilk bir iki gün iyi gitti, üçüncü dördüncü gün kimseyle konuşmuyor sessiz oldum, 5 altıncı gün önüme gelen herkes e çatıyor asebi oldum. Sonra dedim en iyisi biraz Ankara muzikleri dinleyin attım Ankara havalarını sonra baktım ne dert kaldı ne tasa...

hayırlı geceler

Saygılar Hocam,
Ankara havaları beni pek sarmıyor,
Ama yarın'nın daha güzel olacağından eminim...