PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zahnriemensatz hakkinda bilgi

Neco50
14 Mart 2017, 18:21
Slm arkadaslar, bende bir 2004 model arac var ve Zahnriemen bakimi geldi. Size sorum Zahnriemensatz Bosch markasini tavsiye eder misiniz ? Continentalin iyi oldugunu biliyorum ama arac da yeni olmadigi icin Bosch aliyim diyorum ama kalitesi beni biraz tedirgin ediyor. Aranizda tamirci arkadaslar varsa Bir zahmet bilgisini paylasirsa cok sevinirim.

karadeniz
14 Mart 2017, 18:34
Slm arkadaslar, bende bir 2004 model arac var ve Zahnriemen bakimi geldi. Size sorum Zahnriemensatz Bosch markasini tavsiye eder misiniz ? Continentalin iyi oldugunu biliyorum ama arac da yeni olmadigi icin Bosch aliyim diyorum ama kalitesi beni biraz tedirgin ediyor. Aranizda tamirci arkadaslar varsa Bir zahmet bilgisini paylasirsa cok sevinirim.

Bosch'da bir cok parcalari kendisi yapmiyor baska firmalardan aliyor,kalitelidir alabilirsiniz.

boran36
15 Mart 2017, 07:27
Continental Derim Hic Sasma Bende Continental Zahnriemensatz Aldim Hersey Icinde

tr-22
15 Mart 2017, 13:49
Arabanin markasini yazmamissin,senin yerinde olsam e baya bakar original parcasini alirim,ben sahsen öyle yaptim ve yari fiyatina geldi bana.

fuk_18
15 Mart 2017, 21:21
misterauto.de den aracin numarasini gir ordan conti yada es deger bir marka al