PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kazım Akboga Vefaat Etti (ist mit egal bestecisi)

karam82
14 Şubat 2017, 15:45
Kazım AkbogaÖzellikle Avrupalı Türkler tarafından sevilen Kazım Akboga Vefaat Etti (ist mit egal adlı şarkısının bestecisi) söylenen e göre uzun süredir psikolojik tedavi gören Kazım Akboganin intihaar ettiği düşünülüyor..

Allah Ailesi ve Sevenlerine sabır versin

TipiTip
14 Şubat 2017, 17:36
Allah rahmet eylesin

Çok güldük zamanında videosuna

Allah gençlerimize akıl fikir versin

Bizim burada 16 yaşında bir genç

Geçen hafta intihar etmiş trenin önüne atlamış

Allah ailelerine sabır versin

Osmanbey34
15 Şubat 2017, 00:06
Allah rahmet eylesin

serif09
15 Şubat 2017, 00:45
allah ragmet eylesin

satobyte
22 Şubat 2017, 09:28
Allah taksiratini afetsin

cmssys
22 Şubat 2017, 21:02
Evet Psikolojik Sorunlar ve Suizid.

Ben bu adamın geçen gün bir konuştuğuna Youtube da şahit oldum.
Ve şunu demem lazımki

Gerçekten Hasta olan bu adammı yoksa hayatta olan bir çok insan müsvettesimi?.
Ciddi anlamda bu adamı bu duruma düşüren ve iten insanlar utansın asıl hasta olanlar.

Evet bu systemde Funktionieren yapmaz isen böyle oluyor.Aslında insan yaşayan bır varlık.
Ben Kazımı tanımıyorum lakin adam doğru söylüyor.Dikkat ederseniz Funktiondan bahsediyorki Kazım bunu çözmüş durumunda.

Allah rahmet etsin.Kimse isteyerek kendini bir yerlere veya bir şeyin önüne atmaz.
Beyin boşalınca böyle oluyor.

Belki çok basit görünen bir konum ama öyle basit değil göründüğü gibi.
Depression hastalık olarak kabul edileli çok zaman olmadı.

Bilhassa bunu insanların anlaması çok zor nedense bununda yegane nedeni kan akmadığından olsa gerek herhalde
Ben bu tür insanlar ile tanıştım açıkcası bu insanlar genelde bir çok insandan akıllı insanlar.

Alkol veya uyuşturucu bağımlısı olan bu hastalıkta, olanları demiyorum.Veya Otomatik oynamak gibi
Hayatta 1 defada olsa bir Psikyatri ye gidip bu tür insanlar ile konuşmak insanın hayatına yön verebilir
Depression çok ilginç bir hastalık.

https://www.youtube.com/watch?v=BYMBQsPPa2o

Dolunay35
02 Mart 2017, 20:40
ALLAH rahmet eylesin

akarcay60
05 Mart 2017, 17:37
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

imparator_57
06 Mart 2017, 17:12
ALLAH rahmet eylesin, yakinlarina ve ailesine sabir versin.

Ah be Kazim, neden canina kiydin.
Intihar etmek korkaklarin isidir, ben seni cesaretli saniyordum.
Bu hayatla herkes mücadele ediyor, her sorunu olan intihar ederse dünyada insan kalmaz.
Depresyon kötü bir hastalik ve bununla ilgili cmssys arkadasimiz söylenmesi gerekenleri söylemis.
Hic birseyi kafaya takmayin beyler, dünyaya birkere geliyoruz.
Hayatin tadini cikartmaya bakin. Sorunlarinizi cözemiyorsaniz profesyonel destek arayin.
Biraz nasihat gibi oldu, kendinize iyi bakin. ok78rcp

yarali/kurt
07 Mart 2017, 13:31
ALLAH rahmet eylesin, yakinlarina ve ailesine sabir versin.

Ah be Kazim, neden canina kiydin.
Intihar etmek korkaklarin isidir, ben seni cesaretli saniyordum.
Bu hayatla herkes mücadele ediyor, her sorunu olan intihar ederse dünyada insan kalmaz.
Depresyon kötü bir hastalik ve bununla ilgili cmssys arkadasimiz söylenmesi gerekenleri söylemis.
Hic birseyi kafaya takmayin beyler, dünyaya birkere geliyoruz.
Hayatin tadini cikartmaya bakin. Sorunlarinizi cözemiyorsaniz profesyonel destek arayin.
Biraz nasihat gibi oldu, kendinize iyi bakin. ok78rcpkim bilir nasi bi ruh hali icindeydi canina kiydiginda kimse bilemez, insanin kendi canina kiymasi kolay degil, allah günahini af etsin ailesinie sabir versin