PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : E sigara için Evde Likit yapımı - Bu şekilde hem tassarruf eder, hemde sigarayı bırakabilirsiniz!

oLgu
27 Ocak 2017, 04:45
Selam Arkadaslar, bende e.sigaraya yeni başlamış biri olarak e-sigarayı normal e tercih edenlerdenim. Bu şekilde ağzıma sigara bile değirmiyorum ve halimden oldukça memnunum.
Karışımlarımı kendim yaptığım içinde oldukça çok tassaruf ettiğimi düşünüyorum, bana yararlı olduğu için bir video hazırladım!
Kendi kararımca yeni başlayan arkadaşlara küçükte olsa bir açıklama niteliğinde oldu,
kendiniz yapıp tasarruf edin ve sigara illetinin verdiği zararlardan bir nebze bile olsa kurtulun iyi izlemeler.

https://youtu.be/YNkf5RDTQB8

Deesteklerseniz sevinirim

https://abload.de/img/anone-ol.kucukursqu.png (https://www.youtube.com/channel/UCpVqoiXcHP7UWmlDJhMUo3w)

gamberoglu2000
27 Ocak 2017, 08:51
harika anlatmissin ben bunu kac kere sordum nasil ne lazim nasil oluyor diye kimse net cevap vermedi cok guzel aciklayici ve yardimci bir video cekmissin sirf bu mesele kafami karistirmisti tereddutte kaldim acaba nasil yaparim diye en kisa surede videodaki aciklaman dogrultusunda ismarliyacam obur sorumda natural olan chemi olan varmis natural kullanmak icin yani hic chemi olmadan hangisini alip karistirmamiz lazim yani bu pg veya vg olan kismi yoksa mavi sise devamli karisikmi satiliyor tesekurler tekrardan bir ricam daha var e zigarette hangisi ve aletleri.n cabuk bozulan ve hangi kisimlari ne kadar gidiyor ve ismarlanirken kac tane uc lazim misal uc hafta yada bir ay yada uc gun dayansin bunlarada aciklik getirrerek bir video yakarsan cok harika olucak saygilarimla.

ghost64
27 Ocak 2017, 11:41
Ustam güzel anlatmış sin ama daha tasarruf edebilirsin. Senin aldığın base 1 litresi 30 euro civarında. Onun yerine 80 euroya 48 mg 2 litre bunker base al 25 euro ya 5 litre nikotinsiz pg ve 15 euroya 5 litre nikotin siz vg toplam 12 litre yaparsın. Buda 120 euro tutar senin almış olduğun base den 12 litre 360 euro yapar. Tamam ilk alış belki biraz pahalı gelebilir ama sonunda tasarruf un baya oluyor. Yakında tbd2 tam olunca bu paraya bulunması biraz zor olacak. Birde senin hesapta yanlışlık var sanırım. 100 ml liquid yapmak için 15 % aroma ile 85 ml base ve 15 ml aroma lazım. Bu şekil hesaplanıyor liquid ler. Playstore yada apple store dan liquid rechner yükle telefonuna. Baya faydası oluyor. Tabi yapmış olduğun gibide yapılır ama o zaman 15 % aroma kulan mis olmuyorsun
Tekrar video için sağol bende şu an pinkman ve heisenberg kulaniyorum

oLgu
27 Ocak 2017, 14:44
obur sorumda natural olan chemi olan varmis natural kullanmak icin yani hic chemi olmadan hangisini alip karistirmamiz lazim yani bu pg veya vg olan kismi yoksa mavi sise devamli karisikmi satiliyor tesekurler tekrardan bir ricam daha var e zigarette hangisi ve aletleri.n cabuk bozulan ve hangi kisimlari ne kadar gidiyor ve ismarlanirken kac tane uc lazim misal uc hafta yada bir ay yada uc gun dayansin bunlarada aciklik getirrerek bir video yakarsan cok harika olucak saygilarimla.

Malzemeleri tek tek PG ve VG olarak hatta nikotini bile ayri olarak satin alip karistirma islemini dahada komplike hale getirebilirsin ama bu sekilde dahada cok tasarruf etmen mümkün bu isin en dogali bu sekilde diger tarifler alacagin makinaya uygun olmayabilir.. Bende su an Batteriträger "Smok gpriv 220" , Baslik olarak "Baby Beast" ve 2 LG 3000 MAh pil var bu ürünle bir kac kez doldurup bütün günü rahatca sikintisiz gecirebiliyorum. Icindeki coilde kullanisina göre 1-2 hafta gidiyor ve bu coilleride aslinda evde bozuldugu zaman kendin pamugunu ve telini degistirebiliyorsun.. Onunla alakali video yu degistirdigim zaman yayinlayacagim..

ghost64

ml liquid yapmak için 15 % aroma ile 85 ml base ve 15 ml aroma lazım. Bu şekil hesaplanıyor liquid ler. Playstore yada apple store dan liquid rechner yükle telefonuna. Baya faydası oluyor. Tabi yapmış olduğun gibide yapılır ama o zaman 15 % aroma kulan mis olmuyorsun
Tekrar video için sağol bende şu an pinkman ve heisenberg kulaniyorum

evet kardesim bu sekilde olmasi gerekiyor benimde ilk karisim deneyimim oldugu icin hesapta yanlislik oldu ama büyük fark olmadi desem yeridir bu sekilde birazcik tadi azaltmis oldum sadece ama uyarin icin tekrar tesekkürler videodaki ölcü ayarini en kisa zamanda degistirecegim..

gamberoglu2000
27 Ocak 2017, 16:29
aciklamalrin ve videolarin devamini bekliyoruz videoda aldigin malzemelerin fiyatlari dahil olmak uzere ve alternatiflerinide gostererek anlatarak yaparsan dahada guzel olur diye dusunuyorum tekrardan paylasimindan dolayi tesekur ediyorum.

interkanet
27 Ocak 2017, 18:37
senin hazırladığın şekil likit hazırlamak çok çok daha zor olacak hocam.
izah edeyim:
tüm avrupada ( almanya dahil ) 20.05.2017 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan TPD2 yasasından sonra kullandığın avoria hazır base artık o ebat da satılamayacak
( nikotin içerikli likitler / baseler 10ml ile sınırlıdır ).
ben likitlerimi komple tabandan başlayarak hazırlıyorum ( BunkerBase, VG, PG ve Aroma ) ve hazır baseden çok çok daha uyguna getiriyorum :cool: 1 litre base ortalama 8 euroya çıkıyor. yasadan etkilenmemek için de bol bol 48 lik BunkerBase depoladım.

avorianın sahibi türkdür bu ara onu da belirteyim ok78rcp

ibo40
07 Şubat 2017, 02:30
humble markasinin donkey kahn hazir likvidi tavsiye ederim 120ml 24 euro cok saglam tadi var.

oLgu
15 Şubat 2017, 14:54
ayni sekilde katiliyorum likit kullananlar simdiden depolamaya baslasin cünkü mayista yasaklaniyor büyük ebatlar :)

sarilar
17 Şubat 2017, 00:56
ayni sekilde katiliyorum likit kullananlar simdiden depolamaya baslasin cünkü mayista yasaklaniyor büyük ebatlar :)

Onunda Cagresini buluruz usta 1 Senedir E_Z kullaniyorum sirf ben degil herkez kullaniyor Sigarada icesim hic yok en kötü ihtimal simdiki yapilanlari tum karisimini bence teker teker satacaklar

Nostradamus
17 Şubat 2017, 01:54
http://up.picr.de/28342388wj.jpg

Daha öncede bu konu hakkinda bölüm actik seve seve yardim edecegimide söyledim sevgili gamberoglu2000 dikkatinden kacmis sanirim

Hertürlü bilgiyi elimden geldigi kadar veririm yeterki sigara illetinden kurtulun arkadaslar ben 3 yili asti icmiyorum allaha sükür

alex36
17 Şubat 2017, 17:56
Heisenberg/Pinkman turunu seven arkadaslara bir de T-Juice Redastaire tavsiye ederim
ja seversin ya nefret edersin,
ben sahsen cok sevdim 5 aydir degismezim.
ben 75ml vg/pg base ile 10ml aroma kullaniyorum
shake and vape yani iyi bir karisim/calkalamadan sonra direk icebilirsiniz.
tad olarak Soguk Casisi andriyor bende.

58kangal
29 Mart 2017, 19:19
Kendi yaptığımız likitleri ne kadar zaman içinde tüketmek gerekiyor birde 1 litrelik vpg alırsak daha ucuza geliyor açıldıktan sonra ne kadar süresi var bu konularda yeniyim aydinlatirsaniz sevinirim

acibiber
26 Ağustos 2017, 03:36
malesef yutup vidyosu gebermis bakamadim

kral007
26 Ağustos 2017, 07:31
youtube silinmis bende izliyemendim .:confused:

mavi78ates
28 Ağustos 2017, 16:16
Slm arkadaşlar konu. Açılmışken bi soru da ben sorayım Liquid Türkiye ye izine giderseniz nasıl bu sorunu çözüyor sunuz ?belirli miktarda Liquid beraberinde mi getirip yada Türkiye bulma şansımız varmı ?

alex36
28 Ağustos 2017, 20:54
Slm arkadaşlar konu. Açılmışken bi soru da ben sorayım Liquid Türkiye ye izine giderseniz nasıl bu sorunu çözüyor sunuz ?belirli miktarda Liquid beraberinde mi getirip yada Türkiye bulma şansımız varmı ?

Aynen hocam, belirli miktarda likit goturunuz hala bir iki de yedek aliniz nolur nolmaz,
ben sahsen 300ml goturdum ne havalaninda ne gumrukte sorun cikti, giderken de gelirken de.(valize koydum likitleri)

TUrkiyede de bulunir tabiki , ama burdan goturmek en mantiklisi benim fikrim.

Prens-66
07 Temmuz 2018, 16:58
Bu konuya yazacak veya sorusu olan var mıdır yoksa, konu öldü mü?

Ben Sıgarayı bu sayede bıraktım ve 9 Ay oldu şükür!!

Konuya hakimim ve sorusu olanı yalnız bırakmayalım!

hOrOz
07 Temmuz 2018, 17:25
Bu konuya yazacak veya sorusu olan var mıdır yoksa, konu öldü mü?

Ben Sıgarayı bu sayede bıraktım ve 9 Ay oldu şükür!!

Konuya hakimim ve sorusu olanı yalnız bırakmayalım!

sigarayı bıraktın ama e sigaraya devammı gibi anlıyorum

Prens-66
07 Temmuz 2018, 17:30
Aynen!

En azından rahatım koku yok Nefes alma sorunu yok yorulma yok ve Yemeğin tadı tuzu yerinde.

hOrOz
07 Temmuz 2018, 17:49
Aynen!

En azından rahatım koku yok Nefes alma sorunu yok yorulma yok ve Yemeğin tadı tuzu yerinde.

İyide zararlı bir maddeden diğer başka bir zararlı maddeye geçmişsin.
Şimdi kimse kalkmasın e sigara zararlı değil diye

O içine konan maddelerin buharlaşma olurken hiç zararlı bir yanı yokmu
Bence sadece bak bak sigarayı bıraktım diye avunmak için bir bahane

Selam
07 Temmuz 2018, 18:18
Ya birakin bu e-sigarayi. gercek sigara gibi bununda cok zararlari var. Insanoglu bu meret bana gercek sigarayi biraktiriyor diye kendi kendini aldatip cok büyük bir marifet islemis gibi övünüyor duruyor. Ama hicbir alaksi yok.

Zehir desen bu e-sigarada belki daha cok zehir var, koku desen ne kadar hos koksada bir e-sigara icilen odaya girdimi insanin burnuna o koku hemen geliyor. Tek bir nedeni kabul edilebilir, oda tasarruf davasi. gercekten e-sigara sayesinde bu mümkündür.

Bende 10 ay falan e-sigarasi ictim ve bu zamanda hic gercek sigaraya elim bile gitmedi. ama ne kadar yok desemde adim gibi biliyordum ben geri sigaraya dönecegim diye. insan sadece kendisini kandiriyor ve bu kanmayada inanmak istiyor. hepsi bu.

Prens-66
07 Temmuz 2018, 18:26
kim demiş zararlı diye?

Insan bilmediğinin düşmanıdır ve bu söylentileri geçelim ben araştırdım ve kullanıyorum.

Sigaraya nazaran 5% bir zararlılığı var bunu ret edmiyoruz, Nikotin bunun sebebi ama Nikotinsiz kullananlarda var benim gibi.

içeriği :

"VG" Veganes Glycerin her gıda malzemesinde bulunur
"PG" Propylen Glycol Bakteri öldürücü ve Gıda ve Kozmetik ürünlerinde bulunur.
Ayrıca Astım hastalarının kullandığı Sprey PG içerikli.

Kaldı Aromalar...

Gıda Sektöründe kullanılan ve yasaklanması gereken maddeleri içermeyen sağlığı teklikeye atmayan Kanun çerçevesinde yapılmış bir sıvı halinde satılır.

ister Yemeğe karıştır ister Pastaya veya E-Sigaraya.

Tütün Lobisinin yalanları yavaş yavaş çürüyor ve Bild ve diğer basın mecralarına kanmayın araştırın.

Gerekir ise Video ve kanıt sunabilirim.

Elektronik Sigaradan hastalanan ve ölüm olayı şu an için kayıt yok

Talha'linho 7
08 Temmuz 2018, 16:41
Bu E Zigarette normal Zigarette den daha zararli ne dersen de
neyde imalat edildigini biliyormusun?
Allah bilir icine ne karistiriyorlar

diegeri ise Tütün (zararli olsada) sonucta Dogal

bu E Zigarette günün birinde patlak verecek ama nezaman (sonucta o da zararli)
ama günün birinde yakininizda biri cok hastalanacak bu E Zigarette den ondan sonra herkez elinden birakacak

hic olmasa Korumayin
Kulanan kulansin kulanmayan biraksin
Ben Normal Zigarette iciyorum (Saliksiz ama Tütün)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

kara
08 Temmuz 2018, 16:59
ne güldüm ya, millet kendisini zehirlemeye nede hevesli :-/
en sagliklisi ikisinide birakmak, birakmanin tek yolu kafa , kafayi kullanamiyorsan , kafayi kopar at, 100 de yüz cözüm . :-)

Talha'linho 7
08 Temmuz 2018, 17:10
Ne güzel yorumladin [emoji16][emoji23]

Prens-66
08 Temmuz 2018, 23:10
Doğru söyledin ama Philip Morris bile 2 yıla kadar tütün ürünü satmak istemediklerini açıkladı.

Yatırımlar şu an E-Sigaraya yönelik.

En iyisi temelden bırakmak dediğin gibi ama kimisi tad ve heves alamıyor kimi tad ve Nikotin almıyorum diye tekrar sigarya dayanıyor ve hepsi kafada biter.

@Talha'linho 7

içinde neler varmış bir araştırda bizde öğrenelim merak ettim.
Tütün doğal demişsin ama tütün Fabrikalarında 4000'i aşkın çeştili Madde ilave ediliyor, eğer doğal dediğin bu ise.

Ben içimizde acaba yardım isteyen veya yardımcı olabileceğim birileri varmıdır konusunda tekrar konuya mesaj attım ve aksi düşüncenizi öğrenmek istemedim yorumlarınızı kendinize saklayın.

Her İnsan yediğinden ve içtiğinden hürdür ve hür olmalı yanlış veya doğru eksi ve artılarıyla.

ben kendim için araştırdım ve kanıt aradım ondan sonra kanaat getirdim.

sizlerin yaptığı gibi ön yargı ve uyduruk bahaneler ile yaklaşmadım herkese tavsiye ederim!

(https://www.ozbeceriksizler.com/member.php?1493-Talha-linho-7)

hOrOz
09 Temmuz 2018, 00:42
@ Prens66

şu anda soluduğumuz hava bile binbir tür pislik ve zararlı madde ile dolu iken

E-Sigara zararsız demek biraz gerçekleri görmemek için kendi kendine kandırmaktan başka bir şey değil ..

Reaktör dediğimiz yerde sıvvının buhara dönüştüğü yerde o koyulan bitkisel karışımların nasıl bir kimyasal bileşim getirdiğini bilmek lazım

ha şimdilik ölüm yok gibiysede yıllar içinde ne gibi değişik hastalıklar ortaya çıkacak zaman gösterecek

ne istersen kullanabilirsin bizi hiç ilgilendirmez madem konuya yorum bıraktın

bizde yorumumuzu yazıyoruz .. gerisi sana kalmış bir şey

Prens-66
09 Temmuz 2018, 04:06
Zararsız diyen yok zaten sigaradan 95% oranında daha az zararlı olarak geçiyor ve kanserojen Maddeler 0% gibi birşey.

Üniversitelerin yaptığı testler ve sonuçları bazında 5 yıllık bir deneyim ve inceleme Raporları var ve E-Sigara 2006 dan buyana kullananların sağlık durumları var ortada.

Hava kirliliğin oranından bahsedecek olursak, daha tehlikeli ve günümüzde farketmediğimiz kirliliği katarsak bu konuyu aşarız.

Talha'linho 7
09 Temmuz 2018, 09:48
Doğru söyledin ama Philip Morris bile 2 yıla kadar tütün ürünü satmak istemediklerini açıkladı.

Yatırımlar şu an E-Sigaraya yönelik.

En iyisi temelden bırakmak dediğin gibi ama kimisi tad ve heves alamıyor kimi tad ve Nikotin almıyorum diye tekrar sigarya dayanıyor ve hepsi kafada biter.

@Talha'linho 7

içinde neler varmış bir araştırda bizde öğrenelim merak ettim.
Tütün doğal demişsin ama tütün Fabrikalarında 4000'i aşkın çeştili Madde ilave ediliyor, eğer doğal dediğin bu ise.

Ben içimizde acaba yardım isteyen veya yardımcı olabileceğim birileri varmıdır konusunda tekrar konuya mesaj attım ve aksi düşüncenizi öğrenmek istemedim yorumlarınızı kendinize saklayın.

Her İnsan yediğinden ve içtiğinden hürdür ve hür olmalı yanlış veya doğru eksi ve artılarıyla.

ben kendim için araştırdım ve kanıt aradım ondan sonra kanaat getirdim.

sizlerin yaptığı gibi ön yargı ve uyduruk bahaneler ile yaklaşmadım herkese tavsiye ederim!

(https://www.ozbeceriksizler.com/member.php?1493-Talha-linho-7)

ustam ben niye arastiriyorum ??
sonucta E- Zigarette kulanmiyorum !!
sen kulaniyorsan sen arastir ve burada paylas
ben normal tütün Zigarette kulaniyorum
(o zararsiz dimiyorum ama E Zigarette den daha az zararsizdir)
benim kanatim öyle (simdi bura link de koysan kanatim ayni olacaktir cünkü adamlar karistiriyorlar)

adam satacagi mala kötü dermi? (demez över öyle)

ancak etrafinizda biri agir hasta oldunda (ALLAH göstermesin) (ve Doktor E Zigarette den dedinde) cogu kulanan E Zigaretteyi birakacak!!
kulanan kulansin (herkezin kendi tercihi)

Prens-66
09 Temmuz 2018, 17:42
Ustam yapma!

Araştırmadan elde kanıt olmadan her ne konu olursa olsun yaya kalır susutrurlar seni.

Sen yolundan devam et, bende yolumdan ve bakarsın bir yerde birleşiriz.

https://www.youtube.com/watch?v=EhzJjIw_sEc

https://www.youtube.com/watch?v=1pnOUHl7r8M&t=46s

Talha'linho 7
09 Temmuz 2018, 18:06
Usta ben Tütün zararli degil demedim!!
Ben E Zigarette nin daha az zararli olduna inanmdimi söyledim!!

bu benim düsüncem

Sen E Zigarette kulan bende normal Zigarette
Sorun yok

Susdururlar demecine gelince katilmiyorum
sonucta tartisiyoruz (fikir de tartisamicaksaz ozaman niye burada yazisiyoruz)

Prens-66
09 Temmuz 2018, 18:11
Sustururlar dememin sebebi, Konuda tartışacak atak yapacak hamlen kalmaz ise, geri çekilirsin susarsın.

Ben kavga ediyoruz demedim ama en azından hamle yapacak silahın olsun konuya hakim olmak istiyorsan.

Talha'linho 7
09 Temmuz 2018, 18:23
Bak Ustam ben ikiside Zararli en iyisi hic icmemek Tütün (Zararsiz demiyorum demedim demem)

am E Zigarette kac seneden beri var insan üzerinde hastaliklari belimi? (sonucta o bir karisim yilar ilerledikce neler cikacak bilinmez)

ama benim etrafimda cok icen var bu E Zigarette yi ama (ileride ne hangi hastaliklari yaninda getirecek öngörmek beli degil)

ama Saglik yönünden E Zigaretteyi cok hafife aliyor kulanlar bana öyle geliyor

Prens-66
09 Temmuz 2018, 19:26
Zararın hafife alınışına bende karşıyım, az'ı karar fazlası zarar demişler.

Bende E-Sigara zararsız demedim ama Normal sigaraya karşı az zararlı, bugünün tespitlerine göre.

İlk Sigara çıktığı tarihinden, zararları belli olasıya kadar kaç asır veya yıl geçti?
E-Sigaranın şurada 11 yıllık tarihi var ve varsayım olarak 5% zararı var deniliyor.

Tütün Lobisi bunun farkında ve ilk adımı Philip Morris yaptı IQOS ile ve dahasını neden yapacağız desin?
birde bu yönden bak olay'a.

Madem Tütün ve E-Sigara aynı seviyede veya daha zararlı, neden E-Sigaraya yatırım yapsın?
Ve 2 yıla kadar Tütün ürünü satmak istemiyoruz açıklamasını yapsın.

https://www.youtube.com/watch?v=DY7PKhNEpew

Talha'linho 7
09 Temmuz 2018, 20:07
Bende E-Sigara zararsız demedim ama Normal sigaraya karşı az zararlı, bugünün tespitlerine göre.

Onuda Zamanla hepimiz birlikte yasiyarak görecegiz

Madem Tütün ve E-Sigara aynı seviyede veya daha zararlı, neden E-Sigaraya yatırım yapsın?
Ve 2 yıla kadar Tütün ürünü satmak istemiyoruz açıklamasını yapsın.

Daha fazla Para icin[emoji6]

Prens-66
09 Temmuz 2018, 20:11
Daha fazla Para için hem tütün hem diğeriyle olur, birini bırakıp diğerine sarılmak ile asla..

EGELI_35
12 Temmuz 2018, 23:15
6 senedir kullaniyorum E-Zigarette.
Base Avoria,Aroma Vampire Vape.
Ayrica 50ml ye 1ml yine Vampire Vape in Ice Menthol ünden katiyorum.
1mg Nikotin.
Cihaz Smok Alien 220w.
0,4 verdampferkop la 35 Watt.

Prens-66
13 Temmuz 2018, 21:15
Ben Aroma olarak türlü çeşitler kullanıyorum her gün bir başkası.

Aromalar genelde T-Juice-Red Astaire, Vampire Vape-Blood Sukka ve Koolada içerikli tam sıcak havada soğuk buz gibi veya Pasta aromalılar.

Vaporesso Revenger ve Manta RTA 45 Watt.

Tamamen olarak 5 Mod ve 16 çeşitli Atomizer var.

alex36
19 Ekim 2018, 12:50
Hortlatiyim biraz konuyu 24edq50

Ehpro Bachelor X RTA ,alien coil,40W son iki yildir degismezim RedAstaire aromali ev yapimi likitim 0mg nic.
5,5 sene oldu sigaraya bulasmadim,
son 2 yildir artik zevkine iciyorum cunku nicotini de sifirladim.
Bir yildir Isyerinde sigara /esigara full yasaklandi, hic SIkinti cekmiyorum.
aylik giderim 3 yildir 30\35 euro.
Bu arada Koolada kullanan arkadaslara tavsiyem bir de WS23 deneyin,
koolada sahsen bende baya gicik yapiyordu ve likitin tadinda az degisiklik yapiyordu.
WS23 de bu olay kesinlikle olmimyor, ama fazla kacirmayin beyini donduruyor hehehe.
Smoking is dead,Vaping is the future dermisim.

emir71
20 Ekim 2018, 16:31
Slm arkadaşlar,

Hangi akkuträger daha iyi herkes smok g prive 2 tavsiye ediyor internete bakıyorum başka birsey çıkıyor.

Hiç olmazsa bir gün aküsü dayanması lazım.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bende vismec var.

Gesendet von meinem MHA-L29 mit Tapatalk

Prens-66
20 Ekim 2018, 17:00
Hangi Wismec? o kadar Model var

Ve kullandığın Aküler hangileri?

emir71
20 Ekim 2018, 17:09
Hangi Wismec? o kadar Model var

Ve kullandığın Aküler hangileri?jaybo wismec reuleaux rx gen3

Akku : Samsung INR 18650-25R M

Prens-66
20 Ekim 2018, 17:19
Sony VTC6 3000mAh dene ondan sonra başka Akkuträger ara.

Bende aynısını kullanıyorum ama daha fazla Günde kaç defa kullandığına bakar.

4 Akülü Wismec RX300 var.

RxGen3'ü aldığımdan kenarda duruyor, uzun mesafeli yere gittiğimde kullanıyorum.

3 tane yedek Akü herzaman bulunduruyorum.

emir71
20 Ekim 2018, 17:53
su an yeniyim ! bu islerde iki hafta oldu bunlari alali. Su an sabahlari ve ara sira kahve icerken normal sigara iciyorum ama zevk vermiyor.Günde diye bilirim iki veya üc tane insallah komple birakirim.Sadece bu akkuträger iyi ama büyük ve agir ama bu sigara illeti yüzünden memnunum.Belki daha ince birsey olsa daha iyi ama akkusu iyi dayanmasi lazim en azindan bir gün.Son iki haftadir 3 tane atomizer satin aldim en son Uwell 3 crown dün de Uwell fancier satin aldim.Uvel fancier iyi dampf veriyor.

Selamlar

Prens-66
20 Ekim 2018, 20:21
2 Akülü Vaporesso Revenger veya tek 26650/18650 Akü ile idare eden GeekVape Aegis/Legend Modellerine bakabilirsin.

Sana Tavsiyem, eğer tam tad alacaksan GeekVape Blitzen veya Steamcrave Aromamizer Supreme V2 veya 30mm çapındaki Aromamizer Plus Modelleri.

Bunlar bazı RDA'ya taş çıkarır veya eş değerinde.

emir71
20 Ekim 2018, 20:23
2 Akülü Vaporesso Revenger veya tek 26650/1850 Akü ile idare eden GeekVape Aegis/Legend Modellerine bakabilirsin.

Sana Tavsiyem, eğer tam tad alacaksan GeekVape Blitzen veya Steamcrave Aromamizer Supreme V2 veya 30mm çapındaki Aromamizer Plus Modelleri.

Bunlar bazı RDA'ya taş çıkarır veya eş değerinde.Ok.

emir71
21 Ekim 2018, 20:38
Birde arkadaşlardan liquid tavsiyeleri alsak.
Red astaria hariç o var bende.

Prens-66
21 Ekim 2018, 21:15
Ne gibi mesela?

Meyve mi yoksa Pastalı Aromalar mı?

bende iyi gidenler

Twisted Flavor Serisinden, Double Team, Take It, Frozzen Drops

Dampflion Checkmate Serisinden, White King, White Knight

Red Astaire benzer olan Vamire Vape Blood Sukka, Pinkman

Bozz Serisinden, Icy Melon

Rocket Girl Serisinden, Solar Strawberry Ice, Cactus Comets, Apple Equinox

PJ Empire Serisinden, Mango Bango, Horny on the Roxx, Applegizer.

Saydıklarımdan daha fazlasını denedim ama aklıma ilk gelen bunlar

emir71
21 Ekim 2018, 21:44
Ne gibi mesela?

Meyve mi yoksa Pastalı Aromalar mı?

bende iyi gidenler

Twisted Flavor Serisinden, Double Team, Take It, Frozzen Drops

Dampflion Checkmate Serisinden, White King, White Knight

Red Astaire benzer olan Vamire Vape Blood Sukka, Pinkman

Bozz Serisinden, Icy Melon

Rocket Girl Serisinden, Solar Strawberry Ice, Cactus Comets, Apple Equinox

PJ Empire Serisinden, Mango Bango, Horny on the Roxx, Applegizer.

Saydıklarımdan daha fazlasını denedim ama aklıma ilk gelen bunlar

sadece sasirdim :-) bu ne cesit arkadas yarin gidecemdampfladen'e bakalim bi ikisini test edeyim.

alex36
21 Ekim 2018, 22:46
Emir71 Red astairi sevdiysen , Pinkman dene,
Pinkman ve Redastaire mix yapip da icebilirsin.
Ama benim tavsiyem fazla arayisa girme, sen Red astairi zevk len iciyorsan, ve sigaryi aratmiyorsa onda kal .

emir71
21 Ekim 2018, 22:59
benim su an derdim bir an önce sigaradan uzaklasmak, tad konusunda sIkIntIm yok aslinda ama tatli seyleri sevmiyorum madem bu dumani cekiyorsam hic olmazsa bogazimi biraz yaksin ki sigarayi aramayayim gibi düsüncem.

alex36
21 Ekim 2018, 23:34
Kendim kullanmadim,
ama tutun aromasindan yapildigini okudum , bunu biraz da nicotinle mix yaparsaniz umarim istediginiz gibi olabilir.
Marka T-juice/Primo verde.

Prens-66
22 Ekim 2018, 04:22
Tütün Aroması derseniz birkaç tane denedim.

Tobacco Docks - Tobacco Gold / Tobacco Silver

Stammi Liquids - Tabac No.1 / Tabac No.2

Boğazı yakacak dersen, 6mg Nikotin ile başlamalısın sonra 3mg nikotinle devam edersin veya 6mg'de kalırsın ama fazlasını tavsiye etmem.

MTL tarzı 9mg -12mg yeter

emir71
22 Ekim 2018, 12:22
Şimdi aldıklarım,

Basis 75/25 (1 Liter)
2x 10 ml Nikotin
1x Red Astaire 10 ml
1x pinkman 30 ml

Bakalım daha ilk defa kendim yapicam karışımı.

alex36
22 Ekim 2018, 15:34
Bende Primo verde yi bugun ismarladim, bakalim gercekten tutun yapragindan mi alinmis aroma.
Mix yaptiktan sonra burda bildiririm.

emir71
23 Ekim 2018, 09:46
Bende Primo verde yi bugun ismarladim, bakalim gercekten tutun yapragindan mi alinmis aroma.
Mix yaptiktan sonra burda bildiririm.Internet den mi ismarliyorsunuz?

Dün ben 10 ml 7,99 € verdim

alex36
23 Ekim 2018, 15:42
@Emir71
Hocam evet internetten ismarladim 1x10ml 4,70 hem de versandkosten frei, ama ben Hollanda da kaliyorum we webshop da Hollanda shopu.
Ama,
Red astairi aromayi Amazon.de den aliyorum mit versand 10x30ml 85 euro ya geliyor.
yani sizin verdiginiz ucret baya bi yuksek.

Prens-66
23 Ekim 2018, 16:19
Amazon'da 10x30ml Red Astaire 72€ ya geliyor Posta ücreti dahilinde.

Webshop Fiyatları 99€ ila 120€ arası, Posta ücreti dahilinde ve burada çok fark atıyor.

Ebay daha pahalı

Dükkan fiyatı ile hemen aynı

Ama sevdiğin Aromaları her an her yerde toplu birlik bulunmuyor ve ben Online sipariş veriyorum daha uygun geliyor.

Onlineshopl'larda belirli bir sipariş bedeli karşılığına Posta ücreti olmuyor.

emir71
25 Ekim 2018, 11:56
Doğru mu bilmiyorum ama
75/25 Basis 250 ml
30ml pinkman
20 ml Nikotin karıştırdım iyimidir.

Yoksa başka bir metodu daha mı var.

sswiss
25 Ekim 2018, 17:13
Ya birakin bu e-sigarayi. gercek sigara gibi bununda cok zararlari var. Insanoglu bu meret bana gercek sigarayi biraktiriyor diye kendi kendini aldatip cok büyük bir marifet islemis gibi övünüyor duruyor. Ama hicbir alaksi yok.

Zehir desen bu e-sigarada belki daha cok zehir var, koku desen ne kadar hos koksada bir e-sigara icilen odaya girdimi insanin burnuna o koku hemen geliyor. Tek bir nedeni kabul edilebilir, oda tasarruf davasi. gercekten e-sigara sayesinde bu mümkündür.

Bende 10 ay falan e-sigarasi ictim ve bu zamanda hic gercek sigaraya elim bile gitmedi. ama ne kadar yok desemde adim gibi biliyordum ben geri sigaraya dönecegim diye. insan sadece kendisini kandiriyor ve bu kanmayada inanmak istiyor. hepsi bu.

Arkadas yine klasik yurdum insani seklinde yazmis,tütün ve benzeri ürünlerde sigaradan daha zararli birsey yok(uyusturucu haric) bende kullaniyorum.Ben bunu kullanmadan önce cok arastirdim ve 3 yildir kullaniyorum her konuda maddi ve manavi cok daha iyi sigaradan.nefesim acildi kendimde gördgüm tek sorun ilk baslarda dis eti kanamalari oluyordu ilk baslarda,ancak cok cok asiri buharliyorum ben.

Bir ara bir arkadaslar karsilastim ,ben yine buharliyordum ve bana dedi üfff tüfff bu ne .Bu cok zararli :)) bende kendisine dedim hic kullandinmi,arkadas yok dedi peki dedim bunun hakkinda hic arastirma yaptinmi arkadas yok dedi .Ya peki simdi ben bu arkadasa ne gibi süvebilirim sizce :))

biliyorsunuz arkadaslar özellikle Almanya da Litrelerce nikotin alabiliyordun bunun önüne gecmek icin limitlediler .baskada dünyada bir cok insanin kullandigi ve bazi sigara firmalarida benzeri e-sigara cihazlari cikardi.

mutlaka zararlari vardir ancak sigara dan cok cok iyidir.Kullanmasini cok iyi ögrenmek lazim

Prens-66
25 Ekim 2018, 21:38
@emir71

30ml karışım'a 20ml Nikotin çok çok fazla, 12mg Nikotin yapar ve bu boğazı rahatsız eder.
Bu şekilde eğer Fancier veya diğerleriyle fazla kullanayım deme, komaya girersin.

Hani MTL yani boğaz çekimi olsaydı tamam derdim ama Çiğer çekimi için çok olmuş 6mg yani 9ml Nikotin ve 21ml Aroma/Base daha uygun olacaktı.

Sen üzerine bir 20ml -25ml daha fazla Base kat olur

Web üzerinden ve App olarak sana bunu öneririm, herşeyi gramına ölçeğine göre ayarlarsın
https://liqcalc.com/

ben Telefonumda hem "Liqcalc" ve "Vape Tool Pro" kullanıyorum.

@swiss

Dediğim gibi, İnsan bilmediğinin düşmanıdır ve araştırmadan sallamak ne kadar doğru görüyorsun ve yaşıyorsun

emir71
26 Ekim 2018, 11:22
@emir71

30ml karışım'a 20ml Nikotin çok çok fazla, 12mg Nikotin yapar ve bu boğazı rahatsız eder.
Bu şekilde eğer Fancier veya diğerleriyle fazla kullanayım deme, komaya girersin.

Hani MTL yani boğaz çekimi olsaydı tamam derdim ama Çiğer çekimi için çok olmuş 6mg yani 9ml Nikotin ve 21ml Aroma/Base daha uygun olacaktı.

Sen üzerine bir 20ml -25ml daha fazla Base kat olur

Web üzerinden ve App olarak sana bunu öneririm, herşeyi gramına ölçeğine göre ayarlarsın
https://liqcalc.com/

ben Telefonumda hem "Liqcalc" ve "Vape Tool Pro" kullanıyorum.

@swiss

Dediğim gibi, İnsan bilmediğinin düşmanıdır ve araştırmadan sallamak ne kadar doğru görüyorsun ve yaşıyorsun
Sağolasın dediğin gibi yaptım.

alex36
26 Ekim 2018, 14:28
Doğru mu bilmiyorum ama
75/25 Basis 250 ml
30ml pinkman
20 ml Nikotin karıştırdım iyimidir.

Yoksa başka bir metodu daha mı var.

Toplam mix 300ml *(vp/pg base+aroma+nic)okudugum kadar , nic de SIkinti olmaz.
[B]

emir71
26 Ekim 2018, 15:59
Ama bir daha pinkman mı tövbe!! Tadı o kadar kötü ki maalesef 300ml yaptım. Dün içine 100 ml in daha 3 damla Menthol kattım gene de iyi değil yada benim beklediğim gibi değil

alex36
26 Ekim 2018, 17:39
Sizin adiniza uzuldum,
cok mu tatlimsi geldi, ya da kokusumu hosunuza gitmedi?
gene de 4,5 gun daha demlensin sonra tekrar deneyin,
Ya ustam, bu isler iste malesef deneye deneye buluyorsunuz sizin damak tadiniza uygun olan aroma ve likiti.
5,5 sene de sahsen 3 likit/aroma da takili kaldim, ama en az 30/40 cesit denemisimdir.
Bu arada begen sen de begenmesende yaptigin mixi kizip atma felan aradan bi zaman gecior damak tadiniz degisiyor ve hic sevmediginiz bir likid aniden cok hosunuza gidebiliyor.
Bu arada Mentol damlattim derken mentol aromasi mi aldiniz yoksa KOLADA mi damlattiniz?

Bir ornek veriyim 3 sene evvel degisik degisik mix ler yapmistimm hepsi 100ml , toplam 400ml hic birini de begenmemistim. ,
hangi aroma lari attigimi da unuttum bu arada,
neyse kafam atti hepsini bir tane cam sisenin icine doldurdum, ve koydum karanlik bir yere.
Valla busene izinden sonra bi gozume carpti ve bi deniyim dedim., sonuc mukemmeldi ama su an bitti ve istesemde bi daha ayni mixi yapamam.

Prens-66
26 Ekim 2018, 17:44
@emir71

Her karışım demlenmesi gerek 3 gün ila 14 gün arası değişiyor ama Internet sayfaları demleme süresinde yardımcı oluyor

DJ CILGIN-TÜRK
26 Ekim 2018, 20:02
ya arkadaslar,belki konusu burasi degil ama sizlere danisip sormak istedim.
Bu E Zigarette icin pek iyi seyler okumadim bilmiyorum ne kadar dogru, sizin bilgileriniz neler acaba?

Prens-66
26 Ekim 2018, 20:30
Dıştan bakış kötü olarak algılanıyor ama araştırdığın zaman, ön yargılı Tütün Lobisine ve Sigarayı bırakmaya faydalı Therapi ve Nicorette gibi ilaçlara ayak bağı olduğu için yanlı sesler çıkıyor.

Doktorlara ve uzmanına bakarsan Sigaradan daha az zararlı ve iyi bir seçim.

İngilterenin başta gelen Tütün Lobisi şu an Almanyanın en büyük E-Sigara Toptancısını satın aldı, acaba neden diye sormak lazım.

Philip Morris E-Sigaraya (IQOS ve yeni Ürünlere)yatırım yapıyor acaba neden?

Bugünün Haberi mesela

Yavaş yavaş ön yargı azalmakta ve kendini kabul ettirecek yakında
Gefäßmediziner empfehlen E-Zigarette (https://www.vapers.guru/2018/10/26/gefaessmediziner-empfehlen-e-zigarette/)

emir71
26 Ekim 2018, 22:44
Sizin adiniza uzuldum,
cok mu tatlimsi geldi, ya da kokusumu hosunuza gitmedi?
gene de 4,5 gun daha demlensin sonra tekrar deneyin,
Ya ustam, bu isler iste malesef deneye deneye buluyorsunuz sizin damak tadiniza uygun olan aroma ve likiti.
5,5 sene de sahsen 3 likit/aroma da takili kaldim, ama en az 30/40 cesit denemisimdir.
Bu arada begen sen de begenmesende yaptigin mixi kizip atma felan aradan bi zaman gecior damak tadiniz degisiyor ve hic sevmediginiz bir likid aniden cok hosunuza gidebiliyor.
Bu arada Mentol damlattim derken mentol aromasi mi aldiniz yoksa KOLADA mi damlattiniz?

Bir ornek veriyim 3 sene evvel degisik degisik mix ler yapmistimm hepsi 100ml , toplam 400ml hic birini de begenmemistim. ,
hangi aroma lari attigimi da unuttum bu arada,
neyse kafam atti hepsini bir tane cam sisenin icine doldurdum, ve koydum karanlik bir yere.
Valla busene izinden sonra bi gozume carpti ve bi deniyim dedim., sonuc mukemmeldi ama su an bitti ve istesemde bi daha ayni mixi yapamam.Slm alex36,

Son bir hafta mythoclast liquid bunu kullandım bana göre süperdi sonra bunu aldım yani pinkman ama benim zevkime uymadı maalesef.

Prens-66
26 Ekim 2018, 23:12
Eğer Kapkas serisinden bahsediyorsan Mythoclast ve Red Death benimde beğendiklerimden.

Biraz soğuk ama çok soğuk değil.

Must Have Serisi çok soğuk ve rahatsız edici eğer hoşuma gider dersen bunların kopyası olarak Mythoclast = Must Have "M" ve Red Death = Must Have "V"

emir71
27 Ekim 2018, 16:14
Eğer Kapkas serisinden bahsediyorsan Mythoclast ve Red Death benimde beğendiklerimden.

Biraz soğuk ama çok soğuk değil.

Must Have Serisi çok soğuk ve rahatsız edici eğer hoşuma gider dersen bunların kopyası olarak Mythoclast = Must Have "M" ve Red Death = Must Have "V"Ustam prens-66 bir soru daha kusura bakma,
Peki ben bu pinkman I nasıl birsey le karışırtirsam da kendime daha iyi birsey yapabilsem

Prens-66
27 Ekim 2018, 16:32
Pinkman aslında güzel ve çok tatlımsı değil.

Sen daha başı çekiyorsun, bırak bir kaç gün demlensin ve Aroma iyi karışsın.

Arada sırada şişeyi sallarsın olur.

ışık vurmayacak sıcak olmayacak yerde tut bu önemli istersen buz dolabında hiç birşey olmaz.

Ben mesela Heisenberg ila Pinkman'ı karıştırıyorum çünki Heisenberg herkesin damak tadı değil ve Pinkman tadını hafifletiyor ve inan şu an Pinkman buharlıyorum.
arada sırada canım çekiyor.

Ve şu an ağzının tadı kaçmış olabilir, buna Buharcı dili (Dampferzunge) denir istersen Youtube'de araştır.

Şu an Türk bir Buharcı var (Kaptan One) lakablı, onun Videoları açıklık getirir, deli dolu Angaralıdır ama senin gibi başı çekenler için birebirdir.

alex36
27 Ekim 2018, 18:54
Bu arada arkadaslar, kucuk cocuk/torun var mi bilmiyorum ama, cocuklarin ve haustiere lerin ulasamayacagi *(karanlik ve serin bir yerde) saklayalim stoklari!

mavi78ates
27 Ekim 2018, 19:38
Slm

14 ay oldu ağzıma sigara almayalı (25sene sonra) kafada bitirdim sigarayı e Zigarette sayesinde ve şuana kadar artıları kesinlikle var diyebilirim her konuda "nefes koku masraf" asmodus minikin ve crow3 kullandım Bi aydır obs Single coil verdampfer kullanıyorum sonuç az Watt ve tat mükemmel...

Prens-66
27 Ekim 2018, 19:52
Eyvallah @mavi78ates

OBS Single demıişsin tahminen OBS Crius 2 olmalı.

OBS Crius tad konusunda zaten tartışılmaz ve önde olanlardan.

@alex36

yazdım zaten.

emir71
27 Ekim 2018, 19:58
Şu an crown 3 geri döndüm Single atomizer pek sevmiyorum aslında ama crown iyi bu konuda. Birde bu işin ucu bucağı yok her gün bir yenisi çıkıyor.
Dün prens ustam Sony battery aldım hakikaten fark var.

YouTube deki adama daha bakamadım ama angaralı ise bende gırıkkaleli olarak anlaşırız herhalde :-)

Prens-66
27 Ekim 2018, 20:03
Bende şu an 18 çeşit Atomizer var Dual ve Single ve hazır olarak Crown3/Melo3 vesayre ama Dual olanlar daha iyi tad veriyor.

Crown3 demişken 0.4 Ohm Coil var ve çok tutuluyor, tadı daha iyi veriyor bilgine.

Uwell Fancier Dual olmasına rağmen daha iyi Crown'dan.

emir71
27 Ekim 2018, 20:34
Bende şu an 18 çeşit Atomizer var Dual ve Single ve hazır olarak Crown3/Melo3 vesayre ama Dual olanlar daha iyi tad veriyor.

Crown3 demişken 0.4 Ohm Coil var ve çok tutuluyor, tadı daha iyi veriyor bilgine.

Uwell Fancier Dual olmasına rağmen daha iyi Crown'dan.Uwell fancier evet müthiş iyi de Dampf veriyor ama wate nin ters olması biraz düşündürücü ve dışarı akıtıyor. Nedense
Crown 3 testlerde birinci hazır olanlar için.

Prens-66
27 Ekim 2018, 20:40
Nasıl yani?

Fancier'i doğru Pamuklarsan hiç birşey olmaz ve kaç defa denedim bir damla yok.

emir71
27 Ekim 2018, 20:44
Hocam başka bir yere konu açsan olur mu? Bu olgu başladığı bir işin sonunu getiremiyor zaten bu konunun altında bulsmayalim bence.
Oran devam ederiz

Prens-66
27 Ekim 2018, 20:47
Bana göre sıkıntı yok hazır konu varken.

Konunun başlığını ve Bölümünü değiştirebiliriz eğer @karam hocam müsait görürse.

Sen Ulm çevresindensin sanırım ve bana 120Km civarında yani yakınız aslında

emir71
27 Ekim 2018, 20:52
Evet Ulm de kalıyorum 35 km ilerde de çalışıyorum.

emir71
27 Ekim 2018, 21:01
is yerinde arkadaslara da bahsettim bu pinkman dan memnun olmadigimi onlar bana bunlari tavsiye etti siraliyorum

Frozen Pink
Icebreaker
Icy Melon
Blueberry Lemonade

bu iki veya üc hafta icersinde Mythoclast Aroma ve Red Astaria kullandim. Mythoclast beni co tatmin etti ve doyurdu hic sigara aramadim bu Pinkman da dün üc tane ictim kesmedi beni yani.Bugün Red astaria ya geri döndüm

Prens-66
27 Ekim 2018, 21:15
Blueberry Lemonade iyi PJ Empire ürünü

Icy Melon iyi Bozz ürünü ve bunun arkasında tabii AZAD var, ünlü Rapci.

Icebreaker denemedim ama denemek isterim

Frozen pink denemedim bakmam lazım.

PJ Empire Applegizer ve Horny on the Roxx deneyebilirsin
Veya Twisted Flavour'dan Double Team soğuk Ananas

emir71
27 Ekim 2018, 21:18
Ulm de üç dükkan var ikisi sırf satmak için birisinde de deneme imkanı var. Ama zaman yok işte

Prens-66
28 Ekim 2018, 13:42
@emir71

Bana Fancier'i nasıl pamukladığını gösterebilirmisin?

Resim ekle bende eklerim karşılaştırırız

emir71
28 Ekim 2018, 14:53
@prens-66

İçinde ki liquid bitsinde çekerim resimleri.

emir71
28 Ekim 2018, 15:07
Aspire Atlantis Mega Verdampfer

Bunu kullanan var mı nasıl bir şey testler de bayağı iyi

Prens-66
28 Ekim 2018, 15:15
Aspire Atlantis Mega 3 yıllık bir geçmişi var ve Coil bulabilirmisin seni memnun eder mi bilemem?

Yenileri daha iyi ve elindeki Fancier harika daha ne istersin?

Blitzen RTA veya Aromamizer Supreme V2 RDTA veya Manta RTA, OBS Crius2 gibi Modellere bak, daha uygun olur ve bunlar seni 100% tatmin eder

emir71
28 Ekim 2018, 17:15
Çektim bir bak bakalım doğru mu https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181028/1a9e8b20edf37973424e18d48aaab10d.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20181028/51000e105b6bb5eb9e061b7608d0bafc.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20181028/086165a4a6b0a4b053d23d089803fd99.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20181028/a104a5524bb7cf8db678917821359046.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20181028/3bc2ddf3879abaa41ea704cf6b0c1ebc.jpg

Prens-66
28 Ekim 2018, 19:00
tamam doğrudur.

Akıtma göremiyorum ama altdaki kısım'a akıyor dersen normal, buhar toplanıyor.

Diğer RTA'larda mesela altdaki kısmı göremiyorsun, rahatsız etmiyor ama Fancier alt ve üst kısmını görme imkanı sağladığı için huzursuz oluyoruz.

Fazla buhar birikimi olursa, Fancier'i baş aşşağı döndür ve içerdeki birikimi Pamuğun emmesini sağlayabilirsin

Bir başka konu ise, Buharlamaya başlayanlar düğmeye basma ile nefes solumun bitişinde düğmeyi bırakmasıdır.

Bu yanlış ve Atomizerde daha fazla buhar birikim olmasını sağlar.

Nefesleme bitmeden 1-2 saniye öncesi düğmeyi bırakmak, içerde buhar kalmamasını ve akıtmamasını sağlar.

MOD'un üst kısmında, yani Atomizer'in kenarında buhar birikimi olması'da normal.

belalimisa
30 Ekim 2018, 14:55
Selam arkadaşlar beniki çalındı. Şimdi kendime yeni birtane bir Cihaz arıyorum. Amma lakin karar veremedim hangisini alsam hangisi iyidir. Sizlerin kesin iyi bilgisi vardır, bana hangi Cihazı önerirsiniz.

varto
04 Haziran 2022, 10:49
Merhaba arkadaslar , yeni konu acmak istemedigim icin bu konuda devam edecegim.
Kendime bir uwell carliburn g2 aldim , yaklasik 2 haftadir sigarayi agzima sürmedim .
Aletten aslinda cok memnunum sigara gibi MTL olarak iciyom 6 mlg Nikotin beni tatmin ediyor ama dogru dürüst bir Tabak aromasi bulamadim , tavsiye edebileceginiz longfil tabak aroma varmi ?
Don Cristo Black aldim fena deyil aslinda ama coil inanilmaz erken yaniyor 2-3 gün en fazla 5 gün mefta.
Black Note V Latakia cok met eden oldu nette begenen var amai bana göre deyil ( Zigarillo, Zigarre, kültablasi gibi ) tadi var bana göre .
Bad Candy kavun ve Karpuz cok hosuma gitti nargile tatinda bu Ok , sadece Tütün tadinda bir aroma lazim , tavsiyelerinizi bekliyorum .

Prens-66
04 Haziran 2022, 11:55
Tabak Aromaları genelde tatlı içerdiği için Coil çabuk yanıyor, sebebi bu.
İçeriği tatlı katımlar olmayanlara bakmalısın.
Mesela Vanille tatlı olur vesayre.

Coil bakımından Selbstwickler (RTA) tavsiye ederim.
Pamukla devam et, daha tasarrufludur.

https://dampfdorado.de/aromen/nach-geschmack/tabak/

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Tabak+Aromen

alex36
02 Temmuz 2022, 20:21
Usta, sigara tadini eliquid ten alamazsin, cunku sigara da tabak ve kagit yakarak iciyorsun,
vape de bunun buharini iciyoz,
Ben kullanmamdim ama genelde en yakin tadi NET liquid/aromalarinda aliniyormus, (Natural extracted Tobacco)
genelde Blacknote markasi bu iste basarili diye okudum,
bu siteye bir goz at, ve arastir youtube de felan, millet kendisi bile yapiyor Tutun yapraklarindan.
https://www.blacknoteshop.de/warum-black-note/

Edit:
Bir kac sene evvel kendim de denedim normal aldi nin tutunun liquidini yaptim, ilk gun baya bi sigara yi andirdi , hala biraz korktum bu sigaraya beni geri baslatir diye,
ama kahvenin yaninda guzel gidiyordu.
ama,
iki gun sonra yaptigim 100ml liquid copluk oldu , cunku igrenc bi tad gelismisti , hani sigaryi islak kultablasinda sondurursun ve unutursun bir kac saat sonra igrenc bi koku gelir o tabladan, o tadi vermisti,
sonra da bi daha deneme yapmadim,benim acemiligime de dekkel mis olabilir tabi.
ama baya vaktimi de almisti.
Tabi Dogal tutun yapraginin aroma tadi daha basarili olabilir..

Vape On