PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arbeitslos Lara kredi

Sinanay12
18 Aralık 2016, 21:25
Selam arkadaslar
Gercegi baslamadan önce sunu yasmak istiyorum
Bana600€ kredi lasim bazi arkadaslar Icin cok para olmiya bilir
Ama allahtan inannin benim icin su an 600€ cok para
Suan maalesef arbeitslosem gecen hafta sali günü belfitigindan ameliyat oldum
Birde üstü üstüne schufadayim aceba benim gibilere kredi verecek adressler varmi??
Taabiki bu krediyi ayda60-80€ taksitle ödiyecem Allahin izniyle

denizlili88
18 Aralık 2016, 22:15
Öncelikle gecmis olsun, allah acil sifalar versin.
Bu durumda olmayi tabiki kimse istemez, cok zor ama insanlik hali hepimizin basina gelebilecek bir durum.
Almanyada schufa da iken kredi almak imkansiz da olsa tek tük bankalar veriyor ama bunlar durumdan faydalanarak cok cok yüksek faiz aliyorlar.
Bana sorarsan es, dost, akrabana sor ayda dedigin gibi 60-80 € geri ödemeli. Mutlaka biri cikar.

Allah yardimcin olsun.

guesswhosback
19 Aralık 2016, 00:25
Selam Arkadas,

bendende öncelikle gecmis olsun ve aklima bir fikir geldi tabi yaparmisin o ayri bir mesele.

Öncelikle bu siteye giriyorsun: https://www.otto.de/shoppages/service/vorort
Sonra "Jetzt Ihren OTTO-Shop suchen" 'a tikliyorsun ve daha sonra acilan pencereye yasadigin sehrinin PLZ kodunu veriyorsun.
Eger sana yakin olan bir yerde OTTO-Shop varsa ozaman onlardan bir Smartphone, yani akilli Telefon alabilirsin - senin Schufa'ya bakmiyorlar.
Finanzierung / Ratenzahlung olarak bir Smartphone al ( mesela Iphone 7 ) ve onu alir almaz yeni olarak paketini acmadan sat. ( Misal olarak 700€ - normal fiyati 730-760 )
Sana lazim olan 600€ nun üzerindeki para, yani bu durumda o 100€ u sonra OTTO Shopa yatir, Ratenzahlung olarak. Ondan sonra normal Ratenzahlung olarak devam edebilirsin, ay'dan ay'a ödeme yapabilirsin, bazen 60 verirsin bazende 80€ , yani durumuna bagli :)

Allah simdiden kolaylik versin, umarim bir yolunu bulursun kardes.

gezgin38
19 Aralık 2016, 01:24
slm. arkadas, ilk basda bankana gidip durumunu güzel bir sekilde anlat,
ikinci secenek ise Arbeitsamt a git ve onlara durumunu acikla yanilmiyorsam Arbeitsamt da kredi veriyor oda olmassa Targo bank Santander bank onlara sor tabii bu bankalarda yüksek faiz aliyorlar.
kolay gelsin

Sinanay12
19 Aralık 2016, 11:22
Hepinise tesekür ederim Allah razi olsun