PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barclaycard online Basvuru

Doertnal
13 Aralık 2016, 00:11
Iyi aksamlar,

Ben hafta sonu barclaycard new visa icin online basvuruda bulundum ve bana direk online kabul edildi.
Dün videoident ile legitimation yaptim.

Benim bilmek istedigim, online antrag kabul edilince yinede banka tarafindan kabul edilmeme gibi bir olasilik varmi?

Amca
13 Aralık 2016, 00:28
Bence Yok Aninda Schufaya soruyorlar
Hayirli olsun........

Faydalari:
2 Ay sonra ödüyorsun
Dispo limit yüksek
Tr Euro olarak cekiyorsun masrafsiz 2 ay sonra buradan hesabindan cekiliyor denedim
300€ luk kullanimda Aylik krediye dönüstürebiliyorsun % 4,99 Yillik Faiz

Doertnal
13 Aralık 2016, 00:33
Tesekkür ederim. Umarim sorun olmaz.

Doertnal
13 Aralık 2016, 01:04
Peki bankadan bana ne zaman olumlu yada olumsuz bilgi gelir?

Ve barclaycard new visayi tavsiye edebilirmisiniz.

SesSizliK
13 Aralık 2016, 01:56
dostum ben kullaniyorum tavsiye ederim hic bir masrafi yok bedava faizsiz 40 gün civari adamlarin parasini kullaniyorsun ama ödemelerini gününde ve zamaninda yapki faize bulasma

Doertnal
13 Aralık 2016, 09:30
Onaylanacakmi bakalim. Eger onaylanirsa 100% geri ödemeli yapacagim karti ondan sonra kullanacagim

Doertnal
13 Aralık 2016, 13:51
Size ilk basta verilen limit ne kadar/di?

Bana 3.500 € verdiler sizce cok degilmi?

Amca
13 Aralık 2016, 14:22
Sana limit te vermisler 6 ay sonra 7000€ yaparlar....
Senin is %99Onaylanmis 7-15 gün sürer Kart gelmesi

Benim 12000€
Bu banka Cok hosuma gidiyor sadece Faize bulasma

Doertnal
13 Aralık 2016, 23:51
Kusura bakmayin tekrar yazdigim icin. Son bir sorum daha olacak. Bugun barclaycard hotline i aradim videoident yaptim baska birseye ihtiyaciniz varmi diye sordum. Telefondaki bayan videoident islemi elimize gecti dedi, bana mektup yollamislar o yollanan mektupu imzalayip oturum kartimi fotokopi cekip postayla göndermem gerekiyomus. Videoident postident ile ayni sey degilmi? Bilseydin direk postident ile yapardim.

Amca
14 Aralık 2016, 02:24
Bunlar normal prosötürler kafana takma yap bekle....

moralist
14 Aralık 2016, 08:34
Bende dün yaptim postaya gitmeye gerek yok direk antrag imzala gönder

moralist
18 Aralık 2016, 11:10
Benim antrag geldi ama orda iki şık var kontona para gönderelim yaziyor bide 0 euro yaziyor hangisini tercih etmeli?

Doertnal
18 Aralık 2016, 22:47
Postaylami geldi?
Sana online basvuru yaparken kac limit verdiler?
Kontona para göndertme benim bildigim kontona para gönderdiklerinde ekstra ücret aliyorlar.
Ben online basvuru yaparken sordu hesabiniza para gönderelimmi diye ben hayir isaretledim. Visa kartla para cekince ücret almiyorlar ama hesabina para göndermek istediginde senden ekstra ücret talep ediyorlar. En kötü ihtimalle parayi bankamatikten ceker hesabina yatirirsin 4-5 hafta faiz ödemezsin.

Ben videoidentten sonra carsamba günü postayla kreditkarten antragi imzalayip yolladim. Cuma günü aradim mektup elinize gectimi diye sordum evet gecti dediler. Isterseniz 2 dk hatda kalin beraber bakalim dedi tamam dedim. Sonra benim antragi bilgisayara gecti kabul edildi dedi sali günü kart eline gecer dedi.

Kart geldikten sonra pin falan gelmesi ne kadar süre aliyor?

Birde kreditkartenabrechnung ayin kacinda oluyor?

Internetten arastirdim birsey bulamadim.

moralist
18 Aralık 2016, 22:56
Tmm anladim orda bos bir yer var bisey yazmadim ben online ident yaptim dün antrag geldi yarin postaya verecegim

Doertnal
21 Aralık 2016, 22:29
Iyi aksamlar,
Benim kredikartim bugün geldi.
Banka iki ayri mektup göndermis birinde kredi karti diyerinde kontonumaram yaziyor.
Isim dogum tarihi kart numarasi ve konto numarasinla online banking kayit oldum.
Her giris yapmak istedigimde kullanici ismi yada sifre yanlis diye hata veriyor. Sifremi degistirdim yinede giremiyorum.

Amca
21 Aralık 2016, 23:24
Iyi aksamlar,
Benim kredikartim bugün geldi.
Banka iki ayri mektup göndermis birinde kredi karti diyerinde kontonumaram yaziyor.
Isim dogum tarihi kart numarasi ve konto numarasinla online banking kayit oldum.
Her giris yapmak istedigimde kullanici ismi yada sifre yanlis diye hata veriyor. Sifremi degistirdim yinede giremiyorum.

Hilfe

Login-Daten vergessen /
Login gesperrt?
» Benutzername
» Passwort
» Sicherheitsfragen
» Häufig gestellte Fragen

Ana sayfada Login bölümünde buraya gir ayarla eksikleri halledemezsen Telefon ac sor ögren.
Biraza kendin cabalaki iyi ögrenirsin...

Telefonuna: Qutbank Apps veya Finanzblick indir
Buradan bakarsin bütün kontolarina.....
Selamlar

Doertnal
22 Aralık 2016, 00:42
Finanzblick indirip denedim girebiliyorum ama barclaycard in sayfasindan ve appinden giremiyorum.

Edit: olmuyor yarin bankayi aramam lazim sorun nerede anlamadim

Doertnal
03 Ocak 2017, 18:54
Selam,

onlinebanking sorununu hallettim.

Onlinebankingde giris yapinca "nächste Kontoübersicht: 25.01.2017" yaziyor. Kredi karti ile yaptigim alisverisler 25.01.2017 de cekilcekmi diyor orasini anlamadim.

moralist
03 Ocak 2017, 19:53
Burda galiba pesin ödeme veya taksitleme secenekleri var

Doertnal
03 Ocak 2017, 19:59
Ben geri ödemeyi 100% Yaptim yani toplam sekilde cekilecek hesabimdan.

25.01.2017 nächste Kontoübersicht ne anlama geliyor onu bilmiyorum, 25.01.2017 de hesabimdan mi cekilecek yoksa birkac gün sonrami onu bilmiyorum.

SesSizliK
03 Ocak 2017, 20:01
Selam,

onlinebanking sorununu hallettim.

Onlinebankingde giris yapinca "nächste Kontoübersicht: 25.01.2017" yaziyor. Kredi karti ile yaptigim alisverisler 25.01.2017 de cekilcekmi diyor orasini anlamadim.

hayir ayin 25 ine kadar diyelim 300 euro harcadin hesap 25 inde kesiliyor 2 ayin 18 inde o miktar kontondan kesilecek

Amca
14 Ocak 2017, 23:40
Ben geri ödemeyi 100% Yaptim yani toplam sekilde cekilecek hesabimdan.

25.01.2017 nächste Kontoübersicht ne anlama geliyor onu bilmiyorum, 25.01.2017 de hesabimdan mi cekilecek yoksa birkac gün sonrami onu bilmiyorum.

Aylik Abrechnung günü cekim biraz sürebilir