PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : paypal parayi geri almak

gezgin38
22 Kasım 2016, 02:40
slm. gecenlerde PayPal ile ödeme yaptim ve yanlislikla mail adresini hatali verdim parayi geri PayPal a aldim orada duruyor yani.
sorum ise ben PayPal daki parayi nasil kendi kontoma geri gönderebilirim birtürlü isin icinden cikamadim yardimci olabilirseniz sevinirim. simdiden tskler

44Malatya
22 Kasım 2016, 03:01
Wie kann ich Geld von meinem PayPal-Konto abbuchen?

Sie können jederzeit Ihr vorhandenes PayPal-Guthaben auf Ihr bei uns hinterlegtes Bankkonto abbuchen. Der Abbuchungsbetrag wird innerhalb von 1 bis 2 Arbeitstagen Ihrem Bankkonto gutgeschrieben.

Und so funktioniert’s:

Loggen Sie sich in Ihr PayPal-Konto ein.
Klicken Sie auf "Geld abbuchen".
Klicken Sie auf "Geld auf Ihr Bankkonto überweisen".
Falls Sie mehrere Bankkonten haben, verwenden Sie die Dropdown-Liste, um das Bankkonto zu wählen, auf das der Betrag gebucht werden soll.
Klicken Sie auf "Weiter".
Überprüfen Sie Ihre Angaben und klicken Sie auf "Senden".

Unsere Hinweise:

Sie können kein Geld von Ihrem PayPal-Konto auf Ihre Kreditkarte buchen.
Wenn Sie mehrere Währungssalden in Ihrem PayPal-Konto führen, beachten Sie bitte, dass Sie nur von einem Währungssaldo Geld auf Ihr Bankkonto abbuchen können. Wenn Sie das gesamte Guthaben Ihres PayPal-Kontos auf Ihr Bankkonto abbuchen möchten, so müssen Sie zunächst in Ihrem PayPal-Konto über die Schaltfläche "Währungsalden" in Ihrem Profil alle Beträge in einen Saldo übertragen.
Ist der Betrag, den Sie von Ihrem PayPal-Konto abbuchen, in einer anderen Währung als Ihr Bankkonto, so wird der Betrag zum aktuellen Tageskurs in die Währung Ihres Bankkonto umgewandelt.
Es ist leider nicht möglich, Geld auf ein in US-Dollar geführtes Bankkonto in Deutschland abzubuchen.

gts
22 Kasım 2016, 11:30
geri cektigin parayi paypal iki hafta kendisinde tutuyor ondan sonra normalde paypal guthabene yaziliyor...

tr-22
22 Kasım 2016, 11:53
slm. gecenlerde PayPal ile ödeme yaptim ve yanlislikla mail adresini hatali verdim parayi geri PayPal a aldim orada duruyor yani.
sorum ise ben PayPal daki parayi nasil kendi kontoma geri gönderebilirim birtürlü isin icinden cikamadim yardimci olabilirseniz sevinirim. simdiden tskler

Paranin kontada oldugundan eminsen,gts arkadasin dedigi gibi paran önce 10 gün kadar orada kaliyor,daha sonra paypale gir yukarida E-Börse yazar oradan paranin tamamini kendi kontana yükleyebilirsin.

gezgin38
23 Kasım 2016, 00:47
evet eminim 2 tane Rückbuchung var, geld abbuchen tikliyorum, sie können gerade nichts überweisen. versuchen sie es erneut, wenn sie über ein PayPal guthaben verfügen. bu yazi geliyor ozaman 2 haftaya kadar beklicem herhalde.

tr-22
23 Kasım 2016, 12:02
evet eminim 2 tane Rückbuchung var, geld abbuchen tikliyorum, sie können gerade nichts überweisen. versuchen sie es erneut, wenn sie über ein PayPal guthaben verfügen. bu yazi geliyor ozaman 2 haftaya kadar beklicem herhalde.

BIraz daga bekle,para yeni geldiyse almazsin,yuakarida ben ve baska arkadasimiz yazmisti 10 gün kadar bekle ozaman dedigim yerden parani alirsin,bekleme süresi bitmedigi icin sana öyle uyari geliyor.

gezgin38
24 Kasım 2016, 01:09
konuyu acmisken, ben bu guthaben ile nasil ödeme yapabilirim yinemi beklemem gerek?, mesela birsey satin almak istedigimde PayPal ile ödeyecegim ama benim kontodan degilde PayPal daki guthaben ile.

MEGAbond
24 Kasım 2016, 03:40
konuyu acmisken, ben bu guthaben ile nasil ödeme yapabilirim yinemi beklemem gerek?, mesela birsey satin almak istedigimde PayPal ile ödeyecegim ama benim kontodan degilde PayPal daki guthaben ile.

benimde sormak istedigim güzel bir soru ?

44Malatya
24 Kasım 2016, 09:07

Tabiki onunla ödeyebilirsin yalnız satıcının ödeme şıkkında tek paypal yazması gerek

tr-22
24 Kasım 2016, 09:43

Sen yaptigin alisver otomatikman önce paypal guthabenden kesiliyor,guthaben yetersiz ise diger yarisinida verdigin kontodan aliyor,bu sekilde benim bir defa basima gelmisti.

gezgin38
26 Kasım 2016, 00:44
dogrusu PayPal ile ne zaman alis veris yaparim belli degil, beklicem artik bakalim gelismeleri burada paylasirim.