PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yurdisi dolar ile borclananlar hakkinda

dadaloglu38
20 Kasım 2016, 16:31
selaminaleyküm kardeslerim bu ntv de bu gün duydum dolar ile borclanma yapipda ödemeyenlerin iptal oldugunu söyledi bunun asli varmi bende borclandim fakat yatirmamistim.Nedeni simdiki gibi su zaman yatiracagin diye bir tarih yoktu.

karadeniz
20 Kasım 2016, 16:41
Su ana kadar böyle bir gelisme olmadi sanirim yanlis bir yorum olmali.

dadaloglu38
20 Kasım 2016, 17:31
ntv avrupa kanalinda bu gün söyledi asli varmi yokmu belirsiz yani

hekimoglu
20 Kasım 2016, 17:34
Son gunlerde bir fisilti aldi gidiyor yok yurtdisi borclanma kaldiriliyormus yok dolarla borclanipta odeme yapmayanlar bu sene odeme yapmazlarsa haklarini kaybediyorlarmis. Bu soylentiler nerden cikar bilmemde dedikoduyu cokmu seven bir milletiz anlamadim.

akifbaba
20 Kasım 2016, 19:16
bende borclanmanin kaldirilacagini duydum,fakat ne kadar dogru bende bilemiyorum..

Tugay
20 Kasım 2016, 20:51
http://www.sabah.de/borclanma-kalkacak-haberi-yalan
biraz konuyla ilgili

dadaloglu38
20 Kasım 2016, 20:55
bu haberlerin devletin sgk kurumundaki görevlilerin görevlerini tam yapmadiklarindan kaynaklaniyor bence bu dedikodulara yetkili biri cikipta bir aciklama yapmiyor

karadeniz
21 Kasım 2016, 12:08
bu haberlerin devletin sgk kurumundaki görevlilerin görevlerini tam yapmadiklarindan kaynaklaniyor bence bu dedikodulara yetkili biri cikipta bir aciklama yapmiyor

dadaloglu38,Dünyada 10 yil (3600 gün) karsiligi yatirilarak emekli olma imkani taninan toplum yok,sürekli bütce acigi veren bir ülkenin böyle bir uygulamasi ülke adina hicte akillica bir is degil (misal vermek gerekirse gelir 200 kazaniyor 300 harciyor) bu haklar Türkiye icindekiler icin uygulanmayan sadece yurtdisindakilere verilen hak tamamen siyasetcilerin tercihi bir deyimle oy avciligi ne kadar sürer nereye gider bilinmez,imkani olanlar bu firsati degerlendirmeli yarin ne olur bilinmez

dadaloglu38
25 Kasım 2016, 00:05
karadeniz kardes hakilisin aynen öyle sgk sordum herhangi bir degisiklik yok dedi tv deki para avcilarina inanmayin kisacasi ben kendim hanimin emekli islemlerini 3 saat yaptim hic sorunda cikmadi tv lerdeki ve araci paracilar 2 saatlik iseen az besyüzden basliyor gerisini hicde ic acici degil en iyi devletin kurumlarina kendin yaptirmak