PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : beceriksizler.beep.to - ozbeceriksizler.com

mutluer2002
28 Mayıs 2015, 00:24
selam arkadaslar

beceriksizler bordu acildigi seneden kapandigi seneye kadar her gün ugradigim ve ugramadigim zaman birseylerin eksik oldugu hissine kapildigim cok ama cok güzel bir forum sayfasi idi.Kapanisina bende cok üzülmüstüm lakin bu sayfa acildigi icin kendimi cok mutlu hissediyorum.Umarim bu forum da ayni eski sayfamiz gibi tadinda olur.Sayfayi acan ve bizlere bu sayfanin acildigini duyuran fizikcimurat arkadasima da ayriyetten tesekkür ederim.Beceriksizler bordunda oldugu gibi üye ismimi yine ayni koydum sanki hic bir sey olmamis ve beceriksizler sayfasi kapanmamis gibi.
Sayfada iyi vakitler gecirme adina hepinize saygi ve sevgilerimi sunarim

mutluer2002

karam82
28 Mayıs 2015, 00:27
Selam Arkadasim

Aramiza hosgeldin Bizler eski kadro olarak beceriksizler.beep.to yu burdan yeniden canlandirip eski haline getirmeye calisacagiz.

Herseyde vardir bir hayir yeterki ömrümüz uzun olsun.

aramiza hosgeldin

saygilar

karam82

orhan-sude
28 Mayıs 2015, 03:02
eminim eskisinden dahada güzel olacak,

Android Bölümündede beklerim, egerki Android Cihazlariniz var ise :D

Android üzerine her Konuda Sorunlarinizda Ben ve Üstadim @Prens66 Hocam yardimda bulunacak.

herkeze iyi Forumlar dileriz.

Saygi ve Selamlarimla

BLACKJACK
28 Mayıs 2015, 08:30
hayirlisi insallah eski gunlerdeki gibi olur

Meak
28 Mayıs 2015, 18:04
Hayirli Uğurlu olsun yeni forumumuz, inşallah daha güzel olacak,
Birde tsk butonu yokmu varda benmi göremedim?

karam82
28 Mayıs 2015, 18:12
Meak Arkadasim daha ayarlar bitmedi,üye alimiyla birlikte ayarlar yapiliyor..

en kisa zamanda insallah eklencektir

Meak
28 Mayıs 2015, 18:15
sağol karam82 bilgilerin icin.hayirlisi olsun..calismalarinizda başarilar.

ABI 3
28 Mayıs 2015, 18:20
Karam82 Usta,

gercekten cok sevindik, ozamanda demistim yardim edilecekse madi manevi yapmaya hazirim.. hevesimiz kursamizda kalmasin insALLAH..
2003 den beri üyeydim beceriksizlere 2 aydir baya aramistim..:(

hayirlis ugurlu olsun insALLAH RABBIM en kisa zamanda eski Board Ailemizle eski zamandaki gibi muhabbet dolu saatler gecirmemize nasip etsin..:))

dua ile

ABI 3

Memoli1976x
28 Mayıs 2015, 18:41
Tekrar aramiza katilan Tüm Arkadaslara selamlar, sizler icin yeniden burdayiz.

bursali-16
28 Mayıs 2015, 19:23
Ben de burada yeni board icin hayirli ugurlu olsun demek istiyorum. Belki beni de beceriksizler'den taniyan veya hatirlayan vardir. Özellikle bilgisayar ve fotograf ile alakali konularda yardimci olmaya hazirim.
Umarim bu board da uzun ömürlü olur ve vakit ilerledikce güzel sunumlar olur.

S&S bursali-16

sansar74
28 Mayıs 2015, 22:12
Hosgeldiniz Arkadaslar.

Herkese Iyi Forumlar Diliyorum.

http://abload.de/img/du235.jpgegsz7.gif

http://abload.de/img/welcome00170_1_0ysv2.gif

Yigilcali
28 Mayıs 2015, 23:05
Inşallah her şey eskisi gibi olur. hayırlı olsun arkadaşlar

aksarayli
28 Mayıs 2015, 23:46
ALLAH'in izni ile insaallah hepimiz yine hep beraber olacagiz.

aksarayli(axarayli)

Tarik
29 Mayıs 2015, 13:02
Hayirli olsun arkadaslar.

NGX
29 Mayıs 2015, 15:14
Çok şükür mavi renklere özlemişim

bir çok board gezdim tatmin etmedi

acaba GSworld eski database vermez mi ?

Sivasli58
30 Mayıs 2015, 04:03
Ben de burada yeni board icin hayirli ugurlu olsun demek istiyorum iyi forumlar arkadaslar insaalah eski Beceriksizleri aratmaz tekrar hayirli olsun

Apachi70
30 Mayıs 2015, 16:21
slm arkadaslar,
bende eskiden bir beceriksizler üyesi olarak buraya tekrar geldim !
cok üzülmüstüm ama bu Forumu acanlardan Allah razi olsun!
insallah hepimiz icin güzel olur...
slmalr

zali34
31 Mayıs 2015, 03:01
Slm arkadaslar,

ben yaklasik 2 aydir bu sayfada yeni boardu bekliyordum internetde sahte boardlar var diye duymusdum simdi anlamadigim bu neyin nesi ???

yeni boardumuz insallah sahte degilse hayirli ugurlu olsun!

ZSworld
31 Mayıs 2015, 04:06
Arkadasım orsası bizimle alakası olmayan bi forumdur. Bizden kopya alıp kendi sayfasına kopyalıyordur. Ben oraya üye felan değilim. O kişi kendisi gibi sahtekardır.
Gsworld zaten bizzat yeterince söyledi ve acıkladı.

samier
31 Mayıs 2015, 11:53
Herkse hayirli olsun sayfamiz yöneticisiylede üyesiylede elimizden geleni yapmaliyiz.

Mesut64
31 Mayıs 2015, 14:54
Önemli Olan Baslamakti, gerisi corap sökügü gibi gelir,
Hayirli Olsun cümlemize!

kuckam
01 Haziran 2015, 11:53
hersey eskisi gibi olur insallah hayirli olsun

Mister
01 Haziran 2015, 13:16
Ya bir zamanlar angarli ustamis vardi kayiplardami?

ThunderLion
01 Haziran 2015, 13:23
Hadi cümleten hayirli olur hep beraber burayi idare edecegiz.

aynstayn
01 Haziran 2015, 17:15
Hadi bakalim hepimize hayirli olsun. Beceriksizler.beep.to dan ozbeceriksizler.com a gectik. Eskisi gibi canladndirali burasini.

aynstayn
01 Haziran 2015, 17:20
Ya bir zamanlar angarli ustamis vardi kayiplardami?

OOO o beceriksizler zamanindada geri cekilmisti. Baska nickler giriyordu aradasirada. Insallah gelir. Hos sohbet adamdi, kulaklari cinlasin.

fizikcimurat
01 Haziran 2015, 17:51
Dogru iyiydi türkan ablamiz, sey angarali :-)

aksarayli68
04 Haziran 2015, 16:21
Tekrar bu boarda olamktan cok memlun oldum arti Eski dostlarinda katildini duyar duymaz üye oldum
Ben Eski isimle Aksarayli.
Herkese saygilar

kafkaf
04 Haziran 2015, 17:51
Bende bu vesileyle, bizlere tekrar beceriksizler-vari bir board sunan arkadaslarimiza simdiden tesekkür ederim, yardimci olabilecegimiz konular olursa yazmaktan cekinmeyin elimden geldigince yardimoci olmaya calisirim.
Kolay gelsin

diga61
07 Haziran 2015, 11:19
Beceriksizler küllerinden yeniden dogdu,
böyle güclü bir Bordun üyelerindende bu beklenirdi zaten Hayirli ugurlu olsun, bir kac Borda üye oldum ama hic birisi Beceriksizlerin yerini dolduramadi Beceriksizlerdeki ortami , havayi bulamadim .
Uzun yillardan beri her gün takip ettigim bir bord dolayisyla benim icin bir kayipti, burayi canlandiran Arkadaslara tesekkür ederim sagolun varolun.
Umarim uzun yillar hep beraber kaliriz.
saygilarimla

ergün
07 Haziran 2015, 15:38
beceriksizler kapandiktan sonra boslukta kalmistim cok sevindim hadi hayirlisi

bitirim27
08 Haziran 2015, 17:06
Herkeze hayirli ugurlu olsun yeni beceriksizler daha dogrusu Öz Beceriksizler boardu

fanatik1
08 Haziran 2015, 23:34
Slm ben eskilerdenim yaklasik sene 2000 den bu yana hep burdaydim

herkeze hayirli ugurlu olsun insalah eski zamandaki olur gene

karam82
08 Haziran 2015, 23:37
Evet Arkadaslar 1hafta oldu ve suanki durum yaptığımız isin dogru oldugunu gostermekte

insallah en kısa sûrede eski halimize döneceğiz..

son Katılan tum arkadaslar Hoşgeldiniz

saygilar

karam82

thaflowkilla
09 Haziran 2015, 14:19
Hepimize hayırlı uğurlu olsun yeni/eski Öz|BECERIKSIZLER

fikko
09 Haziran 2015, 21:12
Selam Arkadaslar,

Eski bir beceriksizler üyesi olarak cok üzülmüstüm uzun bir aramadan sonra bu Forumu Buldum Okadar Sevindimki Anlatamam cünkü buna benzer bi Forum bulamadim.
Allah Hepinizden razi olsun!

Hepimiz icin Hariyri Ugurlu Olsun

hakan1
09 Haziran 2015, 21:30
Butün arkadaslar hosgeldi,sizleri tekrar aramizda görmek elbette bizide mutlu eder.

Duymayan arkadaslara dostlara bir zahmet sizlerde duyurun.

Yine eskisi gibi Dostca Forumlar

ali.42
09 Haziran 2015, 22:28
Selam Bende eski Beceriksizlerdenim kapandigina baya uzuldum...
Özbeceriksizleride bugün tesadüfen buldum acilmis olmasi cok güzel oldu
Herkeze Hayirli Olur Insallah...

Iyi Forumlar

S&S
ali.42

Erya
10 Haziran 2015, 01:25
Slm Karam beceriksizlerdeki yillarin birikimini buraya taşımanın hiçbir imkanı yokmu çok değerli bilgiler tecrübeler vardı gsword arkadaşa ulaşıp eski bilgileri buraya aktarma imkanı olsa süper olurdu burayı açtığın için tekrar tşkkürler

hakan1
10 Haziran 2015, 16:04
Malesef ona sansimiz yok,ama önemli olan takim ayni takimdan olusmasi,degerli bilgili üyelerimizin burda bulunmalari.

Insallah burayi kapali sanan ve düsünen üyelerimizin acildigindan haberdar olmalari,burda da en büyük yardim üyelerimizden bekliyoruz.

Duyan duymayana söylemesi ve yeni yerimizden haberdar edilmeleri.

Talha'linho 7
10 Haziran 2015, 16:30
oh be dünye varmis nihayet geri döndü efsane

hakan1
10 Haziran 2015, 17:22
sizlerde bu arada hos geldiniz.

diga61
12 Haziran 2015, 23:20
slm,
tecrübeli üyelikten acemi üyelige terfi ettik alismakta zor:rolleyes:

hakan1
12 Haziran 2015, 23:54
beceriksizler olarak saten herzaman kolay olani degil zorlari basardik,simdi yine aynisi yola devam .

Renegade
13 Haziran 2015, 02:10
Emek veren herkezin eline sağlık bir topluma hizmet için çaba göstermek uyumadan işe gitmek nedir yapanlar yaşayanlar anlar. Eski foruma bende son dönem uğramıyordum bir şekilde küstürülen çok değerli arkadaşlarımız olmuştu.Büyüyüp halka mal olan siteler ani şekilde onca insanın emeği yazısı çabası hiçe sayılarak bu şekilde yok olmamalı en azından konuların bir kopyası back up olarak devam edilecek arkadaşlara iletilmeliydi. Kolay gelsin hepinize umarım eski duruma toparlanması kolay olur. herkez bir reklam derdinde dağılan üyeleri avlamaya uğraşıyor buna bir çözüm bulunmalı acil. Başarılar.

VoLKan
13 Haziran 2015, 09:59
cok sewindim geri acildigina harikasinizzzz

hakan1
13 Haziran 2015, 17:09
Emek veren herkezin eline sağlık bir topluma hizmet için çaba göstermek uyumadan işe gitmek nedir yapanlar yaşayanlar anlar. Eski foruma bende son dönem uğramıyordum bir şekilde küstürülen çok değerli arkadaşlarımız olmuştu.Büyüyüp halka mal olan siteler ani şekilde onca insanın emeği yazısı çabası hiçe sayılarak bu şekilde yok olmamalı en azından konuların bir kopyası back up olarak devam edilecek arkadaşlara iletilmeliydi. Kolay gelsin hepinize umarım eski duruma toparlanması kolay olur. herkez bir reklam derdinde dağılan üyeleri avlamaya uğraşıyor buna bir çözüm bulunmalı acil. Başarılar.

Herseyi hep beraber yaptik,yine herseyi insallah hep beraber yine yapariz.Istenmeden kirilan gönüller kalpler varsa site adina elbette özür diler ve telafisini ederiz.
Bir site elbette sadece görevlileriyle degil ,yaninda bulunan üyeleriyle basarili olur.Bunun bilincindeyiz,bunu hemi beceriksizler olarak,hemide simdi yeni ismiyle ozbeceriksizler olarak elbette farkindayiz.
Bir beceriksiz her zaman beceriksiz olarak kalir,buyüzden kim ne reklami yaparsa yapsin,buranin acildigini duyan beceriksiz üyesi elbette burayi öyle veya böyle bulur.
Buranin havasida insanida bir baskadir.

Aslan Bey
14 Haziran 2015, 00:51
efsane geri döndüüüü

s@b@n
20 Haziran 2015, 16:13
Bende eski bir Beceriksizler olarak yeni özBeceriksizleri böyle eski dostlari yine bir araya getirmek icin caba gösterdikleri icin tebrik ediyor ve hayirli olmasini diliyorum...

Gezgin19
20 Haziran 2015, 22:38
Hayirli ugurlu olsun. Sanirim 2002 den beri üye idim, hic bir forum beceriksizlerin tadini vermiyordu. Elini tasin altina koyan arkadaslardan Allah razi olsun.
Selamlar

hakan1
20 Haziran 2015, 22:53
sizleri tekrar burda görmek bizide sevindirdigi gibi gurulandiriyorda , hos geldiniz hepiniz .

Ister beceriksizlere diyek ister sahtelerinden ayirmak icin koydumuz isimle yeni ozbeceriksizlere

beyazkurt
20 Haziran 2015, 23:12
Beceriksizler kapandiktan sonra bende arayista idim.
Tesadüfen Facebook ta gördüm hemen bugün eski ismimle üye oldum.
Herkeze,paylasimi bol ve iyi forumlar diliyorum...

giresun_28
21 Haziran 2015, 00:04
Bende eski Üyelerden biriyim... Inanin burasını buldum ya oyle bi sevindim ki :D bana göre nerde kaldıysak ordan devam insallah :)) hepinize iyi forumlar gezmeler dilerim :))

Kartal84
21 Haziran 2015, 15:11
Hosgeldiniz Arkadaslar. Efsaneler geri dondü
HEPİNİZE AYRI AYRI BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜR EDERİM

meliheren
21 Haziran 2015, 19:40
Arkadasim sana sonuna kadar katiliyorum emegi gecen herkese simdiden cok tesekkürler

meliheren
21 Haziran 2015, 20:52
insallah hersey yine eskisi gibi olur emeginize saglik

hakan1
22 Haziran 2015, 16:55
hosgeldiniz arkadaslar sizlerle tekrarberaber olmak bizide sevindiriyor

edirneli22
22 Haziran 2015, 18:16
Bende geldim, merak etmeyin arkadaslar, duyanlar duymayanlara anlatiyor ver herkez geri gelir. Eminim. Bende eskilerden olup, hatta bu boardta zamaninda calismis olup, yine Burda olmaktan cok mutluyum. Elinize saglik. Emegi gecen arkadaslara tesekkürler.

Mesut64
22 Haziran 2015, 23:06
Arkadaslar, Hepiniz tekrar Hosgeldiniz.
Keskin bir viraj aldik sadece yola devam.:)

ZSworld
23 Haziran 2015, 01:39
Arkadaslar, Hepiniz tekrar Hosgeldiniz.
Keskin bir viraj aldik sadece yola devam.:)

Keskin virajdan şaranpole düştük.

thy_1
23 Haziran 2015, 02:30
S A Hayirlli Ramazanlar Yeni Board her kisi icin hayirlara vesile olur ins eskisi gibi olmaz ins yani hic kapanmaz eski bir Beceriksizler üyesi oldugum icin bu Boardlarda neler vardi neler olacak ins simdiden MODLARA cok tsk eder ve herkese Basarilar dilerim

LocDog
23 Haziran 2015, 03:35
Arkadaslar hepiniz tekrar hosgeldiniz :)

hakan1
26 Haziran 2015, 00:32
hepiniz tekrar hos geldiniz

TycooN
28 Haziran 2015, 00:50
Mecburen diger sitelere yöneldik, ama bu forumun boslugunu dolduramaz hicbiri. Beceriksizlerin mavi rengini özlemis gözlerim, yeniden emek verip burayi kuran arkadaslara tesekkür ederim.

AD1
28 Haziran 2015, 01:01
Slm,
@
Bende geldim eskiler Tanir beni

Selamlar ve Saygilar AD1

konyali 42
28 Haziran 2015, 01:29
Ne kadar sevindim bilemem, başka sitelere kayıt oldum ama hiç tat vermiyor, beceriksizler kapanalı baya bilgisayarı açmaz olduydum, şimdi yeniden eski arkadaşlarlan devam edeceğiz demekki.Inşallah hayırlı olur, çok teşekkürler siteyi yeniden açanlara.

-=Sahin=-
28 Haziran 2015, 01:43
Merhaba Arkadaslar,

Öncelikle emegi gecen arkadaslarla tsk ederim, benim sizden bir ricam, beceriksizler boardun veritabanini alip da buraya yükleyemezmisiniz ? bu sekilde hem eski üyeler yeniden kayit olmasina gerek kalmaz, hemde orada yillarin birikimi kaybolmamis olurdu.

Saygilarimla

Burclu
28 Haziran 2015, 01:51
Iyi akşamlar arkadaşlar,

Çok şükür beceriksizler ailesi toplandı diyebilirim.

Ombro
28 Haziran 2015, 02:13
Slm Arkadaslar
su mübarek Ramazanda nasil sevindigime bilmenizi isterim.Beceriksizler kapanali hayatimda bir eksiklik vardi.
Su yeni versionunu acan Ekibe cok TSKler. Birde bir sorum olacakti GSWorld usta burda aktiv mi

asi
28 Haziran 2015, 09:43
slm dostlar
Hayirli ugurlu olsun
sükür kavusturana

hakan1
28 Haziran 2015, 23:27
Arkadaslar bizlerde sizlerle beraber oldugumuz icin mutluyuz,hepiniz ayri ayri hosgeldiniz eski beceriksizlere yeni ozbeceriksizlere.

Bizi yalniz birakmayan bütün üylerimize tesekürlerimizi sunariz

yavuz.57
29 Haziran 2015, 00:08
Herkse hayirli ugurlu olsun sayfamiz yöneticisiylede üyesiylede hayirlis ugurlu olsun insALLAH RABBIM en kisa zamanda eski Board Ailemizle eski zamandaki gibi muhabbet dolu saatler gecirmemize nasip etsin, Düsmanlar ve Cekemiyenler Catlasin:) !!!!!

Alibey
29 Haziran 2015, 00:44
Hayirli olsun arkadaslar.

ilhan46
29 Haziran 2015, 01:43
bugun beceriksizler borda girip sok oldum bayagidir girmiyordum ama bu site yetisti imdadima eski forum uyelerininde burda olusu siteye direk uye olmami gerktirdi herkese merhaba ve hayirli olsun bu site diyorum

parlaro
29 Haziran 2015, 08:26
Ustalar cok tesekürler beceriksizler.beep.to yerine ozbeceriksizler.com acildi

Parlaro :)

Walter
29 Haziran 2015, 12:25
13 senelik uyeligimden sonra hiçbir forum o tadi vermiyordu, emegi geçenlere çok tesekkurler..

Azrail
29 Haziran 2015, 15:37
hic umudumu yitirmemistim beceriksizlerin birgün geri döneceginden, allaha sükür gerceklesti!
Gercekten cok sevindim, diger baska forumlarin hicbirisi buranin yerini tutamadi! Emegi gecenlere sonsuz tesekkürler!

Hayirli ugurlu olsun insallah!

idiye
29 Haziran 2015, 17:19
Beceriksizlerdeki kidemimiz burdada devan edecekmi.Oradaki giris tarihimiz buradada devam edecekmi,daha dogrusu devam etme olanagi varmi.Oradaki 10 küsür senemiz var.Yoksa üstüne süngermi cekiliyor.

orhan-sude
29 Haziran 2015, 18:11
Beceriksizlerdeki kidemimiz burdada devan edecekmi.Oradaki giris tarihimiz buradada devam edecekmi,daha dogrusu devam etme olanagi varmi.Oradaki 10 küsür senemiz var.Yoksa üstüne süngermi cekiliyor.

sıfırdan başlıyoruz Arkadaşım, bundan sonrada FORUM kapanma olayındada erkenden önlemler alınacak, yani herşeye hazırlıklı olacağız,
anlayacağın, Elimizden geldiğince bir Ömür beraber olacağız Inşallah.

S&S

yniobe45
29 Haziran 2015, 20:01
Hadi hayiröisi, Rabbim yardimciniz olsun.
Selamlar.

erdogan2004
22 Temmuz 2015, 11:42
Herkse hayirli olsun yeniden emek verip burayi ozbeceriksizler.com
kuran arkadaslara cok tesekkür ederim Selamlar

fatih79
24 Temmuz 2015, 00:08
Selamlar, tekrar aranizda olmak güzel, yardimim dokunursa sevinirim, ar$ifi geni$letmek isterseniz özelden yazabilirsiniz

LocDog
24 Temmuz 2015, 00:15
Hosgeldiniz arkadaslar

"ender31"
24 Temmuz 2015, 22:08
Tekrar kavustugumuz icin mutluyuz,emegi gecen herkese tesekkurler

Ahmett79
26 Temmuz 2015, 00:21
Herkese selamlar insAllah beceriksizler deki kaldigimiz yerden hep beraber birlikte daha iyi noktalar getiriris emegi gecen yardimci olan herkese bu sayfa icin canı gönülden kutluyorum

neseli68
26 Temmuz 2015, 19:55
herkese selamlar insallah hersey eskisi gibi gider

amario1985
26 Temmuz 2015, 20:53
ayni üyeismi ile amario yine aralarinizda! :-)
hayirli ugurlu olsun

ozgurcagdas
26 Temmuz 2015, 21:38
Herkese merhaba arkadaslar.Beceriksizlerdeki arkadaslarin burada oldugunu gorunce hemen uye oldum gercekten arkadaslarinda yazdigi gibi bende karakara dusunüyodum simdi nereye takilicaz diye.bu forumu acan emegi gecen herkese sonsuz tesekkürler.

Mourinho38
07 Ağustos 2015, 23:17
herkese selamlar. uzun süredir bi paylasim forumu alayip adam gibi birsey bulamamistim. beceriksizler gibisi yoktu. tekrar burada olmak süper !!

eski adimla tekrar kayit oldum

herkese selamlar

hakan1
08 Ağustos 2015, 17:30
Yeni ve eski üylerimiz hepinizde hos geldiniz.

karbon
13 Ağustos 2015, 17:15
Hayirli olsun , cok aradim nihayet bulustuk.:D

karam82
13 Ağustos 2015, 20:19
eski Oz beceriksizler ailesine hosgeldiniz.

Saygilar

haso61
14 Ağustos 2015, 15:45
selamun aleykum sükür kavusturana arkadaslar cok özlemisim beceriksizler.beep.to herzaman favorimde duruyordu,
arada tikliyordum belki acilmis ümidiyle sonra birgün google beceriksizler board yazinca facebook sayfasina girdim,
ve burayi buldum emegi gecen arkadaslara tesekkür ediyorum basarilarinizin devamini diliyorum

kara
15 Ağustos 2015, 21:08
süper olmus .slmlar.

pakcam
16 Ağustos 2015, 01:18
Selam olsun tüm özbeceriksizler boardunu kuran, emegi gecen-calisma yapan ve boarda bulunan Arkadaslara.

Umarim uzun soluklu kalici ve huzurlu, bol paylasimli bir board oluruz.

LocDog
17 Ağustos 2015, 17:58
Hosgeldin pakcam arkadasim ve diyer arkadaslar siz de hosgeldiniz

interrami
17 Ağustos 2015, 18:44
rengi bile güzel boardin emeginize saglik beceriksizler baska

mr_koc_ac
18 Ağustos 2015, 21:13
Arkadaslar herkese selamlar, rüyami gercekmi hala cözemedim :D
Neredeyse hergün belki acilmistir ümidiyle kapandigindan beri eski adrese girmeye calistim ama nafile. Buraya tesadüf sonucu ulastim. Insan eski üyelere bir email atar, hic haberimiz olmadi. Admin degisti sanirim, karam usta hayirli olsun yeni görevin.

karam82
19 Ağustos 2015, 11:33
koc1990 malesef arkadasım uzun uğraşlar sonucu mail adreslerine ulasamadim, bu yüzdende mail atma imkanı oluşmadı..

Sağolsun hızlı büyümemiz icin uğrasan arkadaslar esine dostuna bir sekilde iletiliyor ki kısa surede bu uye kitlesine tekrar ulaşabildik..
malum yaz sezonu,suanki gelişim den gayet memnunuz yönetim olarak.

tekrar Hosgeldin funvideolarina kaldığın yerden devam edebilirsin

orhan-sude
19 Ağustos 2015, 12:00
Arkadaslar herkese selamlar, rüyami gercekmi hala cözemedim :D
Neredeyse hergün belki acilmistir ümidiyle kapandigindan beri eski adrese girmeye calistim ama nafile. Buraya tesadüf sonucu ulastim. Insan eski üyelere bir email atar, hic haberimiz olmadi. Admin degisti sanirim, karam usta hayirli olsun yeni görevin.

Ne Mutlu eski Üyeleri tekrardan görmek;)
Hosgeldin @koc1990 Usta

orhan-sude
19 Ağustos 2015, 12:04
Iste, bir laf vardirya, Tilkinin dönüp dolasacagi yer Kürkcü Dükkani diye .....
Mavi'siz olmuyor iste :D

mr_koc_ac
19 Ağustos 2015, 17:19
koc1990 malesef arkadasım uzun uğraşlar sonucu mail adreslerine ulasamadim, bu yüzdende mail atma imkanı oluşmadı..

Sağolsun hızlı büyümemiz icin uğrasan arkadaslar esine dostuna bir sekilde iletiliyor ki kısa surede bu uye kitlesine tekrar ulaşabildik..
malum yaz sezonu,suanki gelişim den gayet memnunuz yönetim olarak.

tekrar Hosgeldin funvideolarina kaldığın yerden devam edebilirsin

Ben dün haber ettim birkac kisiye. Adam toplariz, eskisinden dahada büyük oluruz insallah.

kandemir61
28 Ağustos 2015, 14:39
Selamlar arkadaşlarrr bende geldim...Eski bilgilerimize ulaşamıyoruz dimi tecrübeli üye yazıyordu benim avatarımda da..

Paparazi39
28 Ağustos 2015, 17:39
Hayirli olsun
Ben de cok sevindim

Kamil09
28 Ağustos 2015, 17:54
Bende 2003 den beri eski boarda (Kamil) üyeydim yeni Boarda( Kamil09 ) olarak üye olmak zorunda kaldim eski ismimi kulanmama izin verilmedi mod arkadasimizdan rica etsek yine eski isimlerimizl kullanmamiza izin verilse nasil olur?

fifaman
29 Ağustos 2015, 14:30
Merhaba arkadaslar eski beceriksizler simdi özbeceriksizler mi olduk?

okti
14 Eylül 2015, 12:35
Arkadaslar hayirli ugurlu olsun hosgeldiniz bende eski üyelerden birisiyim ve yoklunuzu cok hissetim allah birdaha hissetirmesin cok sükür birlesdiniz yine
almanyadan selamlar

DeN!Z
18 Eylül 2015, 22:21
hepimize tekradan hayirli ugurlu olsun

DJ TENAY
18 Eylül 2015, 22:43
Bende 2003 den beri eski boarda (Kamil) üyeydim yeni Boarda( Kamil09 ) olarak üye olmak zorunda kaldim eski ismimi kulanmama izin verilmedi mod arkadasimizdan rica etsek yine eski isimlerimizl kullanmamiza izin verilse nasil olur?
Aslinda izin verilmedi diye birsey Olmamasi lazim..yinede eski isminiz icin Yönetici arkdaslar Yardimci olur elbet.. Saygilar

TipiTip
18 Eylül 2015, 23:10

Aslinda Board yeni oldugu icin üyelikte sorun olmamasi lazim..izin verilmedi diye birsey Olmamasi lazim..yinede eski isminiz icin Yönetici arkdaslar Yardimci olur elbet.. Saygilar

eski isimleri sans eseri alabilirseniz iyi

yoksa sizden önce baska birisi aldiysa o kisiye ismi ver diyemezsiniz

sonucta kimse kimseyi sahsi olarak tanimiyor , kimin kim oldugu nerden bilinsin

isteyen istedigi ismi almada özgür , ben eski istede bu isim ile katiliyrodum ,

burdada ayni ismi isterim gibi bir uygulama yapilmasi imkansiz

sansa kalmis istediginiz isim alinmadiysa alip kullanin

yok sizden önce alan olduysa kaderinize küsmekten baska care yok

DJ TENAY
19 Eylül 2015, 22:43
eski isimleri sans eseri alabilirseniz iyi

yoksa sizden önce baska birisi aldiysa o kisiye ismi ver diyemezsiniz

sonucta kimse kimseyi sahsi olarak tanimiyor , kimin kim oldugu nerden bilinsin

isteyen istedigi ismi almada özgür , ben eski istede bu isim ile katiliyrodum ,

burdada ayni ismi isterim gibi bir uygulama yapilmasi imkansiz

sansa kalmis istediginiz isim alinmadiysa alip kullanin

yok sizden önce alan olduysa kaderinize küsmekten baska care yok

Arkadasim Beceriksizler Yeniden Varoldu..Bu Yetmezmi:D isim Nick cok Önemli olmamasi lazim degilmi.. Böyle seyler Sorun olmamali..Saygilar

TipiTip
19 Eylül 2015, 23:47
Arkadasim Beceriksizler Yeniden Varoldu..Bu Yetmezmi:D isim Nick cok Önemli olmamasi lazim degilmi.. Böyle seyler Sorun olmamali..Saygilar

iyide ben baska birseymi yazdim ???

fthcyr
20 Eylül 2015, 23:40
Selam arkadaslar,

Beceriksizler´de 2003 yilindan beri KYB kullanici adiyla üyeydim. Hepiniz gibi bende kapanmasina üzülmüstüm lakin, GSworld ustanin son mesajinda yazdiklarina da anlayis göstermemek mümkün degildi. ÖzBeceriksizler´in hayata gecirilmesinde emegi olan herkese tesekkür etmek istiyorum bu iletimle. Insallah bir 12 yil daha bu güzel ortamda, güzel vakit geciririz.

Sormadan edemeyecegim: Board´un masraflari nasil karsilaniyor? Hepimizin bildigi gibi Server bedeli var, bunu her yil bagis kampanyasi baslatarak ücretin karsilanmasi daha iyi olmaz mi?
Böyle derece faydalanip yararini gördügümüz Board´a katkimiz olsun diye düsünüyorum.
Selam ve Saygilar

FENERBAHCEM57
21 Eylül 2015, 14:58
Selamunaleyküm herkese, bende yeniden araniza geldim, insallah evvelkinden daha güclü olacagiz.

ayontar
21 Eylül 2015, 15:43
Bizde elimizden geldigince katki vermeye calisacagiz ,eskiden oldugu gibi.

Kaplan
21 Eylül 2015, 23:59
Selamlar dostlar.
Arayi fazla acmadan bu forumu tekrar acmaniz cok iyi oldu.
Bi ara ciddi ciddi beceriksizler olmadan ne yapacaz diye dusunmustuk ;).

Plasma1981
22 Eylül 2015, 00:33
Selam arkadaslar.. Bende eski üyelerdendim.. Umarım tekrar eski haline döner forum

cce
22 Eylül 2015, 03:30
bende geldim.özlemişim

alueros
22 Eylül 2015, 10:31
herkese hayirli olmasi dilegi ile,beceriksizler ailesi olarak yine birarada olmak ne güzel.
bize bu vazgecemeyecegimiz ve asla vazgecmedigimiz Forumu tekrar güncellestiren ve bize kazandiran arkadaslara sonsuz tesekkürler.

iyiki varsiniz arkadaslar

saygilar

macomen
24 Eylül 2015, 00:03
yeni board hayirli ugurlu olsun,tekrar beceriksizleri canlandiran arkadaslara tesekkürler,bu arada tüm dostlarin simdiden kurban bayramini kutlarim.

saygilar

nasafly1
28 Eylül 2015, 11:41
sevdigim bir sayfaydi ama yeniden acilmasina sevindim emegi gecenlere tesekkürler...

mucurum
05 Ekim 2015, 02:45
güzel olmus, eyvallah

Efekan28
06 Ekim 2015, 23:35
selam bende en eski beceriksiz olarak sizinleyim

MiAy
07 Ekim 2015, 01:55
Demek Beceriksizlerden herkes burada toplanmis ve benim haberim yok:)

Sevindim böyle bir toplulugun tekrardan bir araya gelmesine,

Emegi gecen arkadaslara tesekkürler

cengizhan1
07 Ekim 2015, 15:12
arkadaslar beceriksizler bordumuzu acilmasina bende cok sevindim hayirli olsun benim ismim cengizhan20 i di simdi ise cengizhan1 olarak yeni üyeligimi tamam lamis bulunuyorum hayirli olsun bütün beceriksiz ler aylemize daim olsun boardumuz nice paylasimlar ve aktiv olma dilegim le hepinize basarilar diliyorum

cok Dogru dj tenay board dimiz acildiya cok sükür

rkaptan43
07 Ekim 2015, 19:18
Özlemisim be sizleri ve bu mavi sayfayi- Duisburgdan Selam lar
Kaptan Sat
Eski günlerdeki gibi basarilar arkadaslarr

debian61
16 Ekim 2015, 10:17
kapandı kendimi eksik hissettim hayırlı olsun

*özer52*
16 Ekim 2015, 22:50
slm dostlar bende geldim insallah beceriksizler gibi devam eder forumu acanlardan allah razi olsun saygilar *özer52*

mavisim20
18 Ekim 2015, 23:45
sanki bir
seyleri kaybetmis gibi olmustuk tekrar actiklari icin cok mutluyum emegi gecen herkese cok cok tesekkur ederim kaldigimiz yerde yine devam hepinizi kutluyorum .

serkan85
21 Ekim 2015, 08:56
beep.to kapatıldığını öğrendiğimde çok üzüldüm ama sayfa yeniden ayağa kalkmış çok sevindim. Umarım eski formu yakalarız.

Sevgi ve saygılarımla.

Morphin
22 Ekim 2015, 14:37
Slm arkadaslar, bende geldim :cool:

Tekrar sizlerlen bir arada olmak cok Gurur verici.

Bu imkani bizlere saglayanlara cok tesekür ediyorum.

Saygilarla
Morphin

hamsici
25 Ekim 2015, 11:53
uy uy uy hayirli ugurlu olsun... acilisi haber veren de yok..

profiler63
29 Ekim 2015, 00:11
bende eski beceriksiz im

catli murat
10 Kasım 2015, 21:09
bende herhese boadu güncellestirenlere tesekkür ediyorum

yesilgiresun
13 Kasım 2015, 06:23
=mutluer2002;611]selam arkadaslar

beceriksizler bordu acildigi seneden kapandigi seneye kadar her gün ugradigim ve ugramadigim zaman birseylerin eksik oldugu hissine kapildigim cok ama cok güzel bir forum sayfasi idi.Kapanisina bende cok üzülmüstüm lakin bu sayfa acildigi icin kendimi cok mutlu hissediyorum.Umarim bu forum da ayni eski sayfamiz gibi tadinda olur.Sayfayi acan ve bizlere bu sayfanin acildigini duyuran fizikcimurat arkadasima da ayriyetten tesekkür ederim.Beceriksizler bordunda oldugu gibi üye ismimi yine ayni koydum sanki hic bir sey olmamis ve beceriksizler sayfasi kapanmamis gibi.
Sayfada iyi vakitler gecirme adina hepinize saygi ve sevgilerimi sunarim

mutluer2002

Aynen sana katiliyorum Mutlu er kardesim

cimbomcakal
06 Aralık 2015, 21:05
S.Aleyküm..
Adinizi hep duydum ama nasip birayaymis.
Iyi Forumlar.
Hayirli olsun.

yagmurcu
08 Aralık 2015, 16:56
evet ben de cok sevindim tekrar acildigina. emegi gecen arkadaslara tesekkur ederim.

brian_usta
08 Aralık 2015, 19:03
tüm yeni arkadaslar hos geldiniz ,bazi üyeler aramiza katiliyor ve bir mesaj bile yazmiyor. olmuyor yaniii :confused::confused:

Prens-66
08 Aralık 2015, 19:07
Eskiden Hocam adımız Beceriksiz idi, şimdi Özbeceriksiz olduk, haliyle bunu'da başaracağız zamanıyla :D

brian_usta
08 Aralık 2015, 19:14
hic yazmayan bir kac kelleyi ucurma zamanim geldi hocam :D:D

baltamin kani kurumustu zaten :cool:

Prens-66
08 Aralık 2015, 19:23
Keskin değildir ondan, yoksa sen Kelle kesmeyi bırakmazdın Hocam :D

yenidoganli06
08 Aralık 2015, 19:31
Selam Arkadaslar Hayirli Ugurlu olsun. Beceriksizler kapandi diye Üzülmüstüm insallah buradada ayni sekilde Saygi ve Sevgi icinde Dostluklar olur...

aladagli04
11 Aralık 2015, 05:46
Selam
Eski tanidik yüzleri tekrar görmek cok güzel, yine eski günlerdeki basarili paylasimlari becerebilmek temennisi ile.

efe6
14 Aralık 2015, 17:30
slm Hayirli Ugurlu olsun cok güzel bir sayfa di ama yeni uvey olmamiz lazim ben cok ezkidim kine yeni üvey olmamiz lazim iyiki var beceriksizler

bagatur58
15 Aralık 2015, 23:09
hic haberim yoktu rast gele buldum süpersiniz...

gabak67
22 Ocak 2016, 16:13
Hepimize hayirli olsun
Emeginize ellerinize
Saglik

mahir_kolp
30 Ocak 2016, 02:36
Vaybe sayfada neler değişti
Iki senedir girmiyodum
Neler olmuş neler

ALSANCAK-35
07 Mart 2016, 00:04
Yazabildigim yazamadigim eski dostlarimiz hepiniz tekrar hosgeldiniz Özbeceriksizler Akademisine.Tabirimi insallah yerinde kullanmisimdir.Ben eskisinde (Beceriksizler) ve bu (yenisinde devaminda diyelim) üniversitede cok seyler ögrendim cünkü.Hepimize iyi forumlar olsun insallah.

yahyamevlud
25 Mart 2016, 06:58
Sagol Kardesim
Gününüz geceniz hayirli olsun Allah bizleri kimselere muhtac ve magdur etmesin.

ibrahimcan
15 Nisan 2016, 13:15
Eskisine yetişemedim ama yenisinde burdayım. Nasip olursa uun yıllar burda olmayı düşünüyorum.

Hepinize iyi forumlar

erhan2010
23 Nisan 2016, 17:35
Selam arkadaşlar nihayet kavuştuk.

deniz2000
29 Nisan 2016, 22:28
nihayet kavuştuk canlar

Django54
13 Haziran 2016, 21:52
selamün aleyku, arkaaslar.. Ramazan ayinin bütün insanlik alemine hayirli olmasini diler herkese Uzun ömürler dilerim.. Bu sayfayi yeniden kurumus bir güle benzetip yeniden canlandiran bütün emegi gecen Ustalara acemilere ve yardimda bulunan bütün beceriksizlere basarilar ve saglikli günler dilerim hepinizden ALLAH Razi olsun... saygilar.. Dostlarim....

pirat38
18 Haziran 2016, 12:08
Herkeze Selam Olsun.....

Arkadaslar kardesler abiler su an eski beceriksizler üyesi olarak oradaki ismim hatirlayan belki olur Volkan58 , sevincimi sizlerle paylasmak istedim.
inanirmisiniz su karincayi tekrar görmenin mutluluyunu anlatamam, bende beceriksizlerin cok eskilerindenim, burada umarim eski dostluklar eski beraberlik daim olur, umarimki hep beceriksizler kaliriz, becerenleri gördükte ne oldu, ben kendi sahsima yaziyorum, ben en beceriksizim beeeeee :) ....
cok gec oldu belki bu sefer bulmam, umarim araniza tekrar kabul edersiniz....
1.ci sezon yani beceriksizler ilk kuran herkeze buradan tesekkürlerimi sunar saygilarla selamlarim.
Öz Beceriksizler cok makbul olmus, bu serefi bize tekrar yasatan abiler kardesler ve arkadaslara buradan cok cooooook tesekkür eder saygilarimi sunarim,
2.ci Sezonumuz Hayirli Ugurlu olsun....

Selamlar Saygilar
Volkan

gamberoglu2000
18 Haziran 2016, 12:42
karam 82 usta basta olmak uzere diger modarator arkadaslar yonetiyordu zaten beceriksizleri gs worldun ismi kalmisti eski bordda sizin anliyacaginiz aslinda paylasim yapan calisan arkadaslarimiz yine devam ediyorlar onun icin burdaki bu bordu tekrar activ hale getiren emeklerini zor odeyecebilecegimiz basta karam usta olmak uzere ismini sayamadigim modarator arkadaslara birer birer tesekurler ederim ve eklemeden gecemeyecegim eski beceriksizlerden cok daha toleranz ve anlayisli seviyeli huzurlu bir bord su an benim gozumle saygilarimla.

efendy
25 Haziran 2016, 14:27
Arkadaslar merhabalar,

bende bircok eski üye gibi sayfanin kapandigina cok üzülmüstüm, özbeceriksizleri gördügümde yüzümde hemen bi tebessüm olustu.
Birdaha böyle birseyin olmamasi icin ne gerekir? ben boardin üyesi olarak yapabilecegim birsey varsa elimden geldigi kadar yapmaya hazirim, ve inaniyorumki bircok üyede benimle ayni fikirde olacaktir.

saygilar, efendy

Yesilbayirli34
11 Temmuz 2016, 00:53
Selamlar eski ismimle yeni Board ta tekrardan beraber olmamıza ben ve tüm Boardci arkadaşlar adına Modörutorlere Teşekkür ederim
İnşallah uzun yıllar boyunca beraber oluruz saygilar

firat01
10 Eylül 2016, 20:14
herkese selam....Başarılar....BirimizHepimiz,HepimizBirimi zİçin...GSWORLD neredesin...machhhh

TR42GS
17 Eylül 2016, 13:44
Selamünaleyküm Arkadaşlar
İlk duyduğumda çok sevindim.Benim birader Telefonla aradı haber verdi.
İlk yaptığım iş hemen eski şifremi vede şu anki ismimle giriş yapayım dedim olmadı.
Yinede eski ismimle anında üye oldum.
Emeği geçenlere açmaya vesile olanlara şimdiden teşekkürler. Ellerine kollarına sağlık.
Bu arada Angaralı diye bir üye vardı.
Onun Profil resmi müthişdi😂
Sonuçta çok güzel olmuş.
İnşaallah iyi zaman geçirmek dileği ile
Saygılar

mfw
13 Kasım 2016, 20:39
hayirli olsun hepimize

Turkmenoglu
02 Aralık 2016, 09:42
Selamun aleykum arkadaslar...

Oncelikle Allah'in rahmeti ve bereketi uzerinize olsun. Hayirli cumalar..

Daha once uye oldugum beceriksizler boarda yeniden kavusmak beni son derece sevindirdi. Emegi gecenlerden Allah razi olsun...

Oztansel
02 Aralık 2016, 10:51
selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım.

smeilet
02 Aralık 2016, 11:08
A.Selam.
Yeni arkadaşlar hoşgeldiniz.
Herkese hayırlı Cumalar.

kova65
02 Aralık 2016, 14:40
Sizlerin fiirlerinden faydalndigim icin cok mutluyum ve sizlere cok,cok tesekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN

dadasfeyzo
10 Aralık 2016, 17:18
arkadasim kolay gelsin
sevgi ve saygilarimla

sevinc88
20 Ocak 2017, 21:59
basladiginiz ve kapattiginiz gunden bu yana elimizden geleni yapmaya alisiyoruz yazamasak da bazen giremesekde goz atip cikiyoruz hersey icin tesekkur ederiz super bir form elleriniz gozleriniz der gormesin

mazak74
28 Ocak 2017, 19:56
selam, yine geldinigize sevindim, özlemistim acikcasi :=)

sevinc88
04 Şubat 2017, 13:32
selam arkadaslar bende eski beceriksizler board uyeydim ve burdaya geldim kapaninca baya uzuldum bende ama sukur tekrar acildi saygilar iyi calismalar

sefa066
17 Mayıs 2017, 17:58
Yeniden canlanmaniza sevindim, sizde hosgeldiniz

ordu
19 Ocak 2018, 08:17
ok78rcpjuhu

konyamevlana42
05 Temmuz 2018, 18:37
eski doslar unutulmaz selamlar