PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Soru : paypal ile ödeme hakkinda.?

01adanaLi01
26 Eylül 2016, 15:13
bir handy sattim alici parayi paypal ile gönderdi ben simdi handyi gönderirsem parayi geri hemen cekebilirmi? sahtekar filan olmaz insallah?

garip_38
26 Eylül 2016, 15:22
olmaz yolla bendevamli paypalla yaparim sorun olmaz..

Safak
26 Eylül 2016, 16:11
gönderirken Versichert gönder birşey olmaz...

01adanaLi01
26 Eylül 2016, 21:50
versichert gönderdim sagolun

knylm
27 Eylül 2016, 23:52
Paypalla sikinti satista sonradan olabilir.
Sakat birine denk gelirsen Handy yazdigi gibi degilmis.Hatali veya yipranmis gibi sikayetci olursa paypalla kafan agriyabilir.Paypal parayi aliciya geri gönderebilir.

01adanaLi01
28 Eylül 2016, 14:29
hic acilmamisti resmini istedi gönderdim dün eline gecmis tesekkür etti galiba sorun yok

{{A_L_E_X}}
08 Ekim 2016, 11:23
Burda dikkat etmeniz gereken 2 sey imzali takipli postayla Paypal da cikan adrese yollamaniz
ornegin: Mal elime ulasmadi diye iddia ederse imzali takipli posta ile kurtarirsiniz ,bir baska senaryoda alicinin herhangi bir nedenle Paypaldakinden farkli bir adrese yollamanizi istemesi ,kesinlikle kabul etmeyin zira yine ulasmadi derse kanitlamada dikkate alinacak adress paypal adresidir ...

knylm
19 Ekim 2016, 01:09
Mal bahsettigi gibi degil dedigi andada sakat.

{{A_L_E_X}}
25 Ekim 2016, 09:37
Mal bahsettigi gibi degil dedigi andada sakat.

dogru soyluyorsunuz bu durumda yapacaginiz sey kesinlikle iddiaci olmayip takipli registered posta ile mali iade yollamasini istemek yonunde olacak ...

Malesef risk faktoru hep var 0 riziko yol kapidan pesin para ile satmak gibi gorunse bile dusunursek onda bile risk var . Burda bir arkadas yazmis adam sonradan mal sahte diye blof yapmis yada adam vurur kafana 1 tane, alip kacar cihazi...

Allah yardimcimiz olsun Serefsizlerden uzak tutsun.