PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evden cikis verdiler

74karadenizli74
25 Ağustos 2016, 20:35
Selam arkadaslar.
Ev sahibi bana evden cikmam icin 31.05.2017 zaman verdi. Sebep ise eigenbedarf. Oturdugum ev iki katli ust katdaki adam zaten kilesede görevli biriydi. 7 senedir bu evde oturuyorum .Eve ilticacilati koyacaklsrmis.
Benim sorum . Böyle haklsri varmi? Tasinirsam umzugkosten öderler mi? Tasindim eve mutfam buyuk ihtimalle uymicak.
Ne yapmam lazim benim zaten mietschztzverein gidecem.

Memoli1976x
25 Ağustos 2016, 20:44
Seni cikarib Ilticacilari koymak istiyorsa nasil Eigenbedarf oluyormus acaba?

74karadenizli74
25 Ağustos 2016, 21:03
Bende bir bilsem.cikis sebebi eigenbedarf yazmislar. Kilise papazi söylemesi ilticacilari koyacaz dedi

Gercekler
25 Ağustos 2016, 23:08
Seni cikarib Ilticacilari koymak istiyorsa nasil Eigenbedarf oluyormus acaba?

Ev papazin degil, kiliseye aitdir. Yani tüzel bir kisiye. Tüzel kisilerinde eigenbedarfi olabilir.

hOrOz
26 Ağustos 2016, 00:31
Hahaha Türkçe deki papaza gelmek deyimi burdan geliyor galiba !!!!

Bence avukata danismak daha iyi...
Kündigrund olarak hiç inandirici gelmedi

Tasinirsan niye odesinki aynisi mutfak icinde gecerli

Memoli1976x
26 Ağustos 2016, 00:39
Ev papazin degil, kiliseye aitdir. Yani tüzel bir kisiye. Tüzel kisilerinde eigenbedarfi olabilir.

Ev Kiliseye ayit oldugunu Arkadas yukarda yazmamis, ondan bende öyle cevab verdim.

Fani66
26 Ağustos 2016, 02:26
İyi bir Avukat bulup bu işe "wiederspruch" yani itiraz yapman lazım. Bu Avukat "Mietrecht"
yani Emlak ve Ev Hukukçusu olacak. Kimse seni evinden çıkaramaz, eğer kiranı ödüyorsan.

hOrOz
26 Ağustos 2016, 08:42
İyi bir Avukat bulup bu işe "wiederspruch" yani itiraz yapman lazım. Bu Avukat "Mietrecht"
yani Emlak ve Ev Hukukçusu olacak. Kimse seni evinden çıkaramaz, eğer kiranı ödüyorsan.

Çikaramaz demiyelim eğer geçerli ve gerekli sebebleri varsa çikarabilir..
Tabiki kündigungs sebebi onemli ...
Mietschutzverein a daniş ve avukata ...

Gercekler
07 Eylül 2016, 21:40
Minareyi calan papaz, kilifini zaten uydurmustur. Adi üstünde papaz.