PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir izin daha bitti sag salim döndük

gizemm
23 Ağustos 2016, 22:13
Slm arkadaslar basliktada belirtigim gibi bir izin daha bitti evimize sag salim döndük , pazar öglen 12 .00 de izmirden yola ciktim canakkaleye geldim lapsekiden karsiya gecmem icin 5 km gemi sirasi ni 3 saat bekledik inanilmaz bir kalabalik vardi , neyse karsiya gectik kapikule dolu oldugu icin pazarkule kapisindan gecis yaptim 5 dakika icinde gectim sonra yunan ayni sekilde 5 dakika sürmedi bile ve takip ettim sehir sofia bulgar yolu guzel ve sorunsuz bitti bulgarda bir benzinlikte 4 saat uyudum sonra sirp a girdim baya bir kalabalik vardi gümrük kontrolden cikmam 2 saat sürdü sonra hirvat üzeri dönüs yapmaya karar verdim hirvat yolu süper biraz pahali hirvat tada 4 saat uyudum baya bir soguk ve yagmur vardi , 16 ,50 otaban parasi var sonra slovenya 15 euro otoban parasi ve avusturya tünel parali derken almanya ya girdim , pasau dan sonra asaga yukari 90 km sonra guzel bir benzinci var orda da 5 saat uyudum tek söför olunca biraz zor oluyor neyse ordan sonra köln 515 km yazdi , inailmaz bir yogunluk her zamanki gibi her yer tamir ve radar deli oldum köln e kadar stau icinde bir almanya yolu gecti bugun sali saat öglen 12 .00 itibari ile evime 48 saate ulastim Vatanim cok guzel doyamadan geldik aklimiz orda kaldi yapacak bir sey yok saglik olsun izine gidecek olan herkese iyi yolculuklar dilerim saygilar..

karam82
23 Ağustos 2016, 23:15
Hosgeldın evıne

Güzel bılgılerın ıcın teşekkür ederım Arkadasım özellikle 3 sefer uyuduğunu belirtmen de uykusuz araç kullananlara ınsallah örnek olur..

Allah tüm Vatandaşlarınıza hayırlı dönüşler nasip etsin

Memoli1976x
24 Ağustos 2016, 00:45
Verdigin Bilgiler icin Tesekkürler Arkadasim.

Ayrieten gecmis olsun ve Evine hosgeldin.

gizemm
24 Ağustos 2016, 12:38
Memoli ustam , ben her zaman izin yolunda cok mola verir bol bol uykumu alip saglam bir sekilde Vatanima varmak isterim , orda yolumuzu bekleyen ailemiz var gec olsun temiz olsun mantigi ile arabamda tasidigim cocuklarimin esimin can güvenlikleri acisindan , uykumu iyi alarak kimsenin hayatini tehlikeye atmadan bir yolculuk yapmak isterim , yollarda cok kaza gördüm dikkatli olmak sart diye düsünüyorum , tüm gurbetci arkadaslarima iyi izinler dilerim saygilarimla ..