PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aranizda Berlin,yakinindaki Tropical Islands,a giden varmi?

mustimercan
06 Temmuz 2015, 12:29
arkadaslar aranizda buraya giden varmi?tavsiye edermisiniz cocuklar icin?ben NRW,de kaliyorum,ve cocuklarlarla tatilde buraya gitmek istiyoruz 3 yada 4 günlük.ama kendi otelerinde nerdeyse hic yer yok olanda baya tuzlu..acaba bunu yakinlarinda otel varmi?orada kalsak günlükte iceri girsek?

cenk1978
06 Temmuz 2015, 13:36
selam arkadaş.ben berlin denim ama tropical islanda hic gitmek nasip olmadi.
kardeşim ler ve bir kac arkadaşım gitmişti.
gayet de memnun kalmışlardı.

arama motorunda baktim yakininda landhaus krausnick diye bir otel var...oraya bir göz at istersen.

arti hotels übernachtungen yazarsan aramamotoruna sana oranin etrafinda konaklama yerleri sunar.

dolunay28
06 Temmuz 2015, 20:50
arkadasim ben berlinden, buray a 60km uzak, tavsiye ederim, cok eglenceli, zaman ve gutscheinli bilet buldukca gideriz aile ilen, kendi hotelleri cokpahali, yakinlarinda otel varmi bilemiyorum, kesin vardir, arkadasin yazdigi gibi arama motorlarindan bir arastir, unutmadan tropical icin gutschein ler oluyor,biri ödüyor biri bedava giriyor tavsiye ederim, ebay kleinanzeigenden bakabilirsin gutscheinleri veya ebay dede var. simdiden iyi eglenceler, slm lar..

Aydin71
11 Ağustos 2015, 10:29
Selam arkadaşlar ben iki sene önce gittim. Benim Hoşuma gitti fakat çok kalabalık ve pisti. Yerde Hamam böcekleri vardı. Yemekler çok kötü pizza dondurucudan! Yani hazır pizza. Kahve desen içemezsin su gibi bardaklar leş gibi yinede eğlenceliydi çocuklar için.

vw99
02 Eylül 2015, 21:19
Slm : tavsiye ederim ben Hannover tarafinda kaliyorum 360 km
2 kez gittim cok guzel hafta sonu veya tatillerde kalabalik oluyor
Icerde cadirlar ve evler var hallenin ici de oralarda konaklama yaparsin aksamlari isiklar yaniyor suyun icinde şelale var kendini birak wirpole herseyi unutursun
birde romantik biriysen off super bir yer
polanya yakin oraya polonlar cok geliyor

H@K@N
02 Eylül 2015, 23:28
Tropical Islands Angebot (http://travelbird.de/45663/1-2-naechte-tropicalislands-zimmer/?utm_source=affilinet&utm_medium=cpl&utm_campaign=affilinet-deeplink)

Tropical Islands icinde kalmak istemeyenler,assagidaki video'nun 11:14 - 11:41 arasini seyretsinler.

Tagesticket(Hotel Haric) :
Tropen ve yaninda Sauna kullanmak istiyorsaniz büyükler icin kisi basi 44,00 € , Cocuklar 34,00 € , 0-5 yas arasi ücretsiz.

Tagesticket Angebot(Hotel Haric)
Tropen Sauna haric büyükler icin 30,00 € , Cocuklar icin 25,00 € , 0-5 yas arasi ucretsiz.

https://www.youtube.com/watch?t=16&v=3F1oMB66RIA#t=770.914482

Antakya
03 Eylül 2015, 01:57
Bir kere gidip görebilir insan orayi. Fakat ikinci defayi tavsiye etmem.
cok pahali ve oranin özelligini gördükten ve tattiktan sonra ikinci defaya heves ve istek kalmiyor. Bulundugunuz yörenin Spaßbadı hem hesapli hemde daha zevk vericidir.
tropical islandin resimlerine pek fazla kanmayin.
Genede siz bilirsiniz.

Osmanbey34
04 Kasım 2017, 01:52
Herbstferien de 3 günlügüne Berlin Tropical Islands gittik.

Buraya gitmeyen varsa tavsiye ederim cok cok güzel. Mobile Homes da kaldik ( Ferienhaus gibi evler) Cok Temiz ve servis süper. Cocuklar cok eylendi. kaldimiz gün yaklasik 5200 kisi vardi. Toplam 6000 kisi aliyor. Ama itisme kakisma yokdu. cok rahat günler gecirdik. Halle cok temiz. Misarfir olarak cok polonyali vardi. Ama hic bi sikinti yasamadik. Halle inanilmaz büyük. hayatimda böyle halle görmedim. Avrupanin en yüksek rutsche si bu hallenen icinde mis. Ama o rutsche bu hallenin icinde cok ufak kaliyor.

iki önemli not yazmak istiyorum:

1. Yiyecek icecek cok pahali evden götüre bilirsiniz.

2. sakin tagesticket almanyin. gününüz beklemek ile gecer. ( hata bekleyen lerin resimi cektim.) benden size tavsiye mit Übernachtung. o zaman VIP olarak girisden geciyorsunz. Übernachtung icinde Sauna hersey inklusive oluyor. Biz toplam 5 Kisi gitiik. 2 Büyük 3 Cocuk. Ben ve Oglum toplam 235 Euro ödedik. 3 gün Tropical Islands da kaldik ve 2 gece Mobile Homes da gecirdik. Mobile Home lar güzel ve komforlu. TV , Buzdolap hersey var, Internet dahil, Terasse da Elektro Grill var. Fiyatlar bence normal..... Park yerine ücret ödemiyorsunuz. Mobile Home da kalinca Transfer icinde oluyor. Alan cok büyük ve cok genis.

https://www.tropical-islands.de

https://youtu.be/c_XXS59INlY

MEGAbond
04 Kasım 2017, 02:39
ilk defa duyuyorum,,güzel eglenceli bir yere benziyor.