PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pazarkule sinir kapisina nasil gidilir ?

gizemm
10 Temmuz 2016, 10:14
Slm arkadaslar bir izin daha geldi catti , yollari takip ediyorum da gümrükler inanilmaz dolu bende tam bu yoldan gecmek istiyorum svilingard a gelmeden önce grece tabelsini daha önce görmüstüm ama cesaret edipte dönmedim devam edip kapikuleden giris yaptim o sicakta 6 saat bekledim , bu sene bu yolu denemek istiyorum , bilgisi olan arkadaslardan ricam nasil pazarkule sinir kapisina nasil giderim ? burdan grece tabelasindan döndükten kac km sonra gümrük hangi yolu takip etmem lazim ? datayli sekilde yazarsaniz cok sevinirim saygilarimla herkese iyi izinler dilerim ..

06murtur
10 Temmuz 2016, 12:00
google Mapsden Screenshot yaptım
İnşallah işine yarar
https://i.hizliresim.com/y4DkWM.png
Saygılarımla
06murtur

deli-kadir
10 Temmuz 2016, 13:14
Benim yola çıkış tarihim 6 ağustos. Eğer 7 sinde kapikule çok yoğun olmazsa bende pazarkuleden geçmeyi düşünüyorum

06murtur
10 Temmuz 2016, 16:09
Ben bu sene Almanyalıyım , ama heves işte Sılayolunu takip ederim :o
Canlı Kameralar var bütün Millet Kapıkuleye yöneliyor
Kapıkule Canlı Webcam (http://trakya.gtb.gov.tr/saha-canli-goruntu/kapikule/yolcu-giris-peronlari)
Pazarkule Webcam (http://trakya.gtb.gov.tr/saha-canli-goruntu/pazarkule/yunanistan-tarafi)
bu imkanlarımız var mesela Webcam ile takip etmeye , Swilengrada varmadan önce bir check up yaparım ona göre yolumu seçerim ok78rcp
Saygılarımla
06murtur

Nazarnet
10 Temmuz 2016, 17:20
Bu kapiyi gecen yil kullandim yanilmiyorsam Ormenio diye bir tabela vardi. Bu yolu kullanacaksaniz navigasyon lazim olabilir ilk sizi Bulgar gümrügü karsiliyor burayi gecince Yunan'da pasaportları siz götürüp veriyorsunuz araba ne var kim var hic bakmiyorlar pasaporta bakip geri veriyor. Yalniz yolda sizden baska araba göremeyebilirsiniz ve tedirgin olabilirsiniz. Bir Yunan köyünün icinden gececeksiniz cok sessiz ve birilerini görürseniz sanslisiniz.

acipayamli
10 Temmuz 2016, 17:36
Slm arkadaslar bir izin daha geldi catti , yollari takip ediyorum da gümrükler inanilmaz dolu bende tam bu yoldan gecmek istiyorum svilingard a gelmeden önce grece tabelsini daha önce görmüstüm ama cesaret edipte dönmedim devam edip kapikuleden giris yaptim o sicakta 6 saat bekledim , bu sene bu yolu denemek istiyorum , bilgisi olan arkadaslardan ricam nasil pazarkule sinir kapisina nasil giderim ? burdan grece tabelasindan döndükten kac km sonra gümrük hangi yolu takip etmem lazim ? datayli sekilde yazarsaniz cok sevinirim saygilarimla herkese iyi izinler dilerim ..

arkadasim ben avusturya linz de kaliyorum almanyadan (cumartesi ogleden sonra tir yasaklari basldigi icin yollar daha rahat oluyor) pazar gunu yola cik inanki hafta ortsi ciktigindan daha rahat yolculuk yaparsin hic bir gumrukte fazla beklemezsin donuste de pazardan cik giderken pazartesi sali izin al cok cok rahat gelip gidersin cunku siz almayadan avusturya sinirina gelinceyekadar burdanda eski yugolar yola macarlar romenlerde yola cikiyor yollar kalabalik oluyor eger pazar gunun cikarsan yolda HALAY CEKE CEKE GIDERSIN internetin veya navi var ise hic problem olmaz istersen gumruklerdeki kameralardan canli gorursun ona gore yoluna devam edersin pzarkule yolu yaklasik enson 2013 kullandim ( 40 km uzuyor)