PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bulgarda gecen sene radara yakalanmistim bu sene sorun cikarmi?

KonyaliHüso
09 Temmuz 2016, 19:03
elam arkadaslar...benim bi sorum olucakti...gecen sene türkiyeden almanyaya dönerkene bulgaristan otobaninda sabit radara yakalanmistik bayada bi hiz vardi...tabiki ordan buraya ceza yolluyamiyorlar...benim sorum su olacakti bu yilda bulgardan gitmeyi düsünüyoruz aceba sinirda bi sorun cikarmi bilirlermi?

BeCeRiKsIzDj
09 Temmuz 2016, 19:32
Bulgarin buraya ceza yollayamadigini kim söyledi?
Avrupa Birliginde nede olsa bu ülke. Plaka ayniysa en kötü ihtimal gümrükde seni bilgilendirmeleri vede kanitlamalari gerekiyor.
Bana sorarsan merak etme hic bisey olmaz ceza gelirdi eger miktar büyük olsaydi.

Hayirli yolculuklar yolunuz acik olsun.

KonyaliHüso
09 Temmuz 2016, 20:05
ceza yollaya bilselerdi kesin gelmisti...cünkü baya hizliydik ve miktar yüksektir...

mutlumis
10 Temmuz 2016, 13:10
Selam,
Almanya kanununa göre zeten Zaman asimina ugruyor. Büyük ihtimal oranin kanunuda öyledir.

fuk_18
10 Temmuz 2016, 19:24
sikinti cikmaz gelse simdiye gelir ab de oldugu icin buraya ceza geliyor

giresun28
10 Temmuz 2016, 19:27
gecen sene benim arkadasa gümrükte 800 € kilitlediler sebebi bir sene önceden radara yakalanmis veya ödememis.kesin bildigim 1 sene önceki radar sucunda dolayi cezayi ödedigi

fuk_18
10 Temmuz 2016, 23:58
tamamda adamin haberi yokki mahkeme verseydi keske

gecen sene benim arkadasa gümrükte 800 € kilitlediler sebebi bir sene önceden radara yakalanmis veya ödememis.kesin bildigim 1 sene önceki radar sucunda dolayi cezayi ödedigi

BeCeRiKsIzDj
11 Temmuz 2016, 10:45
Ne olursa olsun Radar KANIT´lanmasi gerekiyor. Video-Resim vs... Kanitlasalar bile ben bu radara girmedim eger siz israr ediyorsaniz cezayi almanyaya gönderin ben Avukatima verecegim diyerek yolunuza devam edebilmelisiniz. Biraz cesaretli olmak gerekiyor böle seylerde. Facebookda "Sıladaş - Sıla Yolunda Arkadaşın" diye bi grup var bu gruba katil ve oraya bi yaz basindan gecmis olanlar garanti vardir. Ve bu Grubu sürekli Araba ile Yola cikan arkadaslara tavsiye ediyorum. Her Türlü yardimci oluyorlar.

Selametle

tr-22
11 Temmuz 2016, 11:59
@KonyaliHüso
Her neyse gecmi olsun diyorum,yalniz bu sene gidersen burayi bilgilendirmeyide unutma,herhangi bir sorun yasayip yasamadigina.

TOLGAoo
06 Aralık 2016, 23:08
selam 09.08.2015 bulgaristanda Sabit radara yakalandim benzinligin yaninda flash patladi cekti yeni aotobanda highway Trakia saba 4.58.dün ceza geldi 15 ay sonra almanyaya einschreiben 140 yolda 155 gitmisim 50 leva ceza yaziyor euro 25,77 ceza elime gestimi 14 gün icinde ödersem yüzde 30 indirim yaziyor mektubu bana bulgaristandan 08.06.2016 yolamislar Ministry of Interior -bulgaria chief directorate national police-traffic police. almanya ve bulgarca yazi yolamislar