PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyada Güvenilir Araba Kiralama yerleri.Tavsiyeleriniz!!

avcilar kirali
05 Temmuz 2015, 12:26
baslikda yazdigim gibi Antalyada Agustos ayinda 3 Haftaligina Araba kiralamayi düsünüyorum.Tavsiye edeceginiz yer varsa sevinirim,saygilar

cenk1978
05 Temmuz 2015, 15:24
selam arkadas....
http://www.cizgirentacar.com/de

buraya bir göz at istersen, tavsiye edebilirim

tufanci
05 Temmuz 2015, 16:24
elit rent a car i deneyebilirsin , http://www.elitcarrental.com/

LocDog
05 Temmuz 2015, 18:08
baslikda yazdigim gibi Antalyada Agustos ayinda 3 Haftaligina Araba kiralamayi düsünüyorum.Tavsiye edeceginiz yer varsa sevinirim,saygilar

Arkadasim sana kivanc rent a car i tavsiye ederim! Ben kendim Antalya liyim ve kivanc rent a car benim iyi arkadasim. Ben ondan her sene aliyorum ve saglam güvenli rent a car ci! Kendisi araba tamircisi ve araba kiraliyor! www.kivancrentacar.com

Arkadasim araba kiralarken buna dikkat et cok rent a car ci lar arabalari full kasko yapip vermiyorlar araba alirken bunu hep sor! Saygilar LocDog

Haziran
05 Temmuz 2015, 18:14
Bu rentcar 'larin insternet sayfalarindaki Araba hesaplatma sistemleri ile gercek istedikleri fiyatlar hic birbirini tutmuyor.
neden böyle diye sordugun zamanda simdi Yaz sezonu ordakileri yaz sezonu icin degil diye uyduruk cevaplar veriyorlar.
madem sayfani aktuellestir ve yaz sezonu fiyat listeni ekle.
ama amac tabiki belli.

LocDog
05 Temmuz 2015, 18:19
Bu rentcar 'larin insternet sayfalarindaki Araba hesaplatma sistemleri ile gercek istedikleri fiyatlar hic birbirini tutmuyor.
neden böyle diye sordugun zamanda simdi Yaz sezonu ordakileri yaz sezonu icin degil diye uyduruk cevaplar veriyorlar.
madem sayfani aktuellestir ve yaz sezonu fiyat listeni ekle.
ama amac tabiki belli.

Arkadasim Antalya da genelinde yazin 20-45€ arasi oynuyor tabiki arabalara göre fiyatlar degisiyor.
Saygilar LocDog

Muhammed
24 Temmuz 2015, 09:21
Merhaba Arkadaslar,

ben Antalya'ya tatile gidecegim otele.

1 Günde araba kiralayip gezilip görülmesi gereken yerlere gitmek istiyorum.

Internette bazi siteler buldum araba kiralanabilen fakat ben sizin tecrübelerinizide ögrenmek isterim eger varsa.

Kimleri tavsiye edersiniz nelerden dolayi basiniz agridi felan.

Yardimlar icin simdiden Tesekkürler.

hope41
24 Temmuz 2015, 10:28
Antalya da hangi firmalar var bilmiyorum ama Elite rent a car varsa tavsiye ederim, IST da kiraliyorum ben ordan gidince saglam büyük firma.

Ancak sadece 1 gün icin lazimsa Europcar ya da Avis gibi yerlerden al yani ne kadar pahali da olsa ödeyecegin yalnizca bir gün netice itibari ile. Ucuz yerler uzun süreli kiralamada ise yarar fiyat olarak bence. Onlarin arabalarai daha iyi olur hem. Yani Fiat, reno filan almaktansa kücük firmalardan, Europcar dan misal Ford filan alirsin... Aklinda bulunsun Miles& Smiles kartin varsa AVIS den arac kiralarken biraz indirim yapiyorlar.

exkalibur
18 Ağustos 2016, 21:19
cizgi rente car dan 4 kere kiraladim hicbir sorun yasamadim
ama dikkat edilmesi gereken birde sahte korsan cizgi rentecar var dikkat edin
müsteri numaranizi sormuyor ve sacma sapan bilgiler soruyorlarsa korsan dir :)