PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Babam Felcli Hasta Türkiyeden imzali kagit istiyorlar hemde noter tasdikli

mero
08 Haziran 2016, 23:35
Merhaba Arkadaslar Türkiyede Babamin tarlasin dan yol geciyor istimlak edildi para ödemek istiyorlar babamin imzali noter tasdikli kagit göndermesi lazimmis hasta ve felcli oldugu icin imza atamiyor bu durumda bizim ne yapmamiz lazim bilgisi olan arkadaslardan yardim rica ediyorum tesekkürler..

uyku
08 Haziran 2016, 23:40
Babani konsolusluga götürüp sizden birisine vekalet vermesi lazim,ama babani mutlaka konsolus görmesi gerekiyor.

mero
08 Haziran 2016, 23:43
Babani konsolusluga götürüp sizden birisine vekalet vermesi lazim,ama babani mutlaka konsolus görmesi gerekiyor.

tesekkür ederim...cok sagol..

uyku
08 Haziran 2016, 23:44
Baban konusabiliyormu veya anliyormu kosmalari bunlar önemli ,gecen kendim sahit oldum babalarini tekerlekli sandalyeyle getirmislerdi konsolus hanim sahsen yanina gelip sorup onay almisti babadan .insl yardimci olmusumdur.gecmis olsun.

gamberoglu2000
09 Haziran 2016, 05:40
oncelikle gecmis olsun konusabiliyorsa bilinc yerinde ise parmak bastirarak hallederler ama bunlarin tam aksi bir durumsa doktor kagitlariyla ceviri mhkeme filan ilk gelen babandan sonra annene devrederler imza isini.

Gercekler
12 Haziran 2016, 20:12
Merhaba Arkadaslar Türkiyede Babamin tarlasin dan yol geciyor istimlak edildi para ödemek istiyorlar babamin imzali noter tasdikli kagit göndermesi lazimmis hasta ve felcli oldugu icin imza atamiyor bu durumda bizim ne yapmamiz lazim bilgisi olan arkadaslardan yardim rica ediyorum tesekkürler..

Baban Türkiye'de analasilan. Babana en yakin noteri internetden sec, durumu anlat. Noter evine gider gerekeni yapar ve kagidi sana yollar. Beteri 3-5 noterin yol parasini vermis olursun. Bukadar basit.