PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sadece 1 ayligina gecici bir oda ariyorum

erginkutlu
02 Haziran 2016, 23:03
Arkadaslar merhabalar
Almanya´dan is teklifi aldim ve 30.06.2016 - 04.08.2016 tarihleri arasinda Hamburg´ta 22761 posta kodlu (sanirim Altona olarak geciyor) gecici olarak kalabilecegim uygun bir oda ariyorum. internette bircok sitede baktim, evinin odasini kiralayanlar var. kontaga gectigim zaman ya tarih uymuyor, ya kalacagim bir aylik süre uzun geliyor. bana bu hususta yardimci olabilecek Hamburg´ta yasayan arkadaslardan yardim/öneri bekliyorum. ücret olarak da 500 ila 1000 € arasi verebilirim. simdiden cok tesekkür ederim
Not : en son ihtimal bir otel bakacagim ama o evrede hangi oteller var, ayirdigim para yeter mi ve otelin bulundugu cevre nasil bilemiyorum

gamberoglu2000
02 Haziran 2016, 23:18
anlasirsan 1000 € oteldede kalabilirsin bosuna ugrasma oteli gec misafir odalari var kahvelerin uzerlerinde yada yanlarinda kahvehanelere ait oluyor gaste zimmer oralarla anlasirsa verecen para az degil 1000€ bence rahatlikla bulabilirsin.

sadece
03 Haziran 2016, 09:37
airbnb uzerinden de arastirmakta fayda var bence.

erginkutlu
03 Haziran 2016, 20:35
airbnb´de de arastirdim. kimisi icin kalacagim tarih ccok uzun sadece haftasonu kalacaklara kiraliyormus odayi. kimisinin o tarihlerde avustralya´dan oglu geleekmis ziyaretine usw. aslinda bir ev daha vardi ama odayi kiraya verenler gay cift. o da bana ters durduk yere gümbürtüye gitmeyelim. :)

airbnb uzerinden de arastirmakta fayda var bence.

erginkutlu
03 Haziran 2016, 20:39
bahsettiginiz misafirhanelerde kisisel bakim ve islerimi evden görebilme imkanlari var mi?
yani demek istedigim esim ve kizimdan 2 ay kadar ayri kalacagim. en azindan internet imkani var mi internet üzerinden onlarla görüsmek isterim.
banyo, ütü, camasir yikama usw. imkani mevcut mu?

anlasirsan 1000 € oteldede kalabilirsin bosuna ugrasma oteli gec misafir odalari var kahvelerin uzerlerinde yada yanlarinda kahvehanelere ait oluyor gaste zimmer oralarla anlasirsa verecen para az degil 1000€ bence rahatlikla bulabilirsin.

aslankral
03 Haziran 2016, 21:00
Usta sen Türkiyedenmi geleceksin

erginkutlu
03 Haziran 2016, 22:13
evet Türkiye´den gelecegim

clon
04 Haziran 2016, 08:17
Hamburgda taksici bir arkadas Dayali döseli Dairesini günlük kiraliyor
istersen ona haber vereyim
baglantir kur

erginkutlu
04 Haziran 2016, 09:44
aylık ne kadar istiyor. ev tam olarak nerde? adres falan biliyorsanız haritadan bakayım. İşe başlayacağım yer 22761 Altona'da.