PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Berlin Tegel´ de ucuz Parkplatz?

samsunlu
30 Mayıs 2016, 21:41
Degerli arkadaslar Kismet olursa 7. ayin 13´ den 23´ ne Kadar benim Arabayi parkedebilecegim Parkplatz lazim 10 günlügüne, ve beni Park sahibi Berlin Tegel Havaalinina göürüp geri getirecek, Tavsiye edebileceginiz ucuz ve Saglam bir Park yeri varmi.

Antakya
30 Mayıs 2016, 22:47
Berlinin herhangi bir canli sokagi. Bundan ucuzu olamaz. Ubahn veya otobusle havaalanina direk seferler var.

aksarayli
30 Mayıs 2016, 23:11
U Kurt-Schumacher-Platz (Berlin) burda park yeri var bircok kisi buraya birakip gidiyor ama fiyatini bilmiyorum.Havaalini otobüs ile 10 dk.

burda var baktim 10 gün icin 79 €
https://www.mcparking.de/de/tegel.php#jumpToBookingForm

aksarayli

Sparda
24 Temmuz 2018, 19:50
Selam arkadaslar
Allah nasip ederse ayin 6 sinda berlinden tegel hava alanindan türkiyeye ailecek yolculuk yapacagiz
(bileti yarin almayi düsünüyorum)
bilmek istedigim berlinde arabami 3 haftaligina birakabilecek ucuz park yerleri varmi
internetten arastirdim 150 eurodan asagi yok belki sizlerin önerebilecegi bir yer vardir diye düsündüm

bir sorum daha olacak Türk hava yollarindan online olarak ödeme sekillerinde sofortüberweisung varmi acaba
bende prepaid kredi oldugundan sorun cikmasini istemiyorum

Saygilar

Selam
24 Temmuz 2018, 19:59
Berlinde kaliyorsan evinin önünde park et, yok Berlinde kalmiyorsan gene herhangi normal bir sokaga park et. Korkma icin rahat olsun.

Agent38
24 Temmuz 2018, 21:29
Selam arkadaslar
Allah nasip ederse ayin 6 sinda berlinden tegel hava alanindan türkiyeye ailecek yolculuk yapacagiz
(bileti yarin almayi düsünüyorum)
bilmek istedigim berlinde arabami 3 haftaligina birakabilecek ucuz park yerleri varmi
internetten arastirdim 150 eurodan asagi yok belki sizlerin önerebilecegi bir yer vardir diye düsündüm

bir sorum daha olacak Türk hava yollarindan online olarak ödeme sekillerinde sofortüberweisung varmi acaba
bende prepaid kredi oldugundan sorun cikmasini istemiyorum

Saygilar

Berlinde nerde Park edilir edilmez bilmiyorum. Ama eger Berlinde bir tanidigin varsa, onun evinin yakininda park etsen ve anahtari ona biraksan en iyisi. Neden?
Olurda Halteverbotsschild koyarlar(Uygulamadan 72 Saat önce) Baustelle yada baska bir nedenden dolayi, bunu Arkadasin görüp Arabayi yerinden alip baska bi yere koyabilir. Böyle bir duruma denk gelirsen Arabayi Abschleppen ediyorlar, haberin olsun.

Birde ben Opodo`dan Ucak bileti almisligim var orda Sofortüberweisung ile ödeniliyordu.

Simdiden hayirli Yolculuklar, Allah stresssiz götürüp getirsin insallah :D