PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Audi Sakli Menüleri acma aktif etme

sswiss
29 Haziran 2015, 21:15
Merhabalar Arkadaslar Forumda Paylasilan 2015 VAG COM VCDS 12.12.3 Deutsch programini indirdim ve siparis ettigim kablo bu gün elime gecti Deneme Yaptim ve sorunsuz calisti .

Ancak bu Programla Arabadaki tüm islemleri yapamiyoruz galiba mesela Gizli Menüleri acamadim yani izin vermiyor
bunu yapabilecegim baska bir islemi varmi acaba

Audi A4 B8 TDI 2.0 Jg:2009

tskler

iso98783
30 Haziran 2015, 00:46
tüm islem derken ne yapamadin onu yaz cünki Steuergerät yoksa ayar yapamazsin.

sswiss
30 Haziran 2015, 11:52
arabada bordcomputerde bazi özellikleri kendin manuel olarak aktif veya inaktif yapabiliyorsun bu islemi yapabilmek icin vag com ile freischalten yapmak lazim yani vagcom la aktif yaptiktan sonra arabadaki car ve Setup a ayni anda bastiginda gizli menü seceneklerine geliyorsun oradan da ne yapmak istersen yapiyorsun

simdi ben forumda paylasilan programla arabanin beynine girdim bir kac islemide yaptim ancak dikkatimi ceken bu vagcom programini arabaya bagladigimda bir kac islemi tikladigimda giris yapamiyor evet iste bu neden oluyor onu ögrenmek istemistim :)

iso98783
01 Temmuz 2015, 18:53
her islem direk girilemiyor bazilarinda özel code vermek lazim bu önceden bilinen code olur yada bazen arabanin sase numarasindan hesaplanan bir code olabiliyor

Erol08
28 Ekim 2015, 18:51
Buraya bir göz at, aradigin belki burdadir

http://www.stemei.de/pages/coding/audi-q5-8r/hill-hold-freischalten.php