PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Autodiagnose aldim arabayla baglanti kuramiyorum acaba neden

.onur
29 Haziran 2015, 12:24
merhaba arkadaslar Delphi DS150E Autodiagnose Bluetooth OBD2 cihazdan aldim ama arabayla baglanti kuramiyorum

acaba bilgisayarda mutlaka XP mi yüklü olmasi gerek benim sistem win7 acaba bu cihazdan kulanan warmi
ne yapmam lazim arabayla baglantiyi kurmak icin

pasha1
29 Haziran 2015, 13:19
s.a. arkadasim,

araban nedir ve baska arabada denedinmi.
bazi bmw ve fordlarda problem yapiyor ds150e.
bu ds150e ninde degisik cipli modeleri var, ondan kaynaklana bilir.
delphi ile cihaz arabada bagliyken aktualisieren yaptinmi?

saygilar pasha1

merhaba arkadaslar Delphi DS150E Autodiagnose Bluetooth OBD2 cihazdan aldim ama arabayla baglanti kuramiyorum

acaba bilgisayarda mutlaka XP mi yüklü olmasi gerek benim sistem win7 acaba bu cihazdan kulanan warmi
ne yapmam lazim arabayla baglantiyi kurmak icin

oezkan72
29 Haziran 2015, 13:22
slm , windows 7 oluyor ,en iyisi windows 7, bende 10 zoll samsung war bluethoot ile oluyor , ilk baglantiyi usb kablosu ile yap .

Basbakan
29 Haziran 2015, 15:20
Açtigımda delpi güncellememi istiyor ama ben arabada günceleyemiyorum çünkü arabada internet yok
Evde güncelleyemiyorum çünkü arabaya bağlı değil nasil yapilacak anlamadim gitti

Basbakan
05 Temmuz 2015, 02:07
Tamam basardım evde 12 v bağladım cıhaza ve güncelledim şimdi süper çalışıyor

.onur
11 Temmuz 2015, 21:33
Arkadaşlar bu diognose programını tablete kurmak istiyorum acaba olurmu olursa nasıl bir uygun tablet almalıyım

kadir66
22 Kasım 2015, 11:06
merhaba arkadaslar sorunu olan bana yazsin ben elimden geleni hallederim

arbacardiben
22 Kasım 2015, 15:22
merhaba arkadaslar sorunu olan bana yazsin ben elimden geleni hallederim

Diagnosä delpi ds 150 e alacam ama buldugum firma CDP veya VCI mi diye soruyor ??? bu nedemek yardim ederseniz tesekkürler.

üsküdar
01 Aralık 2015, 18:45
Ben Autel OBDII/EOBD MS509 aldim.Bende mini one var.Devamli airbag lambasi yaniyordu.Werkstatta koltuk altindaki baglantilari lehimlettim.Lamba söndü.Gecenlerde yan koltugu biraz kuvvetli geri cektim,lamba tekrar yandi.Baktim,koltuklarin altindada mavi stecker,ler var,bu aletle okutmak istedim.Fehler göstermiyor ve löschen yapamiyorum.Kullanmada hatami yapiyorum,bilmiyorum.Bu aleti deneyen,kullananlardan yardim bekliyorum.Tesekkür ederim.

a.erbil
28 Aralık 2015, 22:21
benim bildigim trekstor yada odys tabletlere oluyor
öbürkilere oluyormu bilmiyorum
trekstor tablete bizzat kendim kurdum ve sorunsuz calisti.

elmacik
04 Şubat 2016, 21:58
slm aleyküm arkadaslar. Sizden bir ricam var. Ben onceden Delphi DS150E aldim ve yukledim ve kullandimda sonra bilgisayari 10 cevirdim ama programi acmadi tekrar 7 ye döndüm ama benim cd ds cars_R32013:exe dosyasini acmiyor rica etsem sadece bu dosyayi ihtiyacim var

Samsunlu55
22 Şubat 2016, 23:09
Slm arkadaşlar bu ds 150e ucuz yolldan ve güvenli bir yerden nerden ismarlaya bilirim gümrüke yani Zoll takilmadan varsa bir link bir zahmet verin tsk simdikten slmlar

cobrakadir
15 Şubat 2017, 20:26
Açtigımda delpi güncellememi istiyor ama ben arabada günceleyemiyorum çünkü arabada internet yok
Evde güncelleyemiyorum çünkü arabaya bağlı değil nasil yapilacak anlamadim gitti

creckli programlar güncelleyince bir sorun cikmiyormu cünkü ayni sorun bendede var güncelleme yapmaya cekiniyorum