PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sükür kavusturana,

yniobe45
29 Haziran 2015, 09:09
Merhabalar,
su an ne kadar mutlu oldugumu anlatamam. 6:30 da isten geldim, kizimin kalkip okula gitmeisini bekledim, onu ugurladim, E-Mailleri kontrol ettim tam yatacaktim ki arkadasin mesajini okudum. "Beceriksizler, ÖzBeceriksizler olarak faaliyette" sevincten ne yapacagimi sasirdim ve hemen kayit oldum."ne kadar önemli olabilir ki" diye düsünenler olabilir ama "Beceriksizler Board" 2002 den 2015 te kapanana kadar her gün mutlak en azindan "Neler Yeni" baktigim bir boarddu. Bir kac gün hangi sebepten olura olsun giremesem bi eksiklik hissederdim. Hele kapandiktan sonra tam bilmiyorum ama sanirim iki hafta bi umut deyip acilis sayfam oldugundan degistirmedim. Her google acisimda pür dikkat "Insallah Karinca cikacak" diye bi umut bekledim. Sükür ki yine faal, emegi gecen bütün arkadaslara sonsuz tesekkürler. Insallah yine eski cizgisinde ve bu kez ayrilmadan nice on dört yillar beraber olmak dilegiyle.

Sevgilerimle

@yniobe45

Mesut64
29 Haziran 2015, 14:04
Hosgeldin,
Tekrar yasanmamasi dilegiyle.

yniobe45
29 Haziran 2015, 19:49
hosbulduk @Mesut64 kardes. Tekrar hepimize hayirli ugurlu olsun boardumuz.

Selamlar.

karam82
29 Haziran 2015, 20:09
Hosgeldin Arkadasim.

Güzel dileklerin icin forum adina tesekkür ederim.

saygilar

hakan1
29 Haziran 2015, 20:26
hosgeldiniz arkadaslar , hepinize iyi forumlar dileriz.Bu gibi Mesajlar okudukca bizlere büyük mutlukluk veriyor.Bizlerde iyiki varsiniz diyoruz.

yniobe45
30 Haziran 2015, 09:19
Ne demek arkadaslar, bu mesaji yazabilmek icin iki ay bekledim. Temennimiz bir daha bu tipten mesajlar yazmak zorunda kalmamak. Boardumuzun tekrar acilmasinda emegi gecen ve tekrar bir numara olmasinda emekleriyle, yürekleriyle katkida bulunacak herkese tesekkürler.

Allah utandirmasin insallah.

Selamlar.

yniobe45
30 Haziran 2015, 09:46
https://imageshack.com/i/ip6NnHzqp:cool: