PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kusadasi ve didim yatirim icin nereleri tavsiye edersiniz

sswiss
10 Nisan 2016, 14:15
selam arkadaslar kusadasinin yabancisiyim ,bilen orali olan arkadaslar varmi
arkadaslar kusadasi da avrupalilarin genellikle tercih ettigi bölgeler nerelerdir villa,yazlik ve villa yaptirmak icin arsalarin oldugu yerler.

ayrica ayni sekilde DIDIM de avrupalilarin tercih ettigi bölgeler nerelerdir

tskler dostlar

Antakya
10 Nisan 2016, 17:06
yatirim icin galiba gec kaldin. arsa fiyatlari olsun veya yazlik, site vesaire.... senin istedigin yerde fiyatlar almis basini gidiyor.

Yok sorun degil, gücüm var diyorsan cesmeden almani tavsiye ederim. zamaninda gemi ile oraya varinca uzaktan denize sifir tatil siteleri görmüstüm. vay be, millete bak sen, lokum gibi yerde lokum gibi evlerde lokum gibi yasiyorlar diye aklimdan gecmisti.

sswiss
10 Nisan 2016, 21:10
Bu arada bende iskenderunluyum ,evet cesme e güc yetmez ancak belki kusadasi veya didime gücümüz yeter diye düsünüyorum

yatirim icin galiba gec kaldin. arsa fiyatlari olsun veya yazlik, site vesaire.... senin istedigin yerde fiyatlar almis basini gidiyor.

Yok sorun degil, gücüm var diyorsan cesmeden almani tavsiye ederim. zamaninda gemi ile oraya varinca uzaktan denize sifir tatil siteleri görmüstüm. vay be, millete bak sen, lokum gibi yerde lokum gibi evlerde lokum gibi yasiyorlar diye aklimdan gecmisti.

Antakya
10 Nisan 2016, 22:07
Hemserim,

konacik, arsuz gibi yerler varken ne isin var taaa uzaklarda.
Al memleketten bir arsa veya ordaki tatil köylerinden bir ev. hayatin tadini cikart. hem hesapli Hemde memleketindesin.

sswiss
11 Nisan 2016, 10:56
topragim arsuz sirinyer de var bir tane ,ben birde ege de düsünüyorum.didim bölgesinin havasi cok güzel

tolga1903
11 Nisan 2016, 13:00
Emin misiniz havasi güzel olduguna ,
ocak ayinda Didimdeydim, büyük sehirden bir farki yok bundan 10 sene evvelsine bakarak
Heryer tas beton yigma binalar Icine edilmis bir sekilde geldi bana

ALSANCAK-35
11 Nisan 2016, 13:06
Antalya Alanya,DIdim, artik heryer beton yigini.Bu emlakcilarin siteciler para hirsi ülkeyi birgün gelecek yasanmaz hale getirecek artik.En iyisi köylerimizde yasamak sehirler tatil yerleri para tuzagi ve yasanmaz oldu herkes ici9n.

sswiss
11 Nisan 2016, 15:46
Alsancak;sen gidersen köye ben gidersem köye o giderse köye eee ev yapmiyacakmiyiz :) köylerimize gitsek yine her birimiz evler yapacagiz yine beton yigini olacak .
ancak su konuda haklisiniz mutahitler ve insaat firmalari yüksek ve coklu daireler yapiyorlar her yere ona bende karsiyim,ancak türkiyede de o yasalar artik uygulaniyor ayni avrupa gibi belli bir arsanin ancak 20% veya 30% na ev yapabiliyorsun diger kalan arsa yesil alan olarak kalmasi lazim .yüksek binalar degilde hani mustakil veya en fazla 3 katli binalar olsa iyi olur

Antalya Alanya,DIdim, artik heryer beton yigini.Bu emlakcilarin siteciler para hirsi ülkeyi birgün gelecek yasanmaz hale getirecek artik.En iyisi köylerimizde yasamak sehirler tatil yerleri para tuzagi ve yasanmaz oldu herkes ici9n.

sswiss
11 Nisan 2016, 15:48
tolga kardes haklisin ancak diger yerlere göre halen havasinin iyi olan yerlerden biri de didim bölgesi ,Hatay /iskenderunda KIYI bölgesi ancak neredeyse 90% nem var nefes alamiyor insan .Didim o kadar degildir sanmiyorum

Emin misiniz havasi güzel olduguna ,
ocak ayinda Didimdeydim, büyük sehirden bir farki yok bundan 10 sene evvelsine bakarak
Heryer tas beton yigma binalar Icine edilmis bir sekilde geldi bana