PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupadan Passo lig basvurusu hakkinda bilgi lazim

uludag16
29 Mart 2016, 23:12
slm
arkadaslar malum passo lig olmadan türkiyede maclari girmek imkansiz

passolig sitesine 1 saat aradim halde
malasef pasoport kayit islemi yeri bölümünü bulamadim
TC kimlik no yapmak istedinizde kart tr ev adresine yoluyorlar.

ben 3 hafta sonra antalya gidecem burdan pasaportla basvurup
passo lig kartini anatlaya stad almak istioyorum
bu konuda bilgisi olana yada direk pasaport ile basvuru yapabilemcmiz passoig link olan bana yollasin..
böyle sacma sapan sey olmaz sitede pasaport üye olacak hic bir yer yok malasef...

EnesD58
29 Mart 2016, 23:14
Kardeş en iyisi git türkıyıdan yap .
Başvuru yaptığın gün itibari ile maçlara tek geçişi kart ile egire biliyorsun. Uğraşma saçma sapan sayfayla

hOrOz
29 Mart 2016, 23:28
Pasaport ile degil TC numarasi ile alabiliyorsun
https://www.passolig.com.tr/uye-ol

teslim noktalari da yaziyor oradan alabilirsin
http://www.passolig.com.tr/passolig-cuzdan-kart-teslim-noktalari

uludag16
29 Mart 2016, 23:30
en sonunda kendim cözdüm

basvuru yaparken

bulundunuz ülkeyi vererek basvuru yapabiliyorusnuz

ama malasef böyle
bilgi hic bir yerde yok
ben türkiye olarak basvurunca
hep tc kimlik no
istedi
ve tr yasayan tr vatandasi olarak kabul ediyor
ve karti eve yoluyor bende antalya gidecemdem olmamsiti ama halletim...

burdan

https://www.passolig.com.tr/uye-ol

Uyruğunuzu Seçiniz:

kismina yasadiniz ülkeyi verip devam edin.

kredi karti olmadan basvuru yapma imkani yok...

f4scistx
30 Mart 2016, 18:35
yabanci uyruk olarak, yada yabanci dil ile yap.
pasaport olarak türk olmayan pasaport sec. sonra kartin stada geliyor. mac günü gidiyorsun karti almak istiyorsun, veremeyiz diyorlar, site de öyle yazmiyor.
Sonra gidip ordan tek gecislik kart veriyorlar macini izliyorsun. Evet böyle sacma bir sistem

eger türksen de mecbur türkiyedeki adresine gelecek diye öyle biliyorum ! ben buraya bi secenek bulamamistim. zaten izindekene türkiyede alman pasaportla daha dogrusu kimlikle basvurumu yaptim !

uludag16
30 Mart 2016, 20:45
yabanci uyruk olarak, yada yabanci dil ile yap.
pasaport olarak türk olmayan pasaport sec. sonra kartin stada geliyor. mac günü gidiyorsun karti almak istiyorsun, veremeyiz diyorlar, site de öyle yazmiyor.
Sonra gidip ordan tek gecislik kart veriyorlar macini izliyorsun. Evet böyle sacma bir sistem

eger türksen de mecbur türkiyedeki adresine gelecek diye öyle biliyorum ! ben buraya bi secenek bulamamistim. zaten izindekene türkiyede alman pasaportla daha dogrusu kimlikle basvurumu yaptim !

ugrastirdi ama haletim
karti anatalya stadindan alacam 16-4-23-4 tarihi arasinda
antalya tatil gidiyorum.

ant-gs maci 18-4 macdan önce stad gisesinden alacam systme öyle verip istedniz stad passo lig kartinizi alabiliyorsunuz...

passolig sitesinde hic bir bilgi yok avrupadan müracatlar seceneklerde ikamet etiniz ülke secerek kayit olunuz diye.....
neyse böylece herkez bilgilenmis oldu....

kezman43
03 Temmuz 2016, 00:39
passoligsiz maclara girilmiyormu? Benim mesela almanyadan türkiyeye izine gidince tek maclik bilet alma imkanim yokmu ?

Caykara_61
03 Temmuz 2016, 02:43
passoligsiz maclara girilmiyormu? Benim mesela almanyadan türkiyeye izine gidince tek maclik bilet alma imkanim yokmu ?

Malesef girilmiyor. Tek maçta olsa passolig çikartmalisin. Süresi bitsede yanilmiyorsam 30 lira karşiliğinda uzatabiliyorsun...

thaflowkilla
11 Kasım 2016, 00:16
Merhaba Arkadaslar,

insaallah Aralik ayinda Istanbul'a gezmeye gidecegim. Gitmisken Süper Lig maci izlemek istiyorum.
Passolig hakkinda tecrübelerinizi paylasabilirmisiniz?
Almanya'dan temin etmek istiyorum. Kendim (Türk Pasaportu) ve Esim icin (Alman Pasaportu).
Peki Passolige para aliyorlar mi? Biletleri nereden aliyorum / karta yükletiyorum? Ödememo nasil gerceklestiriyorum. Bunun aylik ücreti var mi? Sonucta ayda yilda bir maca giderim. O da Istanbul'a gittigimde.

Passolig karti Almanya'da ki adrese mi geliyor? Kac günde geliyor?

Yardimci olursaniz sevinirim.

Talha'linho 7
11 Kasım 2016, 00:34
Akadas ben Besiktasliyim
Yazin izine gitim Istanbul a (Grzimek amacli) gitmisken ligin acilis macina Besiktas-Alanya macina gitmek istedim stad da pasolig yaptirabiliyor (BJK) stadinda oluyor onu kesin biliyorum diger takimlar hakinda bilmiyorum

Ben TC Vatandasiyim bende kimlik ile alabiliyordum
Esim ve oglum alman vatandasi onlar Kilmlik ve Mavi Kart ile pasolig alamiyordu (Pasaport lar Kocaelinde evde biraktimdan) ilede alman pasaport olmasi lazim mis!!!!
Onlari tek birakmamak istedimden maca malesef maca gidemedim

kelkitlim
11 Kasım 2016, 00:48
ben fenerbahceliyim pasoligi bursadan aldim cünkü orda kaliyorum yani Bursa pasoligi var bende pasoligin üzerinde Bursa sporun amblemi var.
iki dakikalik islem t.c kimlik no yu veriyorsunuz pasoligi basip size veriyorlar.
biletide internetten yada bilet alinan yerlerden pasoliginze yüklüyorlar telefonunuza Bilgi geliyor sms olarak yüklendi diye
onunla hem fener - grashopper macina gittim Hemde Bursa - basaksehir macina gittim hic bir problemde cikmadi.
yanlizca kendi takiminin maclarina gitmek isteyen yani baska sehirlerde baska maclara gitmek isteyen arkadaslara tff pasolig tavsiye ederim
türkiyedeki tüm maclara gidebiliyorlar.

thaflowkilla
11 Kasım 2016, 08:44
Senelik ücretli mi? Simdi diyelimki, FB Stadina gidiyorum mac günü veya bir gün önce ve basvuru yapiyorum. Ve Biletimi de nakit olarak ödeyerek aliyorum, oluyor mu böyle?

keno
11 Kasım 2016, 18:42
http://www.passolig.com.tr/

bütün bilgileri burdan alabilirsin

keno
18 Kasım 2016, 17:41
arkadaslar benim kartin senelik ücreti gelmis kredikartim yok bunu nasil yeni yeniliyebilirim
https://www.passolig.com.tr/kredi-karti-odeme westernunion üzeri para gönderebilirmiyimki?

thaflowkilla
20 Kasım 2016, 16:48
Tam anlamadim arkadaslar. Ben Türk Vatandasiyim ve Almanyada yasiyorum. Fenerbahce macina gitmeyi düsünüyorum. Bu karti üye olurken FB Stadini verip, kart geldiginde FB Stadindan alabiliyormuyum??

thaflowkilla
20 Kasım 2016, 16:52
Ben T.C. Vatandasi olarak, Fenerbahce macina gittigimde üye olurken FB Stadini Kart teslim Adresi olarak verip, kartimi Stadtan alabilirmiyim?

resadiyeli
20 Kasım 2016, 17:37
selam kardes,,Istanbula gittiginde passolig veren yerlere ugra,yada stadyumda fb bürosu vardir sanirim.Oraya nüfüs cüzdanin ile basvurdugunda 10 dakikada veriyorlar,ben bu yaz besiktas icin aldim, Orda da hemen mac biletini yükletiyorsun kartin ömrü bir yil bittiginde yeniden uzatabiliyorsun.

Sdt
20 Kasım 2016, 17:45
Tam anlamadim arkadaslar. Ben Türk Vatandasiyim ve Almanyada yasiyorum. Fenerbahce macina gitmeyi düsünüyorum. Bu karti üye olurken FB Stadini verip, kart geldiginde FB Stadindan alabiliyormuyum??

gitmeden 2-3 hafta önce bas vurunu yap,
karti almak istedigin yer olarak da sükrü saracoglu stadini ver,
1-2 haftada stada geliyor kart, ordan aliyorsun,
eger kart gelmemis olsa bile, aslinda geliyor,
tek girislik kart aliyorsun eger kartina para yükleyip bilet alirsan

thaflowkilla
20 Kasım 2016, 17:53
gitmeden 2-3 hafta önce bas vurunu yap,
karti almak istedigin yer olarak da sükrü saracoglu stadini ver,
1-2 haftada stada geliyor kart, ordan aliyorsun,
eger kart gelmemis olsa bile, aslinda geliyor,
tek girislik kart aliyorsun eger kartina para yükleyip bilet alirsan

Cevabin icin tesekkürler. Sen bu bicimde yaptinmi? Yani Türk Vatandasi olarak FB Stadinindan almak istedigimi belirtebiliyormuyum? Cünkü bu sayfada http://www.passolig.com.tr/passolig-cuzdan-kart-teslim-noktalari bazi teslim alma noktalari fakat ama FB Stadi yok. Kart o an elime gecmese bile, bi türlü o karti almam gerekecek bi sekilde.

aslankral
20 Kasım 2016, 23:09
Ben T.C. Vatandasi olarak, Fenerbahce macina gittigimde üye olurken FB Stadini Kart teslim Adresi olarak verip, kartimi Stadtan alabilirmiyim?

eylülde ben GS Stadinda önceden basvuru yapmadan Passaolig Kartini hemen aldim , mac günü ve pazar günleri haric stadlarda aninda Passolig-karti basip veriyorlar,
internetten basvuru yaparsan en az gitmeden 3 hafta önce basvuruyu yapman gerek, gittiginde kartin baskidan stada yetismemis olma ihtimali var,
benim oglan online basvurudan iki hafta sonra gittigi halde Passolig kart stada teslim edilmedigi icin alamadi ve tek seferlik gecis karti ile stada girebildi,
sonra müsteri hizmetlerinden online basvuruyu iptal ettirip (bayagi ugras verici bir durum) kendisine istiklal caddesindeki GS Storeden aninda Passolig Karti aldik.
Kart fiyati 33 TL

thaflowkilla
21 Kasım 2016, 00:18
eylülde ben GS Stadinda önceden basvuru yapmadan Passaolig Kartini hemen aldim , mac günü ve pazar günleri haric stadlarda aninda Passolig-karti basip veriyorlar,
internetten basvuru yaparsan en az gitmeden 3 hafta önce basvuruyu yapman gerek, gittiginde kartin baskidan stada yetismemis olma ihtimali var,
benim oglan online basvurudan iki hafta sonra gittigi halde Passolig kart stada teslim edilmedigi icin alamadi ve tek seferlik gecis karti ile stada girebildi,
sonra müsteri hizmetlerinden online basvuruyu iptal ettirip (bayagi ugras verici bir durum) kendisine istiklal caddesindeki GS Storeden aninda Passolig Karti aldik.
Kart fiyati 33 TL

Ben Pazar Günü ucacagim icin ve Pazartesi de mac oldugu icin yerinde alabilmem zor karti.
Normal sartlarda Türk Vatandasi olarak Adres olarak FB Stadini verme ihtimalim var mi? Tam dört hafta var gitmeme.

thaflowkilla
24 Kasım 2016, 12:50
ugrastirdi ama haletim
karti anatalya stadindan alacam 16-4-23-4 tarihi arasinda
antalya tatil gidiyorum.

ant-gs maci 18-4 macdan önce stad gisesinden alacam systme öyle verip istedniz stad passo lig kartinizi alabiliyorsunuz...

passolig sitesinde hic bir bilgi yok avrupadan müracatlar seceneklerde ikamet etiniz ülke secerek kayit olunuz diye.....
neyse böylece herkez bilgilenmis oldu....

Yani anladigim kadariyla sen Alman Vatandasiyim deyip, TC Kimlik No veya Türk Pasaport No. verdin öyle mi?
Peki Türkiyedekiler yedi mi bunu Antalya Karti aldiginda, alabildiysen tabii?

akilsiz
20 Temmuz 2017, 17:26
Merhabalar,

allah ömür verirse insallah Pazar 29 Ekim´deki GS-FB derbisine gitmek istiyorum.
anca Cuma gecesi ucacagim icin PassoLIG kartini önceden alamiyorum. Okudum kadariyla Mac günlerinde de statlardan da alabiliyormusum.
Ama ben Türk Vatandasi olmadigin icin nasil olacak ? Adamlar birsey cikarmislar ama Yabancilar veya Yurt Disindan gelenler icin adam akili bir aciklama yapmamislar.

sorum suki eger basvuru yapsam bile mac günü kartimi teslim alabilirmiyim ? ama daha Kartimi da almadan da Online Bilet alabiliyormuyum ??

Simdiden yardimlariniz icin cok tsk ediyorum.

Talha'linho 7
20 Temmuz 2017, 22:23
Mavi Kart ile alabilirsin ama yinede pasaportu yaninda bulundur

thaflowkilla
22 Temmuz 2017, 12:22
Kardesim, Alman Vatandasi isen Basvurunu online yaoabilirsin. Kartin bir iki hafta icerisinde Stada geliyor ve yaklasik bir sene, sen alana kadar stad gisesinde bekliyor. Passolig müracaatini yaptiktan sonra, biletler satisa ciktiginda zaman Online olarak Kredi karti ile alabiliyorsun bileti, Passolig kartina yükletiyorsun. (passolig sitesinde anlatim mevcut).
Mac günü Passolig stadin gisesinde yapamiyorsun. Unut bunu!
Ya mac gününden önce gideceksin, ya da Online yapacaksin.
Türk Vatandasi olarak Almanya'dan yapman ise imkansiz gibi birsey. Türk Vatandasi olan kisiler icin Türkiye'de bir adres istiyorlar senden, passolig'i yollamak icin. Ve Türkiye'de herhangi bir adresin olmasi yetmiyor, mecburen kurye sana ulasip sana veriyor karti.
O yüzden, ben de Türk Vatandasi olarak, gittim Ülker Stadinin gisesinden almistim Passoligi. Nüfus cüzdani ve Yillik ücreti getirmen yetiyor (30 TL civari).
Alman vatandasi olarakta pasaportu yaninda götürmesi yeterli olmasi lazim.

Alman Vatandasi: Online - Stada yollatabiliyorsun

Türk Vatandasi: Online - Türkiye'de Adresin olmasi gerektigi gibi, sende postacinin geldigi an, orda olup karti imza karsiliginda alman gerekiyor.

Selcuk8
09 Eylül 2017, 12:58
Merhaba arkadaşlar bende önümüzdeki Gs-Fb maçına gitmek istiyorum.

Passolig başvurumu dün yaptım. Kartı Türk Telekom Stadında almak şartıyla.

Alman vatandaşı olduğum için hiç bir bilgim yok ne nasıl olur diye. Başvuru yaparken uyruk yerinden Almanya seçtim ve benden pasaport numarası istedi. bende alman kimliğinde ki sağ üstteki numarayı verdim. (pasaport olmadığı için) sizce kimlik yeterlimidir kartı almak için. Ardından başvurum kabul oldu.

Son olarak İnternette bilet buldum satın almak için illa ki passolig numarası mı olması lazım. Çünkü daha onay gelmedi?

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

akilsiz
18 Ekim 2018, 13:49
Kardesim, Alman Vatandasi isen Basvurunu online yaoabilirsin. Kartin bir iki hafta icerisinde Stada geliyor ve yaklasik bir sene, sen alana kadar stad gisesinde bekliyor. Passolig müracaatini yaptiktan sonra, biletler satisa ciktiginda zaman Online olarak Kredi karti ile alabiliyorsun bileti, Passolig kartina yükletiyorsun. (passolig sitesinde anlatim mevcut).
Mac günü Passolig stadin gisesinde yapamiyorsun. Unut bunu!
Ya mac gününden önce gideceksin, ya da Online yapacaksin.
Türk Vatandasi olarak Almanya'dan yapman ise imkansiz gibi birsey. Türk Vatandasi olan kisiler icin Türkiye'de bir adres istiyorlar senden, passolig'i yollamak icin. Ve Türkiye'de herhangi bir adresin olmasi yetmiyor, mecburen kurye sana ulasip sana veriyor karti.
O yüzden, ben de Türk Vatandasi olarak, gittim Ülker Stadinin gisesinden almistim Passoligi. Nüfus cüzdani ve Yillik ücreti getirmen yetiyor (30 TL civari).
Alman vatandasi olarakta pasaportu yaninda götürmesi yeterli olmasi lazim.

Alman Vatandasi: Online - Stada yollatabiliyorsun

Türk Vatandasi: Online - Türkiye'de Adresin olmasi gerektigi gibi, sende postacinin geldigi an, orda olup karti imza karsiliginda alman gerekiyor.

Esim Türk Vatandasi ve Karti stadyumdan alabilir mi mac günü ? cok karisik ya bir maca gidicez ugrasdirip duruyorlar ya.

hOrOz
18 Ekim 2018, 14:09
Esim Türk Vatandasi ve Karti stadyumdan alabilir mi mac günü ? cok karisik ya bir maca gidicez ugrasdirip duruyorlar ya.

Kartlar isme olduğundan eşin senin kartını alamaz

burda güzelce anlatmışlar

https://www.passolig.com.tr/yurtdisindan-geliyorum-maca-nasil-girerim

talo176
18 Ekim 2018, 14:19
hayir kendin almalsin..
bende benim icin ve abim icin alacaktim stadyüm dan.. benim kartimi verdiler
ama abimin kartini vermediler.. kendisi almasi gerekiyordu..

akbaba
18 Ekim 2018, 15:20
Ben bu yaz izinde passolig aldım ve GS - Göztepe maçına gittim.
Ailecek alman pasaportumuz var, internetten passolig sayfasından giriş yaptık, alman Ausweis numaralarımızı verdik, passolig kartlarını GS stadından almak istedik.
Passolig müracaatı yaptıktan sonra, müracaat yaptığınız passolig sayfasından maç bileti de alabilirsiniz.
Cep telefonuna passolig app indirin. Turkiyeye gidince GS stadına gittik, passolig kartlarını verdiler,bilet de aldığımızı söyledik,zaten hepsi sistemden gözüküyor, bileti karta işlediler. Stada girerken cep telefonundaki app den, bilet barcod olarak gösteriliyor
Passolig kartı varsa veya müracaat ettiyseniz boşuna başka yerden pahalı bilet almayın, biletler maçın oynanacağı hafta passolig den satışa çıkıyor. Ya cep telefonundan app den, yada internet sayfasından giriş yapıp maç biletini alabilirsiniz

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

akilsiz
18 Ekim 2018, 15:49
hayir kendin almalsin..
bende benim icin ve abim icin alacaktim stadyüm dan.. benim kartimi verdiler
ama abimin kartini vermediler.. kendisi almasi gerekiyordu..

pardon soruyu yanlis sorudm..

ben alman vatadansiyim ve esim türk.. ikimizde beraber maca gitmek istiyoruz. Türk Vatandaslari mecbur ev adresi zorunlugu oldugu icin, esimin passo kartini da ayni alman vatandasi gibi stadyumdan beraber alabilirmiyiz ? ve biz aralik ayinda orda olacagiz insallah. simdiden basvursam birsey olur mu zaman asamasindan ? hani kart 1 aydir duruyor alan yok gibi geri iptal sorunlari olabilir mi ?
ve ödemeleri ayni benim kredikartim üzerinden yapabilirmiyim iki passo kart icin ?

kusura bakmayin cok sordum simdiden tskler

haylazz
20 Ekim 2018, 01:43
pardon soruyu yanlis sorudm..

ben alman vatadansiyim ve esim türk.. ikimizde beraber maca gitmek istiyoruz. Türk Vatandaslari mecbur ev adresi zorunlugu oldugu icin, esimin passo kartini da ayni alman vatandasi gibi stadyumdan beraber alabilirmiyiz ? ve biz aralik ayinda orda olacagiz insallah. simdiden basvursam birsey olur mu zaman asamasindan ? hani kart 1 aydir duruyor alan yok gibi geri iptal sorunlari olabilir mi ?
ve ödemeleri ayni benim kredikartim üzerinden yapabilirmiyim iki passo kart icin ?

kusura bakmayin cok sordum simdiden tskler

Ben 2 sene önce kayit yaptim passolige hatta kombine aldim ama bir türlü passolig kartimi almadim. Cep telefonuna passolig programini indir onunlada giris yapiyorsun yada maca girmeden önce gecici passolig karti alabiliyorsun 5TL galiba

akilsiz
20 Ekim 2018, 12:33
Ben 2 sene önce kayit yaptim passolige hatta kombine aldim ama bir türlü passolig kartimi almadim. Cep telefonuna passolig programini indir onunlada giris yapiyorsun yada maca girmeden önce gecici passolig karti alabiliyorsun 5TL galiba

cevaplarinizi icin hepinize tsk ederim..

az önce kayit olusturdum ve staydum olarak türk telekomu verdim ama anca aralik daki sivas macina gitmek istiyorum insallah.
Pazar günleri passo gisesi kapali yaziyor yani o zaman mobile uygulama ile stadyuma giris yapabiliyormuyum ? mobil uygulamaya da girisimi yaptim.
ve esim icinde passo lig kart basvurdum ve onun icin de benim kendi hesabimdan bilet alabiliyormuyum ?

hOrOz
20 Ekim 2018, 13:35
cevaplarinizi icin hepinize tsk ederim..

az önce kayit olusturdum ve staydum olarak türk telekomu verdim ama anca aralik daki sivas macina gitmek istiyorum insallah.
Pazar günleri passo gisesi kapali yaziyor yani o zaman mobile uygulama ile stadyuma giris yapabiliyormuyum ? mobil uygulamaya da girisimi yaptim.
ve esim icinde passo lig kart basvurdum ve onun icin de benim kendi hesabimdan bilet alabiliyormuyum ?

yukarıda yazzılanları okusaydın sormana hacet bile kalmayacaktı

herke sadece kendi kartını alabilir

akilsiz
20 Ekim 2018, 14:08
yukarıda yazzılanları okusaydın sormana hacet bile kalmayacaktı

herke sadece kendi kartını alabilir

tamam orasi öyle ama birisi bana dediki ben biletleri alinca da esimin passo kartisina bileti yükleyebiliyormusum. ondan sormustum,

sonsu
21 Ekim 2018, 12:46
benim dört bileti esimin uzerine yazdilar agustosdaki maca gittigimde hatta biz girdik passolig kartimizla calisti hanimin karti calismadi kagidi gösterdim 4 bilet aldik diye sonra aldilar iceri.
bazi aksakliklar olabiiyor.