PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : internetten alisveris yaptim gelmedi

sswiss
23 Haziran 2015, 17:05
Slm Arkadaslar ben isvicrede Kaliyorum internetten bir t-shirt siparis ettim site sahibi Almanya Hamburg da ve satici Leyla Kaymaz.Arkadaslar ben ödemeyi yaptim ve bana mail geldi ödemeniz yapildi diye daha sonra günlerce bekledim siparisim gelmedi mail attip Facebook tan yazdim Telefon actim ancak kimseye ulasamadim Telefon da band konusuyor simdi bu numara ulasilamiyor diyor site duruyor halen aktif olarak Facebook aktif .

Düsünebiliyormusunuz ama ne Kadar ayip kisiliksiz bir olay yani düsünüyorumda neden bizler böyle insanlariz neden bir yabanci aha türk mü dedittiriyoruzki ücret sorun degil benim sadakam olsun hatta yetmezse bir daha yolluyayim 40 euro yaziklar olsun

arkadaslar benim sorunum siparisim gelsin veya parami geri ödesin degil ben bu kisiyi rezil kepaze etmek istiyorum fikirleriniz nelerdir onun icin sizlerle paylasmak istedim

Saticinin sitesi:www.gammawear.de

Cahit
23 Haziran 2015, 17:18
gammawear erfahrungen yaz googleye
Çıkan sitelerde yorum ve puan verebilirsin
Misal bu sayfada bir kişide şiparişini alamamış
http://www.golocal.de/hamburg/mode/gammawear-YUM55/

Yine pes etme avukat ile Hakk'ını arayacağını yaz

Ödemeyi PayPal ile yaptıysan paranı geri alabilirsin.

sswiss
23 Haziran 2015, 17:22
yok ustam banka ile yaptim

hope41
23 Haziran 2015, 18:19
Almanya da postanede grev var bu aralar, paketlerde gecikmeler olabiliyor. Yani belki gecikmenin sebebi olabilir diye yaziyorum

sswiss
23 Haziran 2015, 19:21
yok ustam ya grev olsa bile satici en azindan 20 mail ime cevap verir yada telefonlarima cevap verirdi ayrica Internet sitesinden bakiyorum paket gönderilmek üzere beklemede diyor yani dokunulmamis bile. 25 gün oldu siparisi cocugum icin yapmistim cocukta hergün soruyor papi postaci geldimi diye

Almanya da postanede grev var bu aralar, paketlerde gecikmeler olabiliyor. Yani belki gecikmenin sebebi olabilir diye yaziyorum

ZSworld
24 Haziran 2015, 02:24
izin zamanina denk gelmis olabilir, belki de izin tatile gitmis olabilir.

hope41
24 Haziran 2015, 09:53
yok ustam ya grev olsa bile satici en azindan 20 mail ime cevap verir yada telefonlarima cevap verirdi ayrica Internet sitesinden bakiyorum paket gönderilmek üzere beklemede diyor yani dokunulmamis bile. 25 gün oldu siparisi cocugum icin yapmistim cocukta hergün soruyor papi postaci geldimi diye

Anladim, tabi ki o kisimda haklisin... Ben belki adamlar postaya vermistir ama sana ulamamistir diye düsünmüstüm.

Tual
24 Haziran 2015, 12:23
Farkli bir telefondan, yeni bir ürün alacakmis gibi siparis ver ve ara. Belki o zaman cikarlar telefona.

sswiss
24 Haziran 2015, 16:20
bir kac telefonla denedim ancak nafile sizlerde deniyebilirsiniz yani ariyabilirsiniz cünkü Telefon kapatilmis veya durdurulmus

Dolunay35
24 Haziran 2015, 22:44
Gecmis olsun sswiss kardesim, siparisini direkt ana sayfasindan yapmissin sanirim,ebay üzerinden olsaydi ebaye sikayette bulunup hakkini arayabilirdin,ve paypal üzerinden ödeme yapmis olsaydin paypal arayip sikayettte bulunabilirdin parani geri alabilirdin,yakin zamanda buna benzer bir olay benimde basim geldi,ebey üzerinden elektronik bir cihaz satin aldim,cihaz gelir gelmez test etme imkanim olmadi,bir iki gün sonra denedim bozuk cikti,saticiya mail attim,yok cihazin resmini yok videosun gönder,istediklerini gönderdim bu sefer mali geri almamak icin yok söyle yap yok böyle yap,bende ebay e sikayet ettim,ebay de paypal bildirdi paypal parayi dondurdu,on gün icinde parami geri aldim.

sswiss
25 Haziran 2015, 10:40
tskler dolunay kardes yorumun icin evet tercübe kazanmak icin olayi yasamak lazim bizde onu yasiyoruz :) üzüldügüm sey nereden aldin dediklerinde türkten aldim demek ve bir avrupalinin da aha türkü diyip sanki normaldir demesi :) ve yukarida belirtigim gibi siparis ettigim 40 euroluk birsey aslinda 27 euro ve 13 euro gönderme ücreti yolladim yani yüksek bir ücrette yollama ücreti ödüyorum neyse ya bosver bu ramazan ayinda bana düsen allaha havale ediyorum

torpido
26 Haziran 2015, 12:13
Slm arkadaslar benimde basima böyle birsey gelmisti o zama bu Zaman 1€ bile olsa PayPal dan sasmiyorum artik,ben polise gidip sikayete bulunmustum yapan kisi birkac kisiyede aynisini yapmis ve herhez sikayetci olmus savcilik adami yakaldi ,inanin Adam bana tam 1sene sonra hapisaneden zarfin icinde özür mektubu ile parayi koymus yollamis ve benden sikayetimi geri cekmemi rica ediyordu ben cekmedim cezasina katlansin diye,sana tavsiyem sikayet et ama isvicreden nasil olur bilmem .

sswiss
26 Haziran 2015, 13:57
evet torpido kardes siparis eden isvicrede satici almanyada SIKINTI orada zaten inanin ortadaki 40 euro sorun degil eminim hepiniz icinde öyle degildir ancak bu kisinin türk olmasi beni üzdü birde kim olursa olsun keyf sürerek uyaniklik yaparak para kazanildigi Zaman benim yasadigim sorun gibi örnek vermek gerekirse yani kisacasi bu kisi mühebbet hapis yese gam yemem neyse ya nalet gelsin böyle insanlara umarim benim bu 40 eurom bogazinda kalir ve orada durur dostlar hepinize cok tsk ederim bu konu hakkinda fikir alisverisi yaptiginiz icin A.E.O

Yurtta Sulh
10 Temmuz 2015, 01:02
paypal ile ödeme yaparsaniz böyle problemlerde paranizi geri alabiliyorsunuz .